Sakiewicz usiłuje naprędce zorganizować kontrprotest wobec Marszu Tysiąca Tóg – „Z Piotrowiczem na czele!!!”

Sakiewicz usiłuje naprędce zorganizować kontrprotest wobec Marszu Tysiąca Tóg – „Z Piotrowiczem na czele!!!”

Tomasz Sakiewicz na Twitterze zwołuje „kontr-protest pokrzywdzonych bezprawiem przez sędziów III RPRL”. Mimo że odbywa się to naprędce, o „akcji” redaktora naczelnego „Gazety Polskiej” wie już doskonale Mariusz Błaszczak. Zapytany w RMF FM o Marsz Tysiąca Tóg, szef MON odparł: – „Słyszałem również o marszu pokrzywdzonych przez wymiar sprawiedliwości”.

 

Przypomnijmy, że to nie jedyna „akcja” przeciw protestowi sędziów. Pisaliśmy o tym w artykule „W związku z Marszem Tysiąca Tóg prezes Sądu Rejonowego w Elblągu nakazała zebranie tóg sędziów i złożenie ich do depozytu”. – Będziecie maszerować w tych togach, które aresztowała Prezes SR w Elblągu?” – zapytał Sakiewicza jeden z internautów.

A tak inni użytkownicy portalu komentują rozpaczliwe usiłowania Sakiewicza: – „I wyglądając na niebie znaków, przyszło wraz z nim – milion Tic-taków…”; – „Kto na czele? Stanisław Piotrowicz?”;

 

– „Proponuję też spicz Pawłowicz”; – „Zbierzcie wszystkich czytelników GaPola. Będzie was ze 100. Plus pracownicy. A nie, zapomniałem, że pracownikom nie płacicie”; – „Zwolennicy przewodniej partii zwożą zdrowy aktyw partyjny czyli ORMO… pogratulować dobrych wzorców jakie ma Polska Zjednoczona PRawica…”.

– „Może dołączy tych 125 obserwujących portal Sakiewicza „Puszcza. tv” za 7 milionów z pieniędzy podatników” – przypomniał kolejny internauta. Więcej o tej sprawie w naszym artykule „Puszcza.tv za ponad 7 milionów. „Nagranie tej transmisji jest niedostępne”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
gustawMarekRyszardJacek DolińskiZbyszek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

A gdzie ta kontrmanifa? Wie ktoś? Ja mam pomysł, niech się ustawią na galeryjce przed wejściem do kościoła św.Krzyża na Krakowskim. Tam zawsze stoją jakieś świętojebliwe popaprańce.

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Jaka kontrmanifa? Sakiewiczowi chodziło tylko o podlizanie się Kaczyńskiemu, żeby spółki skarbu państwa zamieściły w jego gazetce i telewizji więcej ogłoszeń reklamujących czołgi, rakiety przeciwpancerne i nawozy sztuczne, bo nie ma z czego wypłacać wynagrodzeń frajerom, którzy dla niego jeszcze pracują.

Zbyszek
Zbyszek

Sakiewiczu! Prowadź! Marsz tysiąca głąbów.

Marek
Marek

Lepiej nie. Marsz głąbów w kaczystanie swoją liczebnością 1000krotnie pobije każdą inną manifestację, nawet jeśli tylko co 100tny pisowski głąb weźmie w niej udział.

Ryszard
Ryszard

„Plus pracownicy. A nie, zapomniałem, że pracownikom nie płacicie.” Saku, obiecaj im, że po marszu dostaną kawałek wypłaty. Przylizą na pewno. A „po” zarżyj szyderczo: na żartach się nie znacie?

gustaw
gustaw

Kilkanaście osób w podeszłym wieku skandowało „Won za Don”. I to chyba pod wpływem polityki PiSu, którego odpowiedzią na embargo polskich produktów do Rosji jest zwiększenie importu rosyjskiego węgla do 10 mln ton w roku 2019.