Senator PiS Bierecki mija się z prawdą? Jest dowód, że jego fundacja jednak chciała wpłacić pieniądze do banku Czarneckiego

PO domaga się odwołania Grzegorza Biereckiego z funkcji szefa senackiej komisji finansów

– „A jednak to Leszek Czarnecki mówił prawdę. „Fundacja Grzegorza Biereckiego Kocham Podlasie” chciała wpłacić ogromną sumę do Getin Bank. Depozyt nie został przyjęty z braku pewności, czy pieniądze nie pochodzą z przestępstwa” – napisał na Twitterze Jarosław Kurski, wicenaczelny „Gazety Wyborczej”. – „Mamy dowód, że fundacja senatora PiS Grzegorza Biereckiego chciała w kwietniu 2015 r. zdeponować w Getin Banku pieniądze z Kasy Krajowej SKOK” – dodał dziennikarz „GW” Wojciech Czuchnowski.

A jeszcze wczoraj senator PiS Grzegorz Bierecki, współzałożyciel osławionych SKOK-ów, w rozmowie z reporterką TVN 24 twierdził: -„Nie byłem z pieniędzmi u Leszka Czarneckiego”.  Według bankiera, chodziło o 60-70 mln zł. – „Ja się po prostu boję tych pieniędzy, nie wiem, co będzie dalej, czy przypadkiem nie będę gdzieś tam miał podejrzenia o współudział w praniu brudnych pieniędzy” – mówił podczas nagranego spotkania z szefem KNF Czarnecki. Bierecki podważa też wiarygodność bankiera, o czym pisaliśmy w artykule „Senator PiS Bierecki już wie, że Leszkowi Czarneckiemu postawione zostaną zarzuty?”.

Jeden z internautów próbował otworzyć stronę „Fundacji Grzegorza Biereckiego Kocham Podlasie”.  Nie udało się, bo na ekranie pojawił się komunikat: „Serwer tymczasowo nie może obsłużyć Twojego żądania z powodu przestojów związanych z konserwacją lub problemów z pojemnością. Spróbuj ponownie później. Dodatkowo napotkano błąd 503 Service Tymczasowo niedostępny podczas próby użycia”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
WieslawTadeuszJoannaawajzNika Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
AntyKaczor
AntyKaczor

Fizjonomia niektórych osób jest jak znak drogowy. Oczywiście nie zawsze to funkcjonuje ale tu mamy wzorcowy przykład. Nie wiem jak wy ale ja patrzac na twarz senatora B nie powierzył bym mu pieniędzy… ani żadnej rzeczy, która moja jest :). Na usta ciśnie mi się określenie „oślizły typ”.

Nika
Nika

Ja mam gorsze skojarzenia, ale nie przystoi pisać. Myślę, ze to jednak nie fizjonomia ale emanacja duszy. Taki Nick Cave, czy Malenczuk do przystojniakow nie należą, ale sympatię wzbudzają.

awajz
awajz

bo taka jest prawda, czekam dnia w którym dobiorą mu się do tyłka

Joanna
Joanna

Tfu! Obrzydliwość! Gdzie jest moralność, przyzwoitość?

Tadeusz
Tadeusz

Qźwa ludzie , przestańcie pieprzyć o mijaniu się z prawda. On po prostu ordynarnie, świadomie, z premedytacją łże
.I tyle.

Wieslaw
Wieslaw

A jak Cię złapią za rękę, to potwierdź, że to nie twoja ręka