Solidarna Polska: nowe wybory prezentem dla PO, LGBT i mafii. ODLOT!?

Solidarna Polska: nowe wybory prezentem dla PO, LGBT i mafii. ODLOT!?

Solidarna Polska bardzo przestraszyła się gróźb kierowanych ze strony PiS. Przypomnijmy, partia władzy chce odwołać polityków Porozumienia i SP z rządu, a następnie najprawdopodobniej przeprowadzić zupełnie nowe wybory, w których na listach Zjednoczonej Prawicy nie będzie miejsca dla „ziobrystów” i „gowinowców”.

Przestraszeni politycy SP zorganizowali więc rozpaczliwą konferencję prasową. Podjęli się na niej próby przekonania PiS-owców do rezygnacji z pomysłów. Wiceprzewodniczący SP, Michał Wójcik, tłumaczył się na spotkaniu z dziennikarzami, że oskarżani zewsząd „ziobryści” nie są wrogami praw zwierząt.

To nie kto inny jak Zbigniew Ziobro doprowadził do tego, że w Ministerstwie Sprawiedliwości powstał projekt, który diametralnie zmienia sytuację zwierząt, zwiększa kary za znęcanie się nad zwierzętami. To u nas ten projekt powstawał” – grzmiał nerwowo polityk, dodając, że SP było przeciw tylko ze względu na to, aby „zwierzęta nie były nad ludźmi” (sic!!!).

Stronnik Ziobry zachwalał też swojego bezpośredniego przełożonego i jego „sukcesy”: „Przez pięć lat udało się zmienić Polskę, przeprowadziliśmy wiele reform, a symbolem tych zmian jest Zbigniew Ziobro”.

Solidarna Polska jest lojalnym partnerem koalicji Zjednoczonej Prawicy. (…) Jakiekolwiek próby odwołania ministra sprawiedliwości, który jest symbolem dobrej zmiany, jest symbolem tego, co działo się dobrego w wymiarze sprawiedliwości w ostatnich pięciu latach, który jest symbolem twardej walki z przestępcami, twardego stanowczego ‚nie’ dla organizacji LGBT, które wchodzą do szkół. Zbigniew Ziobro jest także symbolem tego, że Bruksela nie wprowadzi swoich subiektywnych zasad praworządności w Polsce” – kontynuował za swojego kolegę Janusz Kowalski.

Zacytowany polityk stwierdził też, że nowe wybory i odwołanie Ziobry, stanowią prezent dla „Platformy Obywatelskiej, LGBT, mafii lekowych, paliwowych”.

Groźba odwołania z koalicji „gowinowców” i „ziobrystów” pojawiła się na skutek niepowodzeń w rozmowach o rekonstrukcji rządu. Znaczenie miała też niesubordynacja podczas głosowania ws. zakazu hodowli zwierząt futerkowych.

Zostań patronem KODUJ24.PL

nt

Źródło: gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
MariajanJantarMaciek123454321Agnieszka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kaśka
Kaśka

Myślę, że nic się nie stanie. Pogadają, pogadają i się pogodzą. A jeśli nie, w co wątpię, to moim zdaniem PiS pójdzie do wyborów licząc, że zdobędzie większość konstytucyjną. Może dorzuci się jeszcze stówę do 500+ albo 14-emeryturę i będzie ok. Być może jednak chcą oddać rządzenie, bo pali im się pod tyłkiem i zaczyna brakować kasy, a do tego covid-19 może się rozszaleć, bo nadal robimy za mało testów. Za dwa, trzy lata, jak już się burza przetoczy, ludzie oberwą po kieszeni, bo inflacja wszystko zeżre, to Wielki Wódz wróci na białym kocie i powtórzy starą śpiewkę: kiedy rządził… Czytaj więcej »

Maria
Maria

… za dwa, trzy lata będzie mniej ludzi – pójdą do piachu lub pouciekają z PiSraju. Chytry plan z małą ilością testów, zamkniętymi przychodniami (tylko online – śmieszne jeśli chodzi np. o wizytę u ginekologa lub chirurga) realizuje się.
Będzie mniej klientów do 500+, a zwłaszcza emerytów (13, 14). Może wtedy zmniejszy się inflacja i dziura budżetowa. Tylko czy biały kot i jego jeździec uniosą tę odpowiedzialność?

Agnieszka
Agnieszka

I cale szczescie. Wole zeby Polska rzadzili inteligentni geye niz durnoty z PIs-u, Konfederacji czy „Solidarnej” Polski!!!!!!!

Maciek123454321
Maciek123454321

Niech srają w portki, chociaż ciągle uważam, że to wszystko jest ustawką. Jedyne, co przemawiałoby za tym, że coś się sypie jest to, że konflikty w katolsko-faszystowskim obozie były – jak dotąd – zamiatane pod dywan. Teraz już się tego nie udało zrobić, ale fakt, że Ziobro wraz ze swoimi kapciowymi ostro przegiął. Jest możliwość, że Kaczyński nie tyle reaguje na potworności, których wprowadzenia domagają się kapciowi wraz z hersztem kanapowej bandy pod nazwą „Solidarna Polska”, ile bardziej na zagrożenie, które ten bandyta stwarza dla władzy PiS-u. Przypomnę chociażby niesławną ustawę o IPN, którą musieli odszczekiwać, ustawę „kagańcową”, która na… Czytaj więcej »

Jantar
Jantar

Projekt ustawy gwarantującej bezkarność wczoraj był podobno w 2-im czytaniu…

Maciek123454321
Maciek123454321

Coś mi mówi, że się z tego wycofają. Przecież to jest projekt ziobry i jego kapciowych, a oni są teraz be.

jan
jan

ubecja się cieszy dopuszczą ich do żłoba………………………………………….