Sasin: nie będzie zakazu wychodzenia z domu

Tak ludzie Sasina zarabiają w spółkach Skarbu Państwa

Jacek Sasin w trakcie dzisiejszej rozmowy na antenie RMF FM zapowiedział, że rząd nie zamierza wprowadzać zakazu wychodzenia z domu. Wicepremier stwierdził: „Mamy dziś daleko idące ograniczenia”. Rozwiązań podobnych do tych, jakie wprowadzono w Niemczech i we Francji nie będzie – czytamy na rmf24.pl

 

Następnie polityk powiedział, że kościoły, jako miejsca, są pod szczególną ochroną prawną a „katolicy mają prawo do „samoobrony” i „pokojowego manifestowania” a strajk kobiet może z kolei wyrażać pokojowo swój sprzeciw wobec wyroku TK” – informuje wp.pl.

Co do wczorajszego sejmowego wystąpienia Kaczyńskiego Sasin stwierdził: „Nie ma zgody naszej na to, żeby przemoc panowała na polskich ulicach, na to żeby spory polityczne rozwiązywać nie w formie dialogu, tylko szarpanin czy w formie walk ulicznych. Na to nigdy nie pozwolimy i nigdy do tego nie wzywaliśmy i w żadnym wypadku nie należy tak odczytywać tego wystąpienia premiera Kaczyńskiego

 

Przypominamy tylko wczorajszą wypowiedź lidera PiS: „Musimy ich bronić za każdą cenę. Wzywam wszystkich członków Prawa i Sprawiedliwości i wszystkich, którzy nas wspierają do tego, by wzięli udział w obronie Kościoła, w obronie tego, co dzisiaj jest atakowane i jest atakowane nieprzypadkowo”

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Zdaniem wicepremiera Poczta Polska otrzyma 70 mln wydanych na organizację wyborów, które nie doszły do skutku. „Ta procedura ustawowa jest w trakcie realizacji. Poczta Polska na pewno otrzyma rekompensatę”. Co do swojej roli w organizacji tych wyborów gość stacji radiowej poinformował, że: „nie jest osobą, która decydowała o wydawaniu pieniędzy w tej sprawie”.

Kto więc decydował?

/as/

Źródła: rmf24.pl, wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zwinka
Zwinka
29 października 2020 12:15

Się zobaczy. Po weekendzie.