Seksistowski tekst na wizji w TVN 24: zawsze patrzę na panią z przyjemnością

Seksistowski tekst na wizji w TVN 24: zawsze patrzę na panią z przyjemnością

O konflikcie w partii Gowina i prawie aborcyjnym w Polsce rozmawiali w programie „Tak jest” Lech Jaworski z Porozumienia i Agnieszka Dziemianowicz-Bąk z Lewicy. W pewnym momencie Jaworski powiedział: „Bardzo ubolewam, że odpowiadając, nie mogę patrzeć na panią poseł, bo zawsze robię to z przyjemnością”.

 

Co to jest za tekst?” – oburzyła się posłanka. Prowadząca program Małgorzata Łaszcz odpowiedziała: „My też na pana, panie radny, patrzymy z przyjemnością”. Niestety Jaworski nie poprzestał na tym, ale dodał zaraz drugi komplement: „ma pani ładny uśmiech”. Teraz już posłanka uznała za stosowne przerwać te pseudo-umizgi i zażądać merytorycznej rozmowy: „Panie radny, ja bardzo proszę, żeby pan się odnosił do moich wypowiedzi polemicznie lub niepolemicznie. Jeżeli ma się pan ochotę pokłócić, to bardzo proszę, jeżeli ma się pan ochotę zgodzić, to jeszcze lepiej…Tutaj rozmawiamy o sprawach zasadniczych”.

Prowadząca zapytała, czy ze Zbigniewem Ziobro czy Jarosławem Kaczyńskim też by tak rozmawiał. Jaworski tłumaczył, że nie chciał być niesympatyczny. Niestety, Internauci nie dali się nabrać na takie tłumaczenia. Ktoś od razu zauważył, że była to próba zdyskredytowania posłanki.

 

Sama posłanka na Twitterze też skomentowała to zdarzenie: „polityczki nie są od dostarczania doznań estetycznych politykom. Nie weszłyśmy do polityki, żeby się im na nas „patrzyło”, przyjemnie czy nie”.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Kolejny Internauta skarży się, że świat zwariował, skoro nie można skomplementować kobiety. Można, ale na randce, a nie na merytorycznej rozmowie o ważnych sprawach.

/ep/

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zwinka
Zwinka
20 lutego 2021 12:00

Klepnąłby w pośladek, gdyby był bliżej, buc jeden ???

Maciek123454321
Maciek123454321
20 lutego 2021 12:03

Chciał być „miły”, a wyszło jak zawsze. Wyczucie to coś, czego zdecydowanie brakuje niektórym troglodytom mieniącym się prawicowcami.

Zbyszek
Zbyszek
20 lutego 2021 12:37

Ten Jaworski to taki lowelasik. Sporo ich w pisie. Ich stosunek do kobiet wygląda w skrócie tak, dopóki nie zbrzuchacą dziewuchy to komplemenciki, kwiatki,ciuciu ciuciu. A jak już z brzuchem to kamień do szyi i pa pa.

Ryszard
Ryszard
20 lutego 2021 12:39

Widziałem to. Owszem obie panie zareagowały, ale niekoniecznie z refleksem i bez koniecznej tu stanowczości.

Stanisław
Stanisław
20 lutego 2021 13:52

Może pani poseł? posłanka? poślica? ma kompleksy związane ze swoją urodą? Niepotrzebnie.

Zbyszek
Zbyszek
20 lutego 2021 19:48
Reply to  Stanisław

Niewiele Staszek zrozumiałeś, powinieneś mieć kompleksy związane ze swoim rozumem.

Stanisław
Stanisław
21 lutego 2021 08:43
Reply to  Zbyszek

‚”Nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, ale każdy ze swego rozumu”- wiesz kto to powiedział?- ale bez guglania.

malgoska
malgoska
21 lutego 2021 18:08

To odwrotnie niż ja na pana.