„Skazani na Busa” jadą do Kostrzyna

Owsiak zaprasza Kuchcińskiego na Pol'and'Rock i radzi: lotnisko jest w Zielonej Górze lub w Niemczech

PiSowskie państwo wypowiedziało festiwalowi Pol’and’Rock kolejną wojnę. Okazało się, że spółki kolejowe ominą w sezonie stację Kostrzyn nad Odrą.

Sposób na to znalazło Antyradio, które zorganizowało akcję mającą na celu bezpieczne dowiezienie zainteresowanych osób na miejsce kultowej imprezy.

Projekt pod nazwą „Skazani na busa” ma ruszyć 8 lipca. W ramach akcji do Antyradia i WOŚP zgłaszają się przewoźnicy i prywatne osoby posiadające busy.  Równocześnie utworzono internetową grupę, która ma umożliwić koordynację podróży.

Jak powiedział Jurek Owsiak, pomagajmy sobie, dowieźmy siebie wzajemnie na festiwal, zorganizujmy się we wszelkie grupowe przyjazdy. Przed nami jubileuszowy Pol’and’Rock Festival, który zaczyna się 1 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą!” – poinformowało na Twitterze radio.

/nt/

Źródło: Antyradio.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

14
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
6 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
LeszekJantarewaNutkaGrzegorz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Henryk
Henryk

Ustawią na drodze kontrole i będą się pastwić na kierowcach: szukać usterek i zabierać dowody itp.,

Zwinka
Zwinka

A nie prościej było zlikwidować tory ?

Grzegorz
Grzegorz

Podejrzewam, że PiS wyśle z całej Polski patrole policji aby złośliwie kontrolować pojazy przewożące uczestników festiwalu.To już nie będzie policja tylko „granatowa policja”.

Jantar
Jantar

Dokładnie tego się spodziewam. Przypuszczam zresztą, że po festiwali triumfalnie ogłoszą, że w wyniku kontroli pojazdów z uczestnikami festiwalu „znaleziono i skonfiskowano” narkotyki, używki, etc., w związku z czym będzie powód do delegalizacji imprezy Owsiaka i całej WOŚP.

Marek
Marek

Parszywe to „polskie”państwo .Wrogie swoim obywatelom. Mam nadzieję że JESIENNE wybory pokażą , gdzie miejsce tego tworu ,czyli na dechach

Nutka
Nutka

Bo to nie państwo polskie, tylko wolskie…

Maciek123454321
Maciek123454321

Te pisiory to jednak głupie są. Taka małpia złośliwość……… i już o pół miliona wyborców mniej. Debile. Po cholerę rozdrażniają młodych ludzi w roku wyborczym? A podobno tacy rewelacyjni w PR. Jak wieść gminna niesie, emisariusze pisowscy mają się udać w Lubuskie i namawiać. Namówią kogoś po takim numerze?

Nutka
Nutka

Żeby tylko pamięć wyborców nie okazała się po raz kolejny nie lepsza, niż pamięć bożej krówki.

Jantar
Jantar

Mam cichą nadzieję, że poczynania PiS w związku z festiwalem w Kostrzynie zakiełkują wreszcie oburzeniem młodych, że wreszcie do nich dotrze że to dopiero początek odbierania im wolności. Jeśli nie wyciągną z tego żadnych wniosków to jesienią PiS wygra wybory większością konstytucyjną i dopiero pokaże swoje pazury. Ale wtedy będzie już za późno, bo zmienią konstytucję i na dekady będziemy udupieni w gównie.

Irena
Irena

Potrafimy się ZORGANIZOWAC….wbrew przeciwnościom !!! Tak Trzymac !!!

Leszek
Leszek

Oni, niestety, też. Nie należy nigdy zakładać, że przeciwnik jest głupi.

Grzegorz
Grzegorz

Brawo. Nie ma co się załamywać tylko trzeba działać. Damy radę! A kolejowe spółki niech wożą powietrze.

ewa
ewa

najprościej przez Berlin, niemieckimi pociagami do Kostrzyna, a dwa pewna jestem, że młodzi pokaża Pisowi i kolejom środkowy palec będzie ich jeszcze więcej niż poprzednio

Jantar
Jantar

Ważniejsze, żeby pokazali pisiorom środkowy palec przy urnach wyborczych „w podziękowaniu” za utrudnienia dojazdu i nie tylko na festiwal…