Skandaliczne paski w TVP Info podczas wystąpienia Schetyny w Sejmie

Nawet w trudnych czasach potrafi być śmiesznie. Podsłuchana rozmowa pracowników TVP

Mogłoby się wydawać, że istnieją granice absurdu, ale TVP Info przekonuje przy każdej nadarzającej się okazji, że jest inaczej. Zawsze może być jeszcze bardziej absurdalnie.

W czwartkowy poranek kamery wszystkich mediów zwrócone były na Sejm, obradujący w sprawie wniosku Platformy Obywatelskiej o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu Beaty Szydło. Relację na żywo z tego wydarzenia nadawała oczywiście także stacja TVP Info. Tam najważniejsze nie były jednak obraz i dźwięk płynące z parlamentu, a popisy tzw. paskowego, który poszedł na całość.

U dołu telewizyjnego ekranu, podczas wystąpień przedstawicieli opozycji, „krzyczały” do wiernych odbiorców takie teksty: „Platforma Obywatelska obraża Polaków nazywający ich faszystami”, „Grzegorz Schetyna chciał sprowadzić do Polski islamskich imigrantów, teraz planuje zostać premierem”, „W czasie rządów PO/PSL z budżetu państwa skradziono 250 mld złotych, teraz Platforma Obywatelska chce wrócić do władzy”.

Gdy na mównicy pojawił się jeden z niewielu obecnych na sali sejmowej posłów PiS, który odważył się bronić obecnego rządu, widzowie dowiedzieli się, że „Rząd Prawa i Sprawiedliwości zrealizował już prawie wszystkie obietnice wyborcze” oraz chwilę później, iż: „Rząd Prawa i Sprawiedliwości sprawił, że polska gospodarka bije rekordy”.

/p/

Źródło: naTemat

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
princeofwalesPolka gorszego sortumirasMaciek123454321Jarek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ted
Ted

Ciemny lud wszystko kupi . . . . .

Waldemar
Waldemar

Skandaliczne? Ja bym powiedział – typowe. Przynajmniej moje pokolenie jest przez TVP stanu wojennego i konferencje Urbana nieźle zaprawione, jeśli idzie o pranie mózgów, notoryczne kłamanie i szczucie. Jest to TVP robiona pod Kaczyńskiego, dla którego zgodnie z klasyczną definicją , sednem polityki jest zdefiniowanie przeciwnika. No i wdeptanie go butem w ziemię. Jest ona tak prymitywna, ze nieustannie obraża inteligencję, ale jeszcze na początku roku (nie znam aktualnych badań) „Wydarzenia” oglądało ponad 3 mln ludzi. Tylu Polaków zgadza się na ten przekaz.

Jarek
Jarek

Niech ten koleś najpierw naprawi sobie zęby.

Maciek123454321
Maciek123454321

Ale te paski już nikogo nie oburzają, są jak trolle na portalach, myślący ludzie mają z nich bekę. Zauważyłem, że ludzie nie traktują już popierania PiS-u jako obciachu (tudzież oglądania KURwizji) ale raczej jako coś w rodzaju mocnego dysonansu towarzyskiego. Mówienie o tym, że się popiera PiS jest odbierane jako towarzyski nietakt. Zwolenników PiS-u można poznać po tym, że starają się delikatnie zmienić temat rozmowy i zdecydowanie unikają poruszania spraw politycznych. NIKT otwarcie nie chce się przyznawać do PiS-u. Powiedzcie sami, czy TAKIE „CUŚ” jak PiS może wygrać jakiekolwiek wybory? Może się mylę, ale w takim razie jak to się… Czytaj więcej »

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Jak przyjdzie do umierania, to się towarzystwo wykruszy.

miras
miras

Kaczyzm Bolszewicki ziejący z ekranów TVPiS za pieniądze z abonamentu.

princeofwales
princeofwales

Te paski grozy to jakaś gimbaza pisuje. Poziom adekwatny do poziomu rządzącej nędzy umysłowej.