Sasin – jak niegdyś Kuchciński – też lubi latać… 

Posłowie PiS ze Śląska i związkowcy złamali Sasina

„Wiecie jak się bawią w „państwie dobrobytu” Morawieckiego? Minister Sasin przyleciał śmigłowcem do Rybnika na… briefing prasowy w kopalni. Te dwa BMW7 (co najmniej jedna Li) ze zdjęcia musiały jechać równolegle, oddzielnie z Warszawy. Za nasze pieniądze” – napisał na Twiterze Maciej Kopiec.

 

Wspomniane auta widać na zdjęciu, które dołączył do wpisu. Fotografia sygnowana jest przez Aeroklub Rybnik.

„Ja na 15 minutowe spotkanie przyjeżdżam autobusem, ewentualnie pociągiem. Elyta państwowa śmigłowcem z obstawą. Fajnie się bawią, nie ma co. Kto bogatemu (rządzącemu?) zabroni”; – „Oligarchowie pisowscy”; – „Pokora, umiar, praca” – komentowali internauci.

 

A Sasin wizytował wczoraj Śląsk. W kopalni Budryk w Ornontowicach powiedział, że rząd PiS ma plan dla górników, ale… jeszcze nie może go przedstawić.

To już drugi jego pobyt w tym regionie w mijającym tygodniu, o czym pisaliśmy w artykule „Rekordowy wzrost zachorowań na koronawirusa na Śląsku, a Sasin twierdzi, że sytuacja jest pod kontrolą”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

11
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
4 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
BartPolka gorszego sortuMajaZwinkaMaciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HerodAntypis
HerodAntypis

Słyszałem w radiu fajną wypowiedź górnika. Może nie dosłownie, bo z pamięci, ale sens jest zachowany: Przy tym rządzie, przy tej ekipie nawet gdybyśmy złoto wydobywali, to byłoby to nieopłacalne. Ile ton węgla trzeba wydobyć, aby pokryć koszty tej powietrzno-limuzynowej ekskursji?

Grzegorz
Grzegorz

A niech sobie chłopak polata , przyjdzie czas to będzie siedział.

Maciek123454321
Maciek123454321

Dwóch Żydów w więzieniu. Jeden siedzi na pryczy, drugi chodzi w kółko po celi. Wreszcie ten na pryczy się zdenerwował i mówi: „Słuchaj, co ty tak latasz? Ty myślisz, że jak ty latasz, to ty nie siedzisz?”

Jonnas
Jonnas

Za niedługo beda latać z celi na spacernik.

Obserwator
Obserwator

Do wszystkich sympatyków i wielbicieli pis- NIE CZUJECIE JAK WAS DYMAJĄ?

Zwinka
Zwinka

Nie.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

A może oni to po prostu lubią?

Bart
Bart

Lubią, Nie mają też nic przeciw, gdy księża dobierają im się do dzieci.

Ewa
Ewa

Co sobie będzie żałował?! Se polata, nie za swoje przecież, tylko za nasze (no, dla uczciwości, 1/30-mln pewnie płaci, chyba że oszukuje skarbówkę i nie płaci…). Ten wzorzec zasad moralnych, patriotyzmu i intelektu nadal jest konstytucyjnym ministrem i wicepremierem naszego rządu – przeczytajcie to sobie głośno i idźcie na wybory! Za niedługo są prezydenckie (jeśli zabierze się długopis tym narodowym katolikom – jest szansa na spowolnienie prawdziwej ruiny, o której Suwerenowi/Ciemnemu Ludowi, opowiadali tak barwnie w 2015 roku.
Odsuńmy mentalny motłoch od wpływu na nasze życie!

Maciek123454321
Maciek123454321

Sasin, specjalista od zadań niewykonalnych. Jak zorganizować wybory pocztowe w trzy dni? To proste, posłużę się modelem myślowym. Przyjeżdża Sasin na lotnisko Okęcie i grzmi, że prezes kazał mu być w Sydney za 2 godziny. Prezes zna się na geografii jak kura na winogronach, ale – pan kazał, sługa musi. Personel lotniska próbuje wyjaśnić The-bilowi, że najkrótszy lot do Sydney trwa 20 godzin, i to z przesiadką w Dubaju. Nie dociera, on się w dalszym ciągu awanturuje, że ma polecenie i musi je wykonać. Co robić? Zawołali Zenka z ochrony, żeby coś może zaradził. Zenek, chłop na schwał, codziennie 3… Czytaj więcej »

Maja
Maja

Neoblolszewiccy hipokryci z PiS tak już mają – trąbią o solidarności i uczciwości (słowa) oraz defraudują i pławią się w luksusach (czyny)