Spięcie w TVP. Żukowska zasugerowała Tarczyńskiemu „PAJACOWANIE”

Tusk powiedział coś po niemiecku!

We wczorajszym programie „Woronicza 17” w TVP Info było naprawdę gorąco!

Dziennikarz Michał Rachoń rozmawiał ze swoimi gośćmi na temat Polaka, który przebywa obecnie w szpitalu w Wielkiej Brytanii i de facto czeka na śmierć. Mężczyzna, dodajmy, jest w stanie krytycznym i ma uszkodzony mózg.

Dziennikarz Rachoń, z tej okazji, zapytał goszczących u niego o polityków o to, czy są za zalegalizowaniem praktyk eutanazyjnych w naszym systemie prawnym.

Stanowisko Lewicy nie jest w tej sprawie jasne, nie podejmowaliśmy nigdy takiego stanowiska” – rozpoczęła wystąpienie Anna Maria Żukowska z SLD.

Przerwał jej jednak Dominik Tarczyński ze Zjednoczonej Prawicy, który powiedział: „Niejasne, niejaśni są”.

Spotkało się to z ostrą reakcją Żukowskiej.

Mogę skończyć? Zamiast robić z siebie pajaca, panie pośle, to może by pan wysłuchał do jasnej, ciasnej, naprawdę” – odpowiedziała stanowczo.

Pajacują ci, którzy mówią, że mają niejasne stanowisko, właściwie nie wiedzą, czego chcą. To jest pajacowanie, to jest oszukiwanie Polaków” – odrzekł Tarczyński.

W dalszej części tej „debaty” przedstawiciel PiS ponownie uderzył w konkurentów. Stwierdził, że Lewica i KO ukrywają prawdę i nie chcą się przyznać do poglądów, bo większość Polaków jest rzekomo przeciwna legalizacji zabiegów eutanazji.

Wynurzenia Tarczyńskiego ponownie spotkały się z kontrą ze strony Żukowskiej. Tym razem jednak przyłączył się do niej również Robert Kropiwnicki, który poprosił zdeklarowanego konserwatystę o zaprzestanie stosowanie „kłamstw”.

Zostań patronem KODUJ24.PL

nt

Źródło: wprost.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
Andrzej
25 stycznia 2021 07:41

Tarczyński zadeklarowany konserwatysta?zadeklarowany idiota to i owszem.Nie ma zielonego pojęcia co to jest konsrwatyzm.

daroo
daroo
25 stycznia 2021 08:01

Skoro Tarczyński i jego współplemieńcy tak bronią życia a w szczególności poczętego to ja się pytam dlaczego kobieta w ciąży nie dostaje 500+ od momentu zajścia w ciążę ? Czyżby płód jednak nie był dzieckiem ? Oj nieładnie się bawią PiS-owcy

Ryszard
Ryszard
25 stycznia 2021 11:11
Reply to  daroo

I dlaczego chorzy umierają przed izbą przyjęć, i dlaczego jest najwyższa śmiertelność w całym powojniu, i dlaczego umierają dzieci, bo nie ma pieniędzy na ich leczenie, a jeśli przeżywają, to dzięki dobrej woli ludzi, którzy składają się na leki bądź operację? I w tym wszystkim ważniejsze jest przewiezienie do Polski człowieka, który żyje już tylko w stanie wegetatywnym?

Jacek Doliński
Jacek Doliński
25 stycznia 2021 14:06

Nadanie pacjentowi w stanie wegetatywnym statusu dyplomaty – co chce zrobić MSZ – to chyba szczyt idiotyzmu PiSich dyplomatołków. Mam nadzieję, że Brytyjczycy ich wniosek odrzucą.
W najlepszym przypadku rządzący z pomocą kościelnych narobią wokół tej sprawy dużo PR-owego szumu, kosztem kilkudziesięciu tysięcy złotych przetransportują pacjenta w stanie wegetatywnym do Polski i dadzą mu, już po cichu, umrzeć.
W najgorszym – położą go na wiele miesięcy na OIOM-ie blokując miejsce, którego zabraknie dla pacjentów mających szanse na wyzdrowienie.

Chermes
Chermes
25 stycznia 2021 16:57

Gdyby dali mu stanowisko ambasadora RP w Wielkiej Brytanii, mogłoby to być z pożytkiem dla Polski.
Niczego by nie spieprzył…

Pogrom kabanosów
Pogrom kabanosów
25 stycznia 2021 19:12

Jak ktoś zbukiem obrzuci jenota prosto w ryj i najlepiej żeby to się nagrało to stawiam koniaka dobrego.