Sekielski rozpoczyna prace nad filmem o SKOK-ach, których twórcą jest senator PiS Bierecki

Sekielski: „W II części „Tylko nie mów nikomu” pojawi się jeden z urzędujących biskupów”

– „To największa afera finansowa ostatnich lat, która kosztowała nas wszystkich wiele miliardów złotych. Myślę, że film dokumentalny pokazujący mechanizmy i ludzi, którzy stali za tą aferą spotka się z uznaniem widzów. Tym bardziej, że tam mieszają się wpływy służb specjalnych, polityki, biznesu i mafii. Afera wciąż jest niewyjaśniona i wiele rzeczy jest jeszcze do ujawnienia” – powiedział Tomasz Sekielski w TOK FM.

Wielokrotnie pisaliśmy o tych kasach, których twórcą jest obecny senator PiS Grzegorz Bierecki, m.in. w artykule „To, co ludzie PiS-u wyczyniają wokół sprawy SKOK-ów, to inżynieria kłamstwa”.

Sekielski przyznał, że już otrzymuje „dobre rady”, żeby nie zajmować się Spółdzielczymi Kasami Oszczędnościowo-Kredytowymi. – „To niebezpieczny temat i po co w ogóle się nim zajmować – to samo słyszałem, kiedy rozpoczynałem pracę nad filmem o pedofilii wśród polskich duchownych. Myślę, że takich uwag lub wręcz gróźb będzie więcej, kiedy rozpoczną się dni zdjęciowe, kiedy zaczniemy pukać do konkretnych drzwi i zadawać pytania” – stwierdził Sekielski.

Pieniądze na dokument o SKOK-ach bracia Sekielscy chcą zebrać dzięki zbiórce publicznej. Podobnie sfinansowany został ich film „Tylko nie mów nikomu” o pedofilii w polskim Kościele.

bt

Źródło: TOK FM

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

9
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
AndrzejGrażynaDalhiaTeresaKRZYSZTOF Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Zbyszek

Grubo. Obserwujcie uważnie kto w najbliższym czasie zacznie kwestionować przejżystość i uczciwość tej zbiórki publicznej.

Róża
Róża

Przejrzystość

Ryszarier
Ryszarier

O SKOK-ach „Wołomin” i „Kopernik” też tam wspomni?

Jantar
Jantar

Bardzo dobrze, najwyższy czas, aby drobiazgowo prześwietlić i pokazać całą machinę! Włącznie z tym, jak Kaczyńscy przejęli wydawnictwa w wyniku Okrągłego Stołu! Ale musi być bardzo ostrożny! Niech Sekielscy mają w pamięci sprawę szefa KNF, Kwaśniaka – zamachowcy prawie go zamordowali kijami bejsbolowymi, bo sprawdzał SKOK-i.

KRZYSZTOF
KRZYSZTOF

PANIE TOMASZU ….NUMER KONTA POPROSZĘ …

Dalhia
Dalhia

Patronite.pl i znajdź Sekielski i masz

Teresa
Teresa

Popieram – prawdę jeśli się da trzeba wyciągnąć na wierzch.

Grażyna
Grażyna

Mam obawy o bezpieczeństwo Pana Siekielskiego. Boję się że nie zdąży tego filmu nakręcić .

Andrzej
Andrzej

Ciekawe czy bracia Segielscy nie straca zdrowia probujac SKOKi przeswietlic?
Zycze Im by Film sie ukazal