Skandaliczne wypowiedzi Terleckiego i Gryglasa o filmie Sekielskich

Terlecki: „Banaś? A kto to jest?” – „Terlecki wstydu nie ma, za to buty nadpodaż”

„Jakoś tak zbiega się termin pokazania tego filmu z terminem wyborów. Przed wyborami samorządowymi mieliśmy „Kler”. Teraz znowu mamy jakiś taki film atakujący Kościół, więc myślę, że to nie jest przypadkowe” – powiedział wicemarszałek Sejmu i szef klubu PiS Ryszard Terlecki. Dokumentu braci Sekielskich nie widział, bo… nie miał czasu, a poza tym ogląda mało filmów.


Według Terleckiego, premiera filmu „zbiega się dziwnie z różnymi innymi prowokacjami, wydarzeniami”. – „Z wystąpieniem jakiegoś młodego człowieka razem z Tuskiem, potem profanacją obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej. Jednym słowem – wpisuje się to w pewnego rodzaju kampanię przeciwko Kościołowi i nam – katolikom” – stwierdził.

– „Nie oglądałem spektaklu „Klątwa”, nie oglądałem też filmu „Kler”.  Wysłuchałem redaktora, który przygotowywał ten film i w moim przekonaniu to nie było nastawienie obiektywne do sprawy” – powiedział z kolei Zbigniew Gryglas z klubu PiS, zapytany o komentarz na temat dokumentu Sekielskich.

Kiedy dziennikarka stwierdziła, że może powinien obejrzeć film, żeby wyrobić sobie opinię, Gryglas rzucił: – „Ja nigdy nie przeczytam „Mein Kampf„. Na uwagę, że w ten sposób porównuje „Tylko nie mów nikomu” do książki Adolfa Hitlera, powiedział, że „daje tylko przykład”. Według Gryglasa, nie ma potrzeby powołania komisji, która zbadałaby przypadki pedofilii wśród księży.

bt

Źródło: tvn24.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
antymoherNihilMariasmętekMarek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marek
Marek

No tak. W konkursie „mentalność Kalego” znów wygrywa pis. Jak policja pod byle pretekstem weszła do siedzib organizacji kobiecych, które były tylko świadkami w sprawie i zabrała im sprzęt dzień po mocnym proteście owych środowisk to absolutnie nie była to celowa represja według rzeczniczki, no ale jak sytuacja jest odwrotna to bez wątpienia celowe.działanie jakiegoś złego „układu”.

Tak typowe, że już nawet nie dziwi.

Janina
Janina

Te tchórze i zakłamańcy na pewno nie obejrzą filmu panów Sekielskich, ale autorytatywnie twierdzą, że jest stronniczy i atakujący kościół. A już Gryglas pofrunął z tym porównaniem do Mein Kampf, że ho, ho !. Chyba mu rozum odebrało. Zresztą cała ta pisiorska ekipa jest siebie warta. Opozycja powinna zażądać od telewizji publicznej (boć to przecież nasza telewizja, narodowa, wszystkich Polaków) i od KRRiT, aby w porze największej oglądalności ten film wyemitować dla wszystkich Polaków. To nie będzie żadna łaska, ale święty obowiązek względem telewidzów.

Marek
Marek

Jedyne co opozycja powinna żądać od TVP i KRRiT to ich bezwarunkowej dymisji, a po przejęciu władzy powinna to zrobić sama. Wszystkich pracujących z tych organizacji wywalić na zbity pysk, a tym którym się da postawić zarzuty jakie się da, ale odwagi im nie starczy, więc przekaz pójdzie jasny, że można być sprzedawczykiem, moralną glistą bez kręgosłupa i sprzedawać się politycznie za miskę ryżu.

smętek
smętek

„Pomarzyć dobra rzecz, oj życie życie nudne. Pomarzyć bardzo dobrze jest w niedzielę po południu…”.

Maria
Maria

jeśli tak odbierają ci dwaj panowie film oraz inne sprawy związane z pedofilią w KK, to obu powinien premier Polski wyrzucić z partii na zbity pysk

Nihil
Nihil

Gryglas z „zawodu” jest gowinistą, więc gowinizuje

antymoher
antymoher

Gryglas z zawodu jest kameleonem,takim tyci,tyci…….co innego Sowizdrzał Dyl o nienachalnej urodzie……!!!!!!!!!!