Scenka z Kaczyńskim na miesięcznicy hitem facebooka

Scenka z Kaczyńskim na miesięcznicy hitem facebooka

Umieszczone na jednym z profili nagranie z czerwcowej miesięcznicy smoleńskiej, odnotowało już ponad 90 tysięcy wyświetleń i blisko 2 tys. udostępnień. Prawie ćwierć miliona wyświetleń ma GIF, który zarejestrował kompromitującą Jarosława Kaczyńskiego scenkę.

Zgromadzenie na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie upłynęło, jak wiemy pod znakiem kontrmanifestacji i policyjnych zatrzymań. Zwyczajowo lider Prawa i Sprawiedliwości grzmiał ze swojej „drabinki”. Zapewniał o dochodzeniu do prawdy, wykrzykiwał histerycznie o zdrajcach i agenturach obcych państw, ale internauci dostrzegli coś jeszcze. Nagranie z prezesem PiS w roli głównej, kilka dni po 10 czerwca, stało się hitem internetu. Wszystko przez jego niekontrolowane i dość zaskakujące zachowanie.

Widać, jak po zakończeniu wystąpienia, Kaczyński zszedł na ziemię, a tłum zaczął skandować „Jarosław! Jarosław!”

https://web.facebook.com/RacjonalnaPL/videos/1238116306318024/

Na nagraniu pochodzącym z kamer rządowej TVP INFO wyraźnie widać, że swoje imię skanduje także prezes. Nie głośno, jak otaczająca go wierchuszka PiS, ale pod nosem. W pewnym momencie wydaje się wręcz, że chce składać ręce do oklasków. Nagranie można obejrzeć też w serwisie YouTube.

(Źródło: wp.pl)

/p/

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
2 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
invictusWiśniaAlkaTedWaldemar Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Gekon
Gekon

Podobnie jak na hitlerowskich fackelzugach, tam brzmialo ”sieg heil, sieg heil”!!!

Alka
Alka

Mnie to przypomina,choc mgliscie(mala bylam),Wieslaw! Wieslaw!Wieslaw!

Waldemar
Waldemar

Kaczyński kiedyś żartował, ze pragnie zostać emerytowanym zbawcą narodu. Wydaje się, ze sam w to uwierzył, a to zaczyna być groźne.

Ted
Ted

Dodajmy do tego pomysły z gazety trubunslskiej:

„Jest to bardzo dobry moment, aby obecny prezydent dr Andrzej Sebastian Duda wystąpił z inicjatywą ustawodawczą do Sejmu RP, aby każde polskie miasto, każda miejscowość powyżej 1000 mieszkańców obowiązkowo uczciły pamięć Wielkiego Polaka nadając jego imię szkole lub innemu budynkowi użyteczności publicznej, ulicy, parkowi, placowi itd.

Dodatkowo w ośrodkach powyżej 50 tys. mieszkańców winien pojawić się okazały pomnik Lecha Kaczyńskiego z małżonką, a w mniejszych tablica pamiątkowa.”

Alka
Alka

Bedzie co burzyc.I zrywac.Mam nadzieje,ze niedlugo!

Alka
Alka

Durny Pajacu!”nie wolno wam sie modlic na ulicy”?Zadnych modlitw w twoim wykonaniu nie slyszalam.Dochodzisz i dochodzisz od siedmiu lat,to zboczenie jakies jest.Prawda zwyciezy?A modlisz sie,z calej duszy(jesli takowa posiadasz,bo mam watpliwosci,od dawna zachowujesz sie jak automat z wgranym tekstem) wlasnie,zeby ta prawda nie zwyciezyla,bo prawda cie bandyto pograzy!

Wiśnia
Wiśnia

Kompletna żenada. I to jest najważniejsza wiadomość dnia w kurwizii? Facet jest psychiczny.

invictus
invictus

Diagnoza nasuwa się jedna: coś tu zdrowie psychiczne mocno szwankuje! A ponadto te smoleńskie miesiączki szczujni pisuarskiej, to przecież nie ceremonie religijne (!), tylko zwykłe nazistowdkie parteitagi: capstrzyki z pochodniami, heilowaniem i szczuciem na odmiennych rasowo, niearyjczyków! A owacje na stojąco i powszechny aplauz przybocznych pretirian, to wypisz, wymaluj zjazdy KPZR (jak ktoś nie pamięta _ taka partia komunistyczna!). Dostrzegam nie tylko zewnętrzne podobieństwo. Takie same metody, ta sama propaganda, opluwanie i niszczenie inaczej myślących.