Siostrzeniec premiera, Franek Broda, pisze list do ministra Piontkowskiego

Ostro! Siostrzeniec Morawieckiego do Kaczyńskiego: „Jarek, jesteś SKUR***!...”

17–letni siostrzeniec premiera Mateusza Morawieckiego skierował na ręce pełniącego ciągle funkcję ministra edukacji Dariusza Piontkowskiego list z prośbą „o przemyślenia związane z powrotem do edukacji zdalnej” – czytamy na wp.pl.

 

W ostatnich dniach lawinowo rośnie liczba osób zakażonych koronawirusem. Pojawiają się głosy, że to wrześniowy powrót do szkół jest przyczyną takiego stanu rzeczy. „Niektórzy uczniowie już podjęli działania i zaczęli strajkować. Jak argumentują, chcą wrócić do nauki zdalnej, aby nie narażać swoich bliskich”.

Franek Broda (siostrzeniec premiera) za pośrednictwem mediów społecznościowych sformułował dwa postulaty pod adresem Piontkowskiego. Pierwszy dotyczył prośby o przemyślenie decyzji o zamknięciu szkół „do czasu poprawy obecnej sytuacji”. Wcześniej minister stwierdził, że zdalna edukacja nie jest konieczna we wszystkich szkołach.

 

Drugi postulat dotyczy nominacji Przemysława Czarnka na stanowisko nowego ministra edukacji. „Proszę, aby Pan zaprotestował. Będę z Panem szczery. Nie uważam Pana za świetnego ministra. Natomiast nie chcę dopuścić, aby homofob i mizogin dbał o wykształcenie młodzieży. Jak mamy się czuć, kiedy minister edukacji porównuje ideologie LGBT do faszyzmu” – napisał Franek Broda

Zostań patronem KODUJ24.PL

W czerwcu tego roku Broda dokonał coming outu.

/as/

Źródło: kobieta.wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bart
Bart
15 października 2020 08:32

W tej informacji jedyne co jest ważne i pocieszające to to, że nawet w rodzinie premiera są normalni myślący ludzie. Biedny chłopak, teraz pewnie mu Morawiecki w ramach zemsty nie da prezentu na gwiazdkę, a Ziobro i Kamiński zaczną go prześladować. A jego list… – nie sądzę, by odniósł skutek. Ale dziękuję za tej odważny krok