Skandaliczna korespondencja kandydata prawicy na radnego miasta Rzeszowa z nieletnią: „Masz fajną d**ę”

Chrystusowi zapłacili odszkodowanie i będą płacić dożywotnią rentę ofierze księdza gwałciciela

Nie jest tajemnicą, że do polityki nawet na tym niższym szczeblu nie trafiają świętoszki i nikt tego nie oczekuje, są jednak elementarne granice przyzwoitości i fakty które bulwersują.

Do sieci trafiły ostatnio screeny z Messengera, które w żaden sposób nie podbudują sylwetki kandydata Nowej Prawicy do Rady Miasta w Rzeszowie Artura Hippe, a w dużej mierze mogą mu zaszkodzić

Dokumentują one bowiem fakt, że mężczyzna w niewybredny sposób podrywał nieletnią. To, co można przeczytać w korespondencji między obecnym kandydatem Nowej Prawicy i dzisiejszą 19-latką, która ujawniła rozmowy sprzed 5 lat, kompromituje go na całej linii.

„Masz fajną dupę”, „Jak będziesz chciała poznać inny wymiar, to polecam siebie” – to mniej obleśne cytaty, które da się przytoczyć. Na jednym ze screenów widać, że małoletnia wtedy dziewczynka przyznaje się do swojego wieku, co na dzisiejszym kandydacie prawicy do Rady Miasta nie zrobiło dużego wrażenia.

Artur Hippe postanowił jednak bronić tego co pisał. Twierdzi, że wypowiedzi zostały wyrwane z kontekstu, wszystko było pisane w żartach, a w dodatku „pisał z osobą, która skończyła 15 lat”.

@LidiaDmnsk @pokojartura @NowaPrawica w odpowiedzi na zarzut. Po pierwsze są to wiadomości wyrwane z kontekstu. Pisałem z dziewczyną która miała ponad 15 lat. Po drugie wszystko było pisane w żartach. Uważam to za pomówienie. @PolskaPolicja

Na razie nie wiadomo, czy i jaka będzie reakcja struktur partyjnych na te doniesienia.

/p/

Źródło: naTemat

Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
JoannabartZbyszek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Zbyszek

Rzeszowianie stoją murem za tym kandydatem. Partia jest dumna z tego towarzysza. To Pan Michalkiewicz z Radia Maryja wyznacza nowe standardy etyczne w postępowaniu towarzyszy partyjnych z małoletnimi.

bart
bart

Kolejny katoł – zboczeniec. Już mnie to przestaje dziwić.

Joanna
Joanna

Co na to prokurator?