Skiba: „W kolejce czeka zakaz rozwodów i cenzura internetu”. Oberwało się też PO

Skiba: „W kolejce czeka zakaz rozwodów i cenzura internetu”. Oberwało się też PO

Krzysztof Skiba poparł na Facebook protesty i pochwalił ich „wulgarny charakter”. „Dopóki jest wulgarny, dopóty jest autentyczny. Dopóki krzyczycie „WYPIERDALAĆ” dopóty żadna stara Budka wam się nie przyklei do akcji, żadna śliska Schetyna nie wlezie na trybunę” – rozpoczął swój ostry wpis muzyk zespołu Big Cyc.

Następnie ocenił, że PiS-owska władza już zaczęła się bać skali społecznego buntu.

 

„(…) TERAZ ZACZELI SIĘ BAĆ. Jarka wywieźli helikopterem z Warszawy. Duda udaje, że ma koronawirusa. Mateusz apeluje o jedność w obliczu pandemii. Strach widać też w nienawistnych komentarzach” – dodał w tym samym poście.

Muzyk porównał także obecne działania PiS-u do tych znanych z Białorusi.

Wiadomości TVP nie informowały w ogóle o protestach. Wszystkie materiały były o tym jak pięknie buduje się szpital na Narodowym i jak dzielnie młodzież oraz władza pomaga seniorom. W ostatniej migawce pokazano, że jacyś oszaleli, lewicowi chuligani weszli na msze i atakują kościoły, a błyskawica – symbol protestów ma charakter faszystowski” – napisał o propagandzie rządu.

 

Na koniec zaapelował do uczestników demonstracji o to, by się nie poddawać!

A WY NIE MOŻECIE TERAZ odpuścić. Bo będzie jeszcze gorzej. Na grzebaniu w majtkach i waszych brzuchach się nie skończy. Zobaczcie tylko co za potwór został ministrem edukacji. W kolejce czeka ZAKAZ ROZWODÓW i CENZURA INTERNETU. To nie są bajki. Oni chcą to zrobić i zrobią. Albo będziemy mieli tu normalną, wolną Polskę, albo Katotaliban” – zakończył.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

/nt/

Źródła: Facebook, onet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek123454321
Maciek123454321
26 października 2020 22:28

Ale na szczęście Antoni nie wzywa już do broni. Dziękujemy Krzysiowi!!!!!!

Janik
Janik
26 października 2020 23:30

I Ty to popierasz Boże?

lea
lea
27 października 2020 07:10

Pełna zgoda.

Shaq
Shaq
27 października 2020 07:56

Skiba w swoich prognozach może mieć niestety rację. Natomiast nie zgadzam się z jego poglądem nt. opozycji . Gdy pis już zostanie obalone, to ktoś musi ich wsadzić za kraty i zacząć po nich przywracać normalność. Kto niby poza KO i Lewicą miałby to robić?