Senat przeznaczy 330 tys. zł na gadżety, m.in. na kijki do selfie

Senat przeznaczy 330 tys. zł na gadżety, m.in. na kijki do selfie

Kijki do selfie, powerbanki w kształcie kamieni, peleryny przeciwdeszczowe zamknięte w plastikowej kulce – m.in. takie gadżety zamierza kupić Kancelaria Senatu. Na tym nie koniec. Jak pisze „Rzeczpospolita, izba refleksji będzie zaopatrzona także w opaski mierzące przebyty dystans i spalone kalorie, głośniki bezprzewodowe, adaptery, pozwalające na korzystanie z gniazdek elektrycznych za granicą czy lokalizatory przedmiotów z wyzwalaczem Bluetooth 4.0. Koszt tych zakupów to 330 tys. zł.

Nie wiadomo, dlaczego na niektórych gadżetach ma się znaleźć logo Senatu, a na niektórych pojawi się ono tylko na opakowaniach. Wszystko sprzęty mają być rozdawane podczas spotkań marszałka, wicemarszałków i senatorów.

Internauci komentowali te zakupy: – „Na niepełnosprawnych… nie ma, na nauczycieli… nie ma, na lekarzy rezydentów, łóżka w szpitalach… nie ma, ale na kije do selfie, zawsze się znajdzie… Polska anno domini 2019”; – „I na tubę propagandową PiS… TVP i Polskie Radio, na pomniki ku czci…, na stojące samoloty dla VIP, na własne nagrody, w tym dla zdymisjonowanych ministrów i urzędników, na finansowanie związku wyznaniowego, na dofinansowywanie pisowskich, kolegów, na wizaż Beaty itd.”; – „Kasta bawi się i rozdaje nie swoje pieniądze, a tymczasem były główny ekonomista kraju (odszedł z MF w 2017 r.) Ludwik Kotecki przewiduje deficyt budżetowy na poziomie 70 mld zł i 4% PKB. Grecja wie, czym to grozi”.

bt

Źródło: rp.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
4 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
smętekNihilMaciek123454321Polka gorszego sortu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Marzy mi się taka bajka, że kijki do selfie zmieniają się w kije-samobije, powerbanki w kształcie kamieni lecą im na głowy lawiną, a oni sobie mierzą tymi opaskami przebyte biegiem podczas ucieczki kilometry i spalone kalorie. Peleryny natomiast nie zmieniają się w płaszcze-niewidki. Przeciwnie. Raz założone świecą w ciemności.

Maciek123454321
Maciek123454321

Ta bajka może się spełnić…….już jesienią.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Jakby to było pięknie!

Nihil
Nihil

Ja bym tylko zmienił te przebytej kilometry i spalone kalorie nie w czasie ucieczki, ale na spacer Iraku w Strzelcach Opolskich czy Wronkach

smętek
smętek

A ja cały czas optuję za robotami publicznymi dla tych „gwiazd”. Utrzymanie więźnia jest kosztowne. Niech zapracują na swoje utrzymanie.

Nihil
Nihil

*spacerniaku