Siarkowska atakuje Adama Małysza, który zaangażował się w kampanię przeciw homofobii

„Niech pani po drodze zahaczy o poradnię specjalistyczną” – rada internauty dla posłanki Siarkowskiej

Posłanka Anna Maria Siarkowska, kiedyś z Kukiz’15, teraz w klubie PiS, postanowiła skrytykować Adama Małysza, który wspiera kampanię „Sport Przeciw Homofobii”.  – Wśród sportowców są osoby o różnych poglądach, wyznaniach czy orientacji. Pomijając skandaliczność samych haseł, ludzie wywieszający obraźliwe transparenty nie wiedzą przecież, czy przy okazji nie obrażają i nie grożą swoim ulubieńcom, zawodnikom, którzy w barwach ich drużyny biegają po boisku. Chciałbym, by wszystkie imprezy sportowe kojarzyły się z atmosferą święta i dobrej zabawy. Zresztą nie chodzi tylko o sport, na takie nienawistne akcje nie powinno być miejsca nigdzie” – powiedział w wywiadzie dla „Wprost” jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich w historii.

A oto jak skomentowała tę wypowiedź posłanka Siarkowska: – „Na tym filmie widać, co się dzieje z człowiekiem, jak mu odjedzie lewa narta. Przykre. – To komentarz do najnowszej okładki tygodnika Wprost”. Na dołączonym przez nią nagraniu widać, jak Adam Małysz przewraca się tuż po wylądowaniu. Na tym nie poprzestała – w kolejnym wpisie dodała: – Btw. Po upadku zawsze można wstać i się otrząsnąć. I tego Panu Adamowi życzę z całego serca”.

Adam Małysz mówi wprost o homofobicznej akcji rządzących „Na takie nienawistne akcje nie powinno być miejsca nigdzie”. Nasz mistrz staje po stronie człowieczeństwa i po stronie dobra. Wykorzystanie jego upadku z konkursu, w którym reprezentował Polskę to po prostu dno…” – skomentował Cezary Tomczyk z PO. – „Pani również życzę z otrząśnięcia się z zacietrzewienia związanego z zaglądaniem ludziom do łóżka. Może warto z tym iść na terapię”; – „Twoją twarz, imię i nazwisko warto zapamiętać. Następnie rozliczyć przy najbliższych wyborach. Trafisz na śmietnik historii, nie to co Adam Małysz. Z całego serca ci tego życzę, droga homofobko”; – „Posłance całkowicie odjechała lewa i prawa półkula mózgu. Małysz może jeszcze nartę dociągnąć, a jej odjazd bezpowrotny…” – dodawali internauci.

bt

Źródło: wprost.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
WaldemarZbyszekRyszardBartJabis Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jabis
Jabis

Posłanka kuPIS i o czym mówić? Rozum z PIS, zachowania z PIS, dyscyplina z PIS … czyli przystawka. P l a n k t o n !

Bart
Bart

Po tej twarzy myślą nieskażonej widać, że obie półkule – lewa i prawa – są dezaktywowane.
Pan Adam Małysz, podobnie jak inni uczestnicy tej akcji, pokazuje swoje człowieczeństwo. Pani Siarkowska natomiast, jak cały pis, pokazuje, że szczątkowy umysł służy jej wyłącznie do nienawidzenia.

Ryszard
Ryszard

Pomijam już to, że ta osoba to jedno z najobrzydliwszych zjawisk socjologicznych w polskim sejmie, ale chyba warto zwrócić uwagę na brak elementarnej logiki w tym komentarzu, bo przecież ta lewa narta ponoć „odjeżdża” od Małysza, a nie do niego „dojeżdża”.

Zbyszek
Zbyszek

Naprawdę chciałem to jakiś skomentować ale za cholerę nie mogę skojarzyć kto to jest ta Siarkowska?

Waldemar
Waldemar

Zero zdziwienia. Kierowniczka siedleckiej Młodzieży Wszechpolskiej, członkini LPR, nie warto przytaczać jej dotychczasowych wypowiedzi, bo mieszczą się w średniej pisowskiej. Jak widać, jako świeży nabytek, stara się. jak może. Możemy tylko podziękować przystawce Kukiz15, której zawdzięczamy w Sejmie Winnickiego, Andruszkiewicza i właśnie Siarkowską.