Skandaliczny wpis Gryglasa – „Przestań się pan kompromitować i szczuć”

Skandaliczny wpis Gryglasa – „Przestań się pan kompromitować i szczuć”

– „Patrzcie, jak Zbigniew Gryglas wyklucza część osób z Polski. A jak nie ma Polski, to nie ma też chyba polskiego prawa? Czyli można np. pobić dziecko lub dorosłego, jak robili chuligani w Białymstoku” – napisał Marek Tatała z FOR. To jego komentarz do wpisu, który zamieścił na Twitterze poseł partii Gowina Zbigniew Gryglas, członek klubu parlamentarnego PiS, który do Sejmu dostał się z list Nowoczesnej.

 

– „Sami wybierzcie gdzie jest Polska?” – napisał Gryglas i zestawił dwa zdjęcia. Na pierwszym z nich widać rzeczonego Gryglasa, który pozuje do fotografii w otoczeniu dzieci w strojach ludowych. Na drugim – dziewczynę, która ma na sobie stanik w kolorach tęczy.

Internauci próbowali tłumaczyć Gryglasowi, że „Polska jest i tu, i tu. Tylko takim skoczkom jak pan się wydaje, że cała Polska jest tam gdzie akurat się politycznie przytulili. Wstyd”; – „Polska jest tu i tu Panie Gryglas, tylko na jednym zdjęciu jest Polska wolna, spontaniczna, a na drugim jest obraz Polski propagandowy stworzony przez polityka do własnych politycznych celów wykorzystującego dzieci, które są strasznie znudzone tą robotą, w którą zostały wrobione”;

 

– Jest na pierwszym i drugim zdjęciu. Tego pan nie pojmie”; – „Polska jest na obu zdjęciach. A na zdjęciu po lewej jest też polityk, który – choć jego partia nazywa się Porozumienie – chce swój kraj i społeczeństwo podzielić”; – „Przestań się pan kompromitować i szczuć. Nie dość, żeś zdrajca, bo wyłudziłeś pan głosy wyborców, to jeszcze lecisz w infantylną narrację, na poziomie Pawłowicz. Dno dna”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
RyszardmironewaKamaMaciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HerodAntypis
HerodAntypis

Powszechnie znane są fantazje erotyczne facetów. Pielęgniarki, policjantki, stewardessy a nawet zakonnice. Jak biskup odwiedza parafię, zawsze witają go odświętnie ubrane dzieci- często w regionalnych strojach ludowych. Klepią jakieś głupawe wierszyki i bez względu na region intonacja jest wszędzie identyczna. Powiedzmy, że mówią z watykańskim akcentem. Robienie sobie zdjęć z dziećmi o niczym jeszcze nie świadczy ale może wskazywać na bycie lobbystą kleru o zakazanym imieniu.

jurek
jurek

Ten osobnik znalazł się w sejmie z list partii nazywającej się „Nowoczesna”. Jakie to smutne, że kolejne pojęcie naszego języka, skutkiem działań polityków (?), rozmyło swój desygnat. Jaki świat powstanie z mętnego i zakłamanego języka?

Maciek123454321
Maciek123454321

Zastanawiam się wciąż, jak ten matoł znalazł się na liście Nowoczesnej. To Petru nie miał już nikogo lepszego? Nowoczesna ma zresztą „szczęście” do przemalowańców. Pamiętacie Kałużę?

Kama
Kama

Gryglas to dno, to deficyt intelektualny. Nie potrafi prowadzić logicznej, merytorycznej kulturalnej konwersacji. To zwykły prostak.

ewa
ewa

jak sie patrzy na no zdjęcie widac że tępota wali po oczach

miron
miron

Przypomnijmy :”Zbigniew Gryglas, członek klubu parlamentarnego PiS, który do Sejmu dostał się z list Nowoczesnej.”….a wiec to wyrachowany populista, karierowicz i cwaniaczek…..czyli typowy PiSowec.

Ryszard
Ryszard

Przygryglasił z grubej rury. I że taka kanalia zamordziasta krzty wstydu nie ma wysadzać do publiczności tę swoją nikczemną facjatę. Petru niestety zrobił parę głupich rzeczy, ale wyciągnięcie tego szambonura na powierzchnię jest na pewno największą.