Sikorski dostał wezwanie do opłacenia abonamentu. Polityk nie zamierza płacić

Sikorski: „Od Mazurek wolę niemiecką lesbijkę”

Radosław Sikorski dostał od Poczty Polskiej wezwanie do regulowania abonamentu. Polityk twierdzi, że to głupota, bo w domu nie ma anteny do odbioru telewizji. Wyczerpujące uzasadnienie podał w opublikowanym w sieci liście.

 

Nie mogę zapłacić za korzystanie z mediów, których nie słucham ani nie oglądam, gdyż nie pozwala mi na to klauzula sumienia. Wedle wszelkich relacji w alternatywnych mediach, dawne media publiczne zostały zawłaszczone przez klakierów jednak partii politycznej i służą utrzymaniu tej partii przy władzy, a nie misji, do której zostały powołane” – twierdzi przedstawiciel Koalicji Obywatelskiej.

Proszę też o uwzględnienie, że jako podatnik i tak już przymusowo finansują TVPiS poprzez dotacje budżetową, która została przeznaczona na tubę propagandową rządu zamiast na służbę zdrowia u progu pandemii” – dodaje Sikorski.

 

Sikorski liczy teraz na pozytywne rozpatrzenie zawartego w liście odwołania. Podkreśla jednocześnie, iż nie ma zamiaru opłacać abonamentu.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Polacy coraz rzadziej ustępują w kwestii abonamentu i niechętnie go opłacają. Niektórzy idą nawet z Pocztą Polską do sądu, by uchronić się przed wydawaniem pieniędzy na toporną propagandę w wykonaniu Telewizji Polskiej i Jacka Kurskiego.

/nt/

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
marcowaldemarRafaponPiotrleo Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HerodAntypis
HerodAntypis

Duży punkt dla Radka za znalezienie nowego zastosowania klauzuli sumienia. Katole zostali spoliczkowani druga stroną medalu. O drugim końcu kija nie wspominając.

Marek W
Marek W

Abonament jest za posiadanie TV a nie oglądanie konkretnego programu . Trzeba było p. Sikorski zmienić ten obowiązek opłaty abonamentu RTV jak był pan „przy władzy”. Mam nadzieję, że skarbówka/komornik ściągnie z pana należność tak jak z wielu np. emerytów.

leo
leo

to zapłać też za lodówkę i pralkę, to też sprzęt agd

Piotr
Piotr

Pier.. koluniu to może płaćmy za wszystko co na prąd jak ja nie cierpię szumowin pisowych

Rafapon
Rafapon

Jeśli abonament ma być za samo posiadanie, to niech płacą również sklepy sprzedające telewizory. Oni mają tego szmelcu od groma.

marco
marco

a ty pisuarowy durniu czytać umiesz ze zrozumieniem? W pierwszym akapicie jest oświadczenie że żądnego odbiornika pan Sikorski nie posiada!!!!!!

Rozbawiony
Rozbawiony

„….proszę o wyrejestrowanie starych odbiorników, których mogli używać przed laty moi rodzice kiedy jeszcze tu mieszkali”.
I to jest sedno sprawy – wyrejestrowanie odbiorników leży w interesie abonenta, w tym wypadku Sikorskiego. 🙂

waldemar
waldemar

Radek.Czytaj wnikliwie ustawę.Płacisz za posiadanie a nie ogladanie .