Sejm zostanie na stałe ogrodzony płotem za 600 tys. zł?

Barierki przed Sejmem, czyli Dzień Świra

Policyjne bariery już PiS nie wystarczają. Marszałek Sejmu Marek Kuchciński chce ogrodzić budynek parlamentu od obywateli płotem. Ma mieć 2,25 m wysokości i kosztować ponad 600 tys. zł.

Jak ustalił portal wp.pl, Kancelaria Sejmu wystąpiła już o pozwolenie na budowę do stołecznego konserwatora zabytków. – „Po uzyskaniu pozwolenia na budowę Kancelaria Sejmu ogłosi przetarg na roboty budowlane związane z budową ogrodzenia” – napisano na stronie Centrum Informacyjne Sejmu.

Nie ma jeszcze decyzji stołecznego konserwatora. Magdalena Łan z warszawskiego ratusza powiedziała wp.pl, że dopuszcza on możliwość postawienia takiego płotu. – „Zalecił, aby przebieg ogrodzenia do minimum ograniczało ingerencję w rosnące na tym terenie drzewa i krzewy oraz zastosowanie ogrodzenia, które nie będzie stanowiło bariery wizualnej, a więc na przykład z prętów, a nie z litego materiału np. muru” – stwierdziła Łan.

W PiS chyba już zacierają ręce. Wielokrotnie powtarzali (m.in. ustami rzeczniczki partii Beaty Mazurek), że ogrodzenie parlamentu jest konieczne. „Gorszy sort” już nie zakłóci im spokoju.
(Źródło: wp.pl)

bt
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

11
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
5 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
ZgredzinkaGekonmagdalenawiśniaNihil Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ted
Ted

Ogrodzenie ale pełne, bez wejść i zamurować ich w środku.

Maciek123454321
Maciek123454321

Kolejna ksywa – Beata KOLEŚ-Mazurek.

Zgredzinka
Zgredzinka

Beata Kolegówna.

Maciek123454321
Maciek123454321

Beata Kole-gówna-Mazurek. Bosko!!!!!!!!!!!! Dodaję do listy.

Gekon
Gekon

Wolalbym ksywe babochlop, poniewaz ni to baba, ni to chlop, ni to ksiadz.

Zgredzinka
Zgredzinka

Wiesz co, ten babochłop to chyba bardziej pasuje do zamordziastej pani „profysur” Pawłowicz, choć faktycznie jeżeli chodzi o szpetotę, to ta druga bije tę pierwszą na głowę.

Maciek123454321
Maciek123454321

W czasie okupacji istniał i działał „Mały Sabotaż”, którego najpotężniejszą bronią był humor wymierzony w okupanta. Natrząsajmy się ile wlezie z naszych okupantów pisowskich, oni tego nienawidzą, dlatego wysłali przeciwko nam kolejnego śmiecia – nazywa się Stanisław. Przy okazji proszę – NIE KARMIĆ tego trolla. Niech sam zdechnie.

Grzegorz
Grzegorz

Dlaczego taki niski ma być ten płotek ? Marszałku – idź na całość i odgrodź się od suwerena klatką.

Nihil
Nihil

Czyli mają w planach dalsza i być może bardziej drastyczna demolka państwa.A ze boją się protestow,to trzeba postawić płot.Policja już nie wystarcza?Jakie to tchorzliwe dupki

wiśnia
wiśnia

Wybrańcy narodu tak bardzo boją się suwerena?

magdalena
magdalena

Proponuję na płocie zamontować druty kolczaste. Ani chybi planują straszne rzeczy zrobić Polakom, skoro tak się boją suwerena. Jak się suweren wq…i, to żadne płoty was nie ochronią, wywiozą na taczkach pisie zdradzieckie mordy.