Śmiertelnie skuteczny Ziobro

Ziobro: "...To on (Markiewicz) jest obrońcą systemowej patologii polskiego sądownictwa"

Zbigniew Ziobro znany jest ze skuteczności. „Wyeliminował” Barbarę Blidę z powodu rzekomych nadużyć. Podobno popełniła samobójstwo, gdy weszli do niej o szóstej rano. Kamery wycelowane, żeby pokazać jak ją wyprowadzają w kajdanach. A przecież stawiała się w prokuraturze na każde wezwanie! Samobójstwo? Zostało potwierdzone? Ślady zatarte, brak odcisków palców na rewolwerze, zakrwawiona kurtka policjantki zamieniona na „czystą” – takie wieści dochodziły do opinii publicznej.

Po tym tragicznym zdarzeniu, Beata Kempa, patrząc w oczy rodziny Barbary Blidy, z właściwą sobie wrażliwością stwierdziła, że „niewinni nie popełniają samobójstwa”. Zachowała się jak hejterzy, ci, którzy po samobójczej śmierci czternastolatka pisali na forum, że jednego pedała mniej. A Pawłowicz rzuciła swoją hejterską „profesorską”, głęboką myśl, że to wina lewaków promujących gejostwo. Tak jak hejterzy, którzy po zbiorowym wielodniowym gwałcie dokonywanym przez zbirów, już po śmierci wielokrotnie gwałconej kobiety pisali, że spotkało ją to, na co zasłużyła, bo poszła z nieznajomym do jego mieszkania. To nierozsądne, owszem, nie powinna, mamy przecież najniższy w Europie wskaźnik zaufania do siebie nawzajem, ale czy to usprawiedliwia bandziorów?

Ziobro prawnik – ogłosił przed sądowym wyrokiem dintojrę na doktorze G. Po tym drastycznie spadła ilość przeszczepów. Załatwił na lata polską transplantologię. Gdy po tej wypowiedzi byłam w publicznej jeszcze wówczas telewizji i przewidywałam, że tak będzie, Agnieszka Romaszewska powiedziała, że mówię bzdury, że to nie ma wpływu… Pewnie powtórzyłaby to i dziś, bo teflon jest nieprzemakalny. Ciekawe, czy ktoś policzył, ilu pacjentów umarło, nie doczekawszy przeszczepu. Tak, to trudne, trudno to policzyć, jednak to, że ilość transplantacji zmalała wyraźnie jest faktem. Nawet kościół apelował do wiernych w tej sprawie. Po latach mściwie wziął się za kardiologów.

Nikt z funkcyjnych, wydających rozkazy, odpowiedzialnych, jak Ziobro za śmierć Blidy, nie poniósł konsekwencji po jej śmierci. Przeciwnie Ziobro w kolejnej pisowskiej odsłonie dostał taką władzę, jakiej nie miał dotąd w wymiarze sprawiedliwości NIKT. Pokazał środkowy palec wszystkim, ostrzegając jednocześnie: „Widzicie, co was czeka, jak nie będziecie posłuszni? Macie się mnie bać, JA mogę wszystko! Prezes mnie popiera, prezes też się mnie boi. Mamy z Antonim haki na wszystkich, nie tylko na PO. Antoni jest po mojej stronie, możecie mi naskoczyć”. Tak może wyglądać rozumowanie tych facetów. Władza do łbów uderza, gdy rozum śpi, budzą się upiory.
Teraz policja wchodzi do organizacji pozarządowych. Minister Rafalska – dobra pani od 500+ – odebrała już wcześniej dotacje, jakie miała organizacja pomagająca bitym kobietom, stworzona w tym celu, bo 95% procent wśród katowanych to są kobiety. Rzekomo ta organizacja dyskryminuje mężczyzn.
Oto pisowska czułość na sprawy kobiet! Policjanci dostali zlecenie z prokuratury. Nie przeciw komuś konkretnie, lecz w sprawie. Nie ma żadnych zarzutów. Mają dopiero „coś” znaleźć. I pewnie znajdą. Bo błędów nie robi tylko ten, co nic nie robi. Albo coś się spreparuje. Organizacja nie będzie mogła pomagać bitym. Zajęto też komputery. Jest Ziobro, trzymający władzę, który znów pokazuje, że może wszystko. Likwiduje się ośrodki, w których kobiety z dziećmi mogły się schować. Pisiory mówią im: Możecie iść do noclegowni. Jeśli znajdzie się miejsce. A jak nie, to znoś kobieto bicie, chodzi przecież o całość rodziny. A jak kat mąż zabije żonę? No to zabiorą mu dzieci i umieszczą w domu dziecka. Albo też jako wdowiec, ożeni się po raz kolejny i znów będzie rodzina cała.

Najważniejsze, że Ziobro jest skuteczny!

Krystyna Kofta
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
3 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
antyuzurpatorjacekshaqNihilsmętek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Dobrze choć, że popieranie PiS-u staje się koszmarnym obciachem i towarzyskim nietaktem, przynajmniej w dużych miastach, Jeżeli ten trend się utrzyma (a PiS zawsze był partią obciachu i bezguścia) to może po najbliższych wyborach odpłyną w nicość…- lub na ławy oskarżonych, co oby się stało.

Irena
Irena

Nie moge tego czytac! No nie moge!

smętek
smętek

Pisanie o obecnym ministrze sprawiedliwości RP „prawnik” to obrażanie prawników wykształconych, odpowiedzialnych, dbających o etos tej grupy zawodowej. Kurdupel lubi zero bo obydwaj są mściwi i zawistni.

antyuzurpator
antyuzurpator

Właśnie z powodu zbieżności ich charakterów, ambicji i stylu działania, od dwóch lat coraz bardziej jestem przekonany, że to właśnie zero będzie namaszczony jako następca kurdupla na stołku.

Nihil
Nihil

P.Krystyna napisala o katolickim „””MILOSIERDZIU””” pisu.
Czy trzeba podziemia żeby zbudowalo opozycję?Czy my ja mamy zbudować?

jacek
jacek

Może trzeba, a może i nie… Przecież mogą wkroczyć do akcji przemilczane ruchy miejskie itp. organizacje, a wtedy 40% Dobrej Zmiany okaże się 70% Komorowskiego, zwłaszcza, że kohabitacja się posypała, a aktu oskarżenia za zamach nie ma podobnie jak Black Hawków.

shaq
shaq

Ciekawe:
1. minister sprawiedliwości nie robi nic, żeby usprawnić działanie wymiaru sprawiedliwości. 2. minister spraw wewnętrznych nie robi nic, żeby w Polsce było bezpieczniej. 3. szef MON nie robi nic, żeby wzmocnić polską obronność, wręcz przeciwnie. 4 minister edukacji nie robi nic, żeby poprawić jakość kształcenia – raczej na odwrót.
itp, itd. Czy ktoś mi może powiedzieć, czym te darmozjady zajmują się całymi dniami od 2 lat?

antyuzurpator
antyuzurpator

Jak to czym: mydleniem, goleniem i utrwalaniem.

– mydleniem oczu wyborcom, głównie moherowym, że są najlepsi, jedyni i niezastępowalni, a „Polska rośnie w siłę, a ludziom żyje się dostatniej”
– goleniem budżetu (a więc nas wszystkich) z kasy, wszelkimi możliwymi drogami i sposobami, np. przez spółki, spółeczki i fundacje
– utrwalaniem i powiększaniem swojej władzy; niektórzy są na nią tak pazerni, że skaczą do oczu nawet swoim pobratymcom, inni wkupują się wcześniej „wygoloną” kasą.