Senyszyn na ostro! Kler nie promuje szczepień, bo chce zarobić na POGRZEBACH?

Senyszyn po konferencji Morawieckiego i Niedzielskiego: „Rządowe barany boją się zamknąć kościoły"

Posłanka SLD Joanna Senyszyn odniosła się na Twitterze do postawy Kościoła, który bardzo ostrożnie podchodzi do szczepień przeciwko COVID-19 w Polsce. Episkopat, wbrew oczekiwaniom, nie wyraził dla nich otwartego poparcia – duchowni ponadto nie będą promować szczepień podczas nabożeństw.

 

Senyszyn ma na ten temat swoją autorską teorię. Polityczka uważa, że…:

Kościół w Polsce nie będzie namawiać do szczepień przeciw koronawirusowi, bo w związku ze zmniejszeniem kasy z tacy, nie chce sobie ograniczać opłat uzyskiwanych ze zwiększonej w dobie pandemii liczby pogrzebów”.

 

Wypowiedź ta nie spodobała się części prawicowych użytkowników Twittera.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Swoją drogą to śmieszne że lewactwo do kościoła nie uczęszcza a z komentarzy wynika, że są bardzo w temacie obeznani” – napisał jeden z nich. „A prawactwo uczęszcza, ale tumany nie mają pojęcia nawet po co” – odpisała na to Senyszyn.

Joanna Senyszyn reprezentowała w SLD w Sejmie IV, V, VI i IX kadencji. Pełniła też mandat deputowanej do Parlamentu Europejskiego w trakcie VII kadencji.

/nt/

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
Andrzej
31 grudnia 2020 08:52

Rachunek prosty:zakaz aborcji-więcej chrztów i pogrzebów urodzonych z ciąż patologicznych.Brak szczepień więcej pogrzebów.Kasa leci a durnie niech płacą.Co na to Maryja zawsze dziewica.

Maciek123454321
Maciek123454321
31 grudnia 2020 09:42
Reply to  Andrzej

Maryja, czy radio, które ma-ryja? Ogólnie, gdyby istniało w starożytnym Rzymie prawo dopuszczajce przerywanie ciąży, to nie wiadomo, czy nie czcilibyśmy dziś słowiańskiego boga Światowida.

jan
jan
31 grudnia 2020 12:38

cenzura jak w stanie wojennym czego się boicie………………………..

Krzysztof
Krzysztof
1 stycznia 2021 00:07

Senyszyn, daj sobie spokój i przestań pieprzyć. Mnie nawet kościół nie namówi na te szczepionki.

Savonarola
Savonarola
2 stycznia 2021 21:16

…..bardzo prawdopodobna teza!

Bini
Bini
3 stycznia 2021 10:06

od dawna lansuję tezę, że kościół robi wszystko, aby kosić kasę na tzw. sakramentach. Tzw, pro-life sprzyja opłatom za chrzty, wymuszana religia w szkole to więcej 1-ych komunii, które nabijają kabzę krawcom, którzy szyją alby (a zyskami dzielą się z parafiami), tępienie swobody uczuć to wymuszanie ślubów (wiele par bierze kościelny dla świętego spokoju), a wrogi stosunek do medycyny domyka cykl technologiczny generując zyski z pogrzebów.

ABCD
ABCD
10 stycznia 2021 11:19

Z całym szacunkiem ale to już jest totalny beł%&