Skandaliczny i arogancki wpis zastępcy Ziobry Wójcika po napaści na sędzię w Rybniku

Zastępca Ziobry „podżega do niedopełnienia obowiązków” przez prokuratora w sprawie Srebrnej?

„Są trzy prawdy: świento prawda, tys prawda i… prawda wg Iustitii. Był nożyk do obierania ziemniaków, podobno nikt nikogo nie skopał, lekarz nie musiał interweniować, a awanturujący się mężczyzna został zatrzymany. Niezależnie od tego, nie ma zgody na jakąkolwiek przemoc” – napisał na Twitterze wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik.

 

Tak zastępca Zbigniewa Ziobry zareagował na sprawę, o której pisaliśmy w artykule „Sędzia z Rybnika napadnięta przez podsądnego podczas rozprawy – „Ujawniają się skutki kampanii nienawiści wobec sędziów”.

Na wpis Wójcika odpowiedziało Stowarzyszenie Sędziów „Iustitia”: – „Tak sobie poszedł obrać ziemniaki w sądzie. Jasne”.

 

– „To brzmi jak mazurkowe „Nie popieram, ale rozumiem”. Nożykiem od ziemniaków można zabić, nie musiał kopać – sam atak jest niedopuszczalny, zatrzymanie mężczyzny to faktycznie wielki sukces. No i jeszcze by tego brakowało, gdybyście zgody na awantury w sądzie wyrażali”; – „Aroganckie drwiny w wykonaniu urzędnika ministerstwa sprawiedliwości w sytuacji, gdzie została pobita i skopana sędzia, jest naprawdę czymś odrażającym. Naprawdę może być pan z siebie dumny, dno zostało osiągnięte”;

– „Jest tylko i wyłącznie prawda magistra Ziobro. Co tam jakaś” Iustitia , co tam ,,jacyś” profesorowie prawa, co tam ,,jakiś” Trybunał Sprawiedliwości, co tam Komisja Wenecka. Ważne, że Pan Wójcik powiedział no nie?”;

– „Za taki wpis w cywilizowanym kraju wyleciałby pan ze stanowiska jeszcze dzisiaj, ewentualnie jutro rano” – komentowali wpis zastępcy Ziobry internauci.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

12
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
Rafał PJaninaNihilTOMASZMarek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mariola
Mariola

Do pana wójcika ” przez rzeczułkę, płyną równo cztery jabłka, jedno g…o. Co to płynie, krzyczy babka, rzekło g..o to my jabłka”
I uświadomiłam sobie, że nawet ten cytat nie obrazuje dokładnie tego pana, bo on pływa w szambie.

Hej
Hej

Nadejdzie taki czas, że ta pisbolszewia zostanie skazana, wyroki to obozy pracy, nie będzie leżenia na pryczach, ku potomnym

HerodAntypis
HerodAntypis

Aureola była OK zanim stała się tęczowa. Gwizd był OK dopóki dotyczył Komorowskiego. Czym będzie nożyk do obierania buraków?

Zwinka
Zwinka

Nie mogę doczekać się dnia, kiedy to z gęby Wojcika zniknie bezczelny i głupkowaty uśmieszek.

Waldemar
Waldemar

Szczucie na sędziów prowadzi, panie ministrze, do kompletnej anarchii. Trzeba być idiotą, żeby podcinać gałąź, na której się siedzi. Niestety, od lat PiS cierpi na deficyt inteligencji i zwykłej kultury.

Kazimierz
Kazimierz

„Nie plujcie na szmatę , sama się wytrze ” Stanisław Jerzy LEC

Marek
Marek

„Nie ma zgody na jakąkolwiek przemoc” to sama i szczera prawda. Trzeba tylko pamiętać, że zawsze w domyśle jest druga część: „ze strony innej niż nasza” (pisowska). Bo ta jest potrzebna, chwalona, wspierana, motywowana i ochraniana przez pisowskie służby. Każdy z minimum rozsądku zna multum przypadków, ale specjalnie dla pisowskich debili kilka losowo wybranych przypadków przypomnę.
– ataki agresji i pobicia na marszach równości.
– atak na kobiety na moście.
– „patriotyczny liść”.

TOMASZ
TOMASZ

NO A CZEGO MOŻNA PO CHAMIE SIĘ SPODZIEWAĆ?????????? CHOĆBY NIE WIEM JAKI MIAŁ GARNITUR I WYPOMADOWANY: CHAM JEST CHAMEM. A CZY NIM ZOSTANIE DALEJ – ZALEŻY OD NIEGO. OT „DOBRA ZMIANA”. ZASTANAWIAM SIĘ CAŁY CZAS, JAK MAŁO POLACY WIDZĄ Z TEGO CO SIĘ TAK NAPRAWDĘ W POLSCE I WOKÓL NIEJ DZIEJE, JAK NISKA JEST ŚWIADOMOŚĆ SPOŁECZNA ………..JESTEM PRZERAŻONY POSTAWĄ NARODU!!!!!!

Nihil
Nihil

Tomaszu KK tak manipuluje swoimi baranami że te pójdą nad przepaść i skoczą. Pisdzielcy mają finansowo-propagandowe układ z Klerem i ten „koń” ciągnie Polskę do upadku

Janina
Janina

Skandal to mało powiedziane.Jak na ministra to jest chamstwo i szyderstwo w najczystszej postaci,Wstyd za takiego ministra.Norma w państwie PIS.

Rafał P
Rafał P

Przecież on jest tylko takim mini-sterem sterowanym przez kompletne Zero.

Rafał P
Rafał P

Ciekaw jestem reakcji PiSdzielców i ichniejszych przekaziorów, gdyby tą sędziną była nominatka Ziobry.