Saryusz-Wolski chwali się zdjęciem z Berlusconim – „Mr. Bunga-Bunga – nikogo lepszego nie było?”

Saryusz-Wolski chwali się zdjęciem z Berlusconim – „Mr. Bunga-Bunga - nikogo lepszego nie było?”

Wychodzi na to, że Jackowi Saryusz-Wolskiemu nie wystarczyło robienie zdjęć podczas odgrywania hymnu UE na pierwszym posiedzeniu Parlamentu Europejskiego. Wybrany z list PiS europoseł pochwalił się na Twitterze fotografią z innym europosłem. – „Silvio Berlusconi, nowo wybrany eurodeputowany, należy do prawego skrzydła EPL” – napisał Saryusz-Wolski. Panowie ściskają sobie dłonie.

Przypomnijmy więc, z kim sfotografował się europoseł PiS… Berlusconi to były premier Włoch, oskarżany o korupcję i nadużycia władzy. Jedno z toczących się przeciw niemu śledztw dotyczyło wykorzystywania seksualnego nieletnich podczas imprez w prywatnych willach polityka, nazywanych „bunga-bunga”. O Berlusconim mówi się, że to zwolennik prezydenta Rosji Władimira Putina.

 

– „Pod względem korupcji należy do skrzydła wybitnego; pod względem upodobań seksualnych także”; – „Prawdziwy idol, co? – sprawniej się farbuje – lepiej trzyma formę (choć o kilkanaście lat starszy) – nie nosi koszuli z krótkim rękawkiem do garnituru … – no, i całą Środkową Europę najchętniej oddałby w prezencie Putinowi”;

– „Super! Skorumpowany Mr. Bunga-Bunga, nikogo lepszego nie było do zdjęcia?”; – „Foto i uścisk ręki z Berlusconim? Jaki wstyd” – komentowali zdjęcie internauci. Zwrócili też uwagę na ubranie europosła PiS:

 

– „W walizce nie było miejsca na żelazko?”; – „Nie założyłbym tak wygniecionych spodni”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o