Sasin na kwarantannie po kontakcie z osobą zakażoną koronawirusem

Sasin na kwarantannie po kontakcie z osobą zakażoną koronawirusem

– „Ucinając spekulacje: podczas roboczego spotkania z przedstawicielami górniczych związków zawodowych, jakich ostatnio wiele, miałem kontakt z osobą zakażoną koronawirusem. Obecnie odbywam kwarantannę. Odpoczynku nie planuję – pracuję na regularnych obrotach w formie zdalnej” – poinformował na Twitterze Jacek Sasin.

 

W ostatnim czasie wicepremier i minister aktywów państwowych wielokrotnie pojawiał się z „gospodarskimi wizytami” na Śląsku. Tak było m.in. 12 maja, kiedy to odnotowano „Rekordowy wzrost zachorowań na koronawirusa na Śląsku, a Sasin twierdzi, że sytuacja jest pod kontrolą”.

– „Teraz będzie miał pan czas, aby znaleźć zaginione karty wyborcze. To pana rola”; – „Dużo zdrowia. Potrzebuje go Pan by odpracować te 30 milionów za samowolny druk”; – „Kasa za bezprawnie wydrukowane karty już zwrócona do budżetu???”; – „A czy nie mógłby szanowny pan tak przedłużyć tej kwarantanny z 2 tygodni do dwóch lat?” – odpisywali Sasinowi internauci.

 

Snuli też przypuszczenia: – „Zrobią z tego sukces i ofiarę poświęcenia dla ojczyzny”; – „Chowacie ministra Sasina do szafy? Zróbcie jeszcze coś z Czabańskim i Lichocką”;

– „Skoro Sasin pisze, że pracuje na regularnych obrotach nawet na kwarantannie, znaczy że ten specjalista od katastrof szykuje nam jakąś nową”; – „Zamknęli go, żeby do wyborów już go dziennikarze o nic nie pytali!”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
ZwinkaPolka gorszego sortuHerodAntypis Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HerodAntypis
HerodAntypis

Kwarantanna to dla niego dwutygodniowy kurs przygotowawczy do dłuższego pobytu w więzieniu.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Może złapał tę francę i zdążył jeszcze kogoś zarazić…

Zwinka
Zwinka

No proszę. Schował się za barykadą z nielegalnych kart do głosowania.