Ściśle tajne przez poufne !

Ściśle tajne przez poufne !

Poseł Adam Szłapka, szef Nowoczesnej i poznański poseł zapytał ministra kultury o szczegóły umowy, zgodnie z którą TVP transmituje msze święte i programy katolickie. Dopytywał, czy telewizja na tym nie traci. Powołał się na tekst portalu gazeta.pl.

Deal TVP Episkopat przedłuża współpracę trwającą od 2008 roku. Wynika z niej, że TVP1 ma codziennie transmitować poranną mszę świętą, TVP3 – Koronkę do miłosierdzia Bożego, a TVP Info – transmitować programy katolickie.

Jak nie przystoi na Ministra Kultury, Piotr Gliński, zignorował interpelację posła Adama Szłapki bo informacje są z „Wyborczej”. Gdyby informacje  były z „Gazety Polskiej” pewnie by zachował się jak prawdziwy Minister Kultury i odpowiedział.

„Informacje medialne zamieszczone przez »Gazetę Wyborczą« nie są rzetelną podstawą do formułowania interpelacji poselskich, w oparciu o którą mógłbym udzielić odpowiedzi na pytania Pana Posła” – stwierdził Gliński

Porozumienie podpisali w imieniu TVP prezes Jacek Kurski i członek zarządu TVP Mateusz Matyszkowicz. W imieniu Konferencji Episkopatu Polski zaś bp Artur Miziński i abp Wacław Depo, przewodniczący rady ds. środków społecznego przekazu KEP.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Internauci zareagowali:

„Ten rzad to rzad jelopow.Ale ten, to wyjatkowy, nawet na standardy PiSu…”

„Nie chcę obrazić zwykłych, „naturalnych” tzw. idiotów i dlatego nie nazwę tego typa „idiotą”. Właściwie, to brakuje słów, którymi można byłoby określić go wystarczająco dosadnie bez używania tzw. słów wulgarnych.” „Gliński – człowiek bez honoru”

„To juz nie tylko jest tvpiss, a juz tvEpiss.”

OE

/Źródło: wyborcza.pl/

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rafapon
Rafapon
19 lutego 2021 20:22

Ministrowi kultury zabrakło kultury.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu
20 lutego 2021 12:47
Reply to  Rafapon

Nie mogło mu zabraknąć czegoś, czego nigdy nie posiadał.

Zbyszek
Zbyszek
19 lutego 2021 21:19

Gwarantuję wam, że Gliński idiotą nie jest. To lepszy cwaniak. Zwróćcie uwagę jak mętnie są kryteria dotyczące wydawania ogromnej kasy przechodzącej przez jego ręce. I jak myślicie wszystko jest tam ok?

marian
marian
20 lutego 2021 05:49

Przecież to jest kurwa profesor, on wie lepiej ***** ***

smętek
smętek
20 lutego 2021 13:00
Reply to  marian

To, niestety, jest wstrętny buc i tytuł naukowy niczego nie zmienia. Kaczafi „wyciągnął” go z laptopa po to żeby mieć uniżonego sługusa.

Zhpp
Zhpp
20 lutego 2021 19:03

Wyjątkowo dobrze wyszkolona komunistyczna menda