„Schreiber nie dostał jeszcze przekazu dnia na temat GetBack, więc nie wiedział, co ma myśleć”

„Schreiber nie dostał jeszcze przekazu dnia na temat GetBack, więc nie wiedział, co ma myśleć”

„Ł. Schreiber nie dostał jeszcze przekazu dnia na temat GetBack, więc nie wiedział, co ma myśleć” – tak jeden z internautów podsumował zachowanie przewodniczącego Komitetu Stałego Rady Ministrów Łukasza Schreibera w studiu TVN24.

 

A przypomnijmy, że chodzi o aferę, w której ludzie mogli stracić nawet 2,5 mld złotych, czyli kilkakrotnie więcej niż w przypadku Amber Gold. A więcej na ten temat w naszym artykule „W sprawie GetBack instytucje państwa zawiodły. RMF FM ujawnia wnioski z raportu NIK”.

Co na to członek rządu PiS? – „Nie znam sprawy. Ja się nie zajmuję cały czas oglądaniem telewizji. Jak się zapoznam ze sprawą, to się wypowiem” – dukał Schreiber. A kiedy obecna też w studiu posłanka KO Izabela Leszczyna w kilku zdaniach wytłumaczyła mu, na czym polega afera Getback, jedyne, na co było stać Schreibera to mówienie o domniemanej luce vatowskiej za czasów rządów PO-PSL.

 

„Jest mi ktoś w stanie wyjaśnić, w jaki sposób ktoś taki jak Schreiber stał się ministrem Rzeczypospolitej?”; – „Niesamowite, że tacy ludzie są obecną „elitą”; – „Pani Leszczyna w kilka minut wcisnęła go w fotel wytykając mu: aferę GetBack, pancernego Mariana, ukrywanie przez PiS list poparcia do KRS. Facet czuł się jak na krześle elektrycznym”;

– „Schreiber chyba coś brał: zarzucanie afery GetBack PiS-owi to zła wola. Jasne, to wina PO. Ten jak mantrę powtarza o luce vatowskiej, potykają się o własne nogi. A premier Morawiecki odbierał nagrodę na gali sponsorowanej przez Getback, ba, Morawiecki senior interweniował u syna…; – „Rząd tak zajęty, że dramat tysięcy poszkodowanych ma w d… Nowe stanowiska rozdzielali zapewne” – komentowali internauci.

bt

Źródło: TVN24, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
MajaObserwatorMaciek123454321ZwinkaJacek Doliński Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jacek Doliński
Jacek Doliński

Tacy schreiberowie z PiS są przyzwyczajeni do występów w Kur.wizji, gdzie nikt nie zada im kłopotliwych pytań – więc nic dziwnego że tutaj grał niezorientowanego.

Maciek123454321
Maciek123454321

Ale przynajmniej był grzeczny, czego się na da powiedzieć na przykład o takim Wójciku albo Jakim.

Zwinka
Zwinka

Warto przypomnieć, że ten osobnik był jednym z gorliwych liczmenów w czasie pamiętnej nocy na Sali Kolumnowej. Liczył, liczył i oby się w końcu przeliczył…

Obserwator
Obserwator

Tak czy inaczej ale mina Schreibera w wczorajszych faktach- bezcenna! buhahaha!

Maja
Maja

Wiem, że to nieładnie czepiać się upośledzonych… ale chętnie poznałabym tych, którzy głosowali nie tego pana,