„Słynny” radny Kałuża promuje budżet obywatelski – „Czy ktoś rozsądnie myślący uwierzy w słowa zdrajcy”

„Słynny” radny Kałuża promuje budżet obywatelski – „Czy ktoś rozsądnie myślący uwierzy w słowa zdrajcy”

„Wicemarszałek województwa śląskiego Wojciech Kałuża zaprasza do głosowania w I edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego” – tak brzmi wpis na profilu śląskiego Urzędu Marszałkowskiego na Facebooku. Opatrzony został grafiką ze zdjęciem radnego Wojciecha Kałuży.

 

Tuż po ubiegłorocznych wyborach samorządowych Kałuża „zasłynął” przejściem z KO, z list której startował, do PiS. Dało to większość w sejmiku województwa śląskiego partii Jarosława Kaczyńskiego.

Przejście radnego KO do PiS powszechnie nazwano zdradą i korupcją polityczną, o czym pisaliśmy w artykule „Kałuża sprzedał sejmik śląski za skromne 12 tysięcy złotych”. Protestowali mieszkańcy Żor, skąd startował i gdzie mieszka Kałuża.

 

Trudno więc teraz dziwić się komentarzom internautów, które pojawiły się pod wpisem Urzędu Marszałkowskiego: – Czy ktoś rozsądnie myślący uwierzy w słowa ZDRAJCY?”; – „Zabrakło wiarygodnych polityków i te inicjatywę musi firmować człowiek, który sprzeniewierzył się swoim wyborcom w zamian za stołek?”; – „Panie Kałuża. Jest Pan człowiekiem bez honoru. Skompromitował się Pan. Niech Pan nie zachęca, bo tylko Pan szkodzi tej inicjatywie. Ja do Pana śląskiego pseudonimu dodałbym Judasz. I taki człowiek zarządza moim ukochanym Śląskiem – serce boli”; -„Jaka jest pewność, że po wygraniu jednego projektu pan Kałuża nie skieruje do realizacji zupełnie innego?”.

A w budżecie obywatelskim województwa śląskiego zapisano 10 mln zł. Mieszkańcy mogą wybierać spośród 85 projektów. Głosowanie rozpocznie się 12 listopada i potrwa do 30 listopada. Wyniki mają być znane 18 grudnia.

bt

Źródło: wyborcza.pl, Facebook

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
ZgredzinkaprinceofwalesJacek DolińskiHerodAntypisMaciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Infamia obywatelska.

HerodAntypis
HerodAntypis

Jest jeden pozytek z tego nędznego frajerzyny. Na nim zakończył się exodus do partii obiecanej. Potencjalnych naśladowców najwyraźniej sparaliżował strach przed wiadrami pomyj.

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Optymizmem napawa fakt, że wbrew nadziejom PiSich polityków wszystkie kałuże w Senacie wyschły, więc ich pragnienie napicia się brudnej wody pozostanie niezaspokojone.

princeofwales
princeofwales

„Skałuzić się”, to określenie przejdzie do historii. Facet bez krzty honoru, idealnie pasujący do pisiego sortu…

Zgredzinka
Zgredzinka

Świetne skojarzenie … w punkt.