Skandal. Policja uczy, że LGBTQ to PATOLOGIA! Bodnar podejmuje interwencję

Nadgorliwość policji warta uznania. Zamiast łapać przestępców, „aresztowała” kawałki węgla

Centrum Szkolenia Policji w Legionowie opublikowało podręcznik dla funkcjonariuszy na temat patologii społecznych występujących na terenie naszego państwa. Kontrowersyjny podręcznik zawiera informacje sugerujące, że do patologii zalicza się „gender fluid”, czyli niebinarność (niebinarne tożsamości płciowe). Dlaczego? Autorzy zakwalifikowali tę grupę społeczną do grona kultur młodzieżowych.

 

Z takim postawieniem sprawy nie zgadza się RPO Adam Bodnar.

„Osoby transpłciowe nie stanowią żadnej określonej subkultury czy mody. Transpłciowość nie jest efektem swobodnego wyboru człowieka, tylko jego cechą osobistą. W świetle współczesnych nauk medycznych nie stanowi choroby lub zaburzenia psychicznego, lecz traktowana jest jako jedna z postaci tożsamości płciowej. Jako taka nie stanowi »patologii społecznej«, tylko pewną trwałą dyspozycję psychologiczną danej osoby” – poinformował ombudsman.

Jednocześnie zdecydował się na napisanie listu do szefowej CSP w Legionowie. Żąda wyjaśnienia, w jaki sposób policja szkoli swoich funkcjonariuszy o osobach transpłciowych i czy w programie nauczania zawarte są treści antydyskryminacyjne.

 

Dodajmy, że obok „gender fluid”, do patologicznych kultur młodzieżowych, zaliczono m.in. „instagirls”, czyli młode dziewczęta i kobiety korzystające z Instagrama. Patologiczni są też m.in. członkowie subkultur „rave” (techno) i „slavs” (Słowian).

Ratujmy Koduj24.pl - Zrzutka.pl

/nt/

Źródło: wyborcza.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jantar
Jantar
6 maja 2021 18:16

„obok „gender fluid”, do patologicznych kultur młodzieżowych, zaliczono m.in. „instagirls”, czyli młode dziewczęta i kobiety korzystające z Instagrama. Patologiczni są też m.in. członkowie subkultur „rave” (techno) i „slavs” (Słowian)”

No to teraz policja będzie mogła aresztować każdą osobę z tych grup, robić przeszukania w mieszkaniach, godzinami przesłuchiwać, prokuratura będzie kierować oskarżenia do sądów, a pisowscy sędziowie będą wydawać wyroki skazujące. Tylko jeszcze brakuje delegalizacji Instagrama i innych mediów społecznościowych, ale to już niebawem. W końcu pisowcy wreszcie powiedzieli, że „teraz Lewica musi poprzeć ich we wszystkich ustawach dotyczących kwestii społecznych i społeczeństwa”.

Kundzia
Kundzia
7 maja 2021 00:00

Największą patologią jest Centrum Szkolenia Policji w Legionowie razem z szefową i autorem tego podręcznika