SOP nie daje zapomnieć o sobie. Limuzyna z Gowinem zderzyła się z tirem

SOP nie daje zapomnieć o sobie. Limuzyna z Gowinem zderzyła się z tirem

Kolejną kolizję zaliczyła limuzyna rządowa, tym razem z wicepremierem Jarosławem Gowinem, szefem Porozumienia – na pokładzie.

 

„Doszło do zderzenia samochodu ciężarowego marki MAN i osobowego bmw. Obaj kierowcy byli trzeźwi” – oświadczyła mediom asp. szt. Anna Pawłowska z Komendy Powiatowej Policji w Mławie. Zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej nr 7 na granicy woj. mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego, w Kuklinie, w powiecie mławskim około godz. 8:00.

„Nie doszło do zablokowania drogi” – dodała policjantka i oceniła: „To zdarzenie można określić jako typową „przycierkę”.

 

„Auto Służby Ochrony Państwa miało włączoną sygnalizację dźwiękową i świetlną, czyli było uprzywilejowane” – zapewnia rzecznik SOP ppłk. Bogusław Piórkowski.

Na miejscu są policjanci, którzy wyjaśniają przebieg zdarzenia.

Jak oświadczyła rzeczniczka ministerstwa nauki „nikt nie ucierpiał”.

/jp/

Źródło: PolsatNews

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
BGmble
BGmble
11 grudnia 2019 12:44

„Nie doszło do zablokowania drogi” – dodała policjantka i oceniła: „To zdarzenie można określić jako typową „przycierkę”.

OK, rozumiem ze kierowca TIRa mogle nie zauwazyc pedzacej limuzyny, ale jak kierowca SOP mogl nie zauwazyc TIRa?

Maciek12345321
Maciek12345321
11 grudnia 2019 16:38
Reply to  BGmble

Pancerny Gówin? Ja piórkuję………….

Rafał P
Rafał P
11 grudnia 2019 16:29

To nie limuzyna zderzyła się z TIR-em, ale arogancki i bez odpowiedniego doświadczenia kierowca gowinowej limuzyny wyrżnął w TIR-a. Niestety, ale to już stało się normą pisowskich koryciarzy, że zapieprzają bez zachowania elementarnych reguł użytkowania dróg. Wydaje im się, że wszyscy na ich widok powinni spieprzać na pobocze, albo do rowu. Życzę im wszystkiego najgorszego.

Zwinka
Zwinka
11 grudnia 2019 20:20

Uważają, dziady sakramenckie, że należy im się „korytarz życia” …

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu
12 grudnia 2019 00:27

Tym razem nie było ofiar, ale gdy nadal będą się czuć tak bezkarni, to ten fart się kiedyś skończy. Nikomu źle nie życzę, z zasady, ale złamana ręka albo noga mogłaby otrzeźwić taką wiezioną z nadmierną prędkością szyszkę. Chociaż akurat Gowin, jako absolutny wybryk natury – facet bez kręgosłupa – jest chyba zbyt giętki, żeby mu się coś złamało… Ale kolejna limuzyna za grube miliony do remontu. Oczywiście my wszyscy za to płacimy.

Piotr
Piotr
12 grudnia 2019 12:04

a nie łaska pociągiem,,pendolino jedzie do gdańska tylko 3 godz,żaden kierowca SOP łamiąc przepisy nie dojedzie szybciej a i taniej

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu
12 grudnia 2019 23:03
Reply to  Piotr

No jak tak? Z pospólstwem? 😉

Jan
Jan
15 grudnia 2019 15:34

Obcierka może być na parkingu, a nie w trasie przy dużej prędkości! Z 40 -tonowym pojazdem! Najbliżej wypadku śmiertelnego z tą oponą przy wyjeździe na narty oraz przy transporcie ministra wojny ( z tego co pamiętam też Gowin).