Sędziowie nie odpuszczają

To był spisek!

Trzeba przyznać, że Zjednoczona Prawica ma duży problem z częścią sędziów. Tymi, którzy mimo represji wciąż ani myślą podporządkować się „dobrej zmianie” w sądownictwie i nie zamierzają ulec pomysłom pana Ziobry.

Dzisiaj ci właśnie, niepokorni sędziowie, nie będą prowadzili żadnej sprawy.

To ich sposób na wyrażenie solidarności i wsparcie Beaty Morawiec, Igora Tulei, Pawła Juszczyszyna, którzy dzisiaj płacą najwyższą cenę tylko za to, że chcą pozostać praworządni i uczciwi. Są oni odsunięci od orzekania, mają obniżone pensje i czekają aż ruszy machina prawdziwej sprawiedliwości, która przywróci normalność w polskim wymiarze sprawiedliwości.

Protest w takiej właśnie formie będzie kontynuowany 18 każdego miesiąca aż do skutku.

Jak widać po komentarzach co niektórych internautów, udało im się zrobić wodę z mózgu.

Jak piszą, „Tuleja i Żurek to bandyci. Dawno powinni siedzieć !”, „Robią z siebie męczenników i myślą, że głupi naród to kupi. Tak się składa, że mało kto ich popiera, także wśród sędziów. Wydaje im się, że są Bogami. Pycha straszna…”, czy też „esbecka skorumpowana kasta, zresztą nawet niechętny Polsce TSUE wyraża zniecierpliwienie wobec niedouczonych adeptów prawa po telefonach z urzędu wojewódzkiego PZPR”.

Bez komentarza…

Zostań patronem KODUJ24.PL

Tamara Olszewska

Źródło: tokfm.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Stanisław
Stanisław
18 stycznia 2021 09:56

Ciekawe, czy z wypłaty za ten dzień też zrezygnują. Jestem dziwnie spokojny, że skwapliwie ją przytulą.

Marek
Marek
19 stycznia 2021 01:07
Reply to  Stanisław

A dlaczego mieliby zrezygnować? To, że nie orzekają nie znaczy, że nie pracują. Do obowiązków sędziego należy także ochrona demokratycznych wartości i godności zawodu, i to właśnie dzisiaj robią. Ale dla pisuarnych trolli takie rzeczy jak demokratyczne wartości i godność zawodu sędziego to nieznane pojęcia, wam wystarczy partyjny nominat taki sam mentalnie jak rosyjscy „sędziowie”, którzy zgodzili się odegrać szopkę na komisariacie. Was bolą urojone kradzieże wiertarek, pięćdziesięciu złotych czy kiełbasy, anie bolą was przekręty na kilkanaście tysięcy waszych z pseudo krs. Ci myślisz, że oddadzą to co ukradli z przekrętów? Myślisz, że ich pisokratura ziobry będzie ścigać? Nie, oni pozbyli się tego, który o tym poinformował i nic, nikt im nie zrobi.

Stanisław
Stanisław
19 stycznia 2021 09:23
Reply to  Marek

„Do obowiązków sędziego należy także ochrona demokratycznych wartości i godności zawodu, i to właśnie dzisiaj robią”.
Mógłbym poznać cennik wg którego to robią?

Włodzimierz
Włodzimierz
18 stycznia 2021 10:28

Ci piszący to z pewnością nie są zwykli internauci, tylko opłaceni pisowskie trolle!

Dron
Dron
18 stycznia 2021 16:10

Nie wejdą tu i nie przeczytają, ale napiszę do tych krytyków sędziów Żurka i Tuleyi – pokażcie mi zacnych sędziów, nominatów pis. Myślę, że jedna ręka wystarczy do policzenia na palcach, a i to może być za dużo.