Skiba nie odpuszcza – TVP Jacka Kurskiego będzie zmuszona przekazać 1 mln zł na WOŚP?

Skiba nie odpuszcza - TVP Jacka Kurskiego będzie zmuszona przekazać 1 mln zł na WOŚP?

Pełnomocnik zespołu „Big Cyc” złożył w TVP wezwanie do zapłaty miliona zł na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zespół domaga się odszkodowania za wykorzystanie ich piosenki „Jak słodko zostać świrem” w programie TVP Info „W tyle wizji”.

Piosenkę zespołu w TVP zestawiono z materiałem o ludziach protestujących przed Sejmem przeciw pisowskiej „reformie” wymiaru sprawiedliwości. Opisywaliśmy sprawę w artykule „Big Cyc domaga się przeprosin od TVP i żąda wpłacenia 1 mln zł na WOŚP”.

„Mecenas Janusz Jakubowski przekazał do TVP w imieniu zespołu Big Cyc wezwanie do zapłaty miliona złotych na rzecz WOŚP oraz przeprosin zespołu za manipulacje materiałem telewizyjnym, w którym nasza muzyka została użyta na poparcie tez politycznych PiS” – powiedział onet.pl Krzysztof Skiba, lider zespołu Big Cyc. Jeżeli zawarte w piśmie żądania nie zostaną spełnione, zespół skieruje sprawę do sądu.

bt

Źródło: onet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Polka gorszego sortuUczestnik Pol'and'Rock FestiwalizkaTemidaAnalityk Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Grzegorz
Grzegorz

Bla bla bla… jaki milion… jak Skiba tak twardy to na co czeka z pozwem. W czasie wakacji trochę szumu wokół siebie zrobi to może i na tym zarobi.

izka
izka

bla bla bla , dobrze robi, najpierw po dobroci, potem do sądu. Taka jest bynajmniej procedura. Szum wokół siebie jest mu raczej nie potrzebny!

pinki
pinki

Powodzenia. Zobaczymy na ile sądy są jeszcze niezależne.

Temida
Temida

Najświeższe przykłady pokazują, że na sądy Zziobry można już bardzo słabo liczyć! Na adwokatów (szczególnie takich kandydujących do SN) też!

Analityk
Analityk

Tego rodzaju doniesienia tylko hodują frustrację na opozycji – przecież jasne, że żadnego miliona nie będzie. Wiązanie jakichkolwiek nadziei ze Skibą też sporo mówi o położeniu opozycji.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Z tego, co widzę wynika raczej, że to TVPiS wiązała z nim nadzieję. No i się przeliczyła.

Uczestnik Pol'and'Rock Festiwal
Uczestnik Pol'and'Rock Festiwal

Przy dzisiejszych sądach marne szanse ale trzymam za Ciebie kciuki Skiba.