Środkowy palec posłanki symbolem poziomu polskiej polityki. Lichocka idzie w zaparte

Joanna Lichocka znalazła obrońcę w… duchownym. „Trzoda zawyła” - zaatakował krytyków posłanki

Jednym z głównych punktów wczorajszego posiedzenia Sejmu była debata nad przekazaniem dwóch miliardów złotych mediom prorządowym, czyli telewizji i polskiemu radiu.

Na nic się zdała walka opozycji o przesunięcie tych pieniędzy na potrzeby onkologii. Zjednoczona Prawica ma swoje priorytety i wie najlepiej, co ważniejsze dla Polaków; dobre media reżimowe czy skuteczna walka z rakiem.

 

Partia rządząca postawiła więc na swoim i jej projekt przeszedł. Politycy Zjednoczonej Prawicy nie ukrywali zadowolenia, ale obserwatorów tej debaty zaszokowała reakcja jednej z posłanek PiS.

Joanna Lichocka, zachwycona takim obrotem sprawy, wzniosła w geście zwycięstwa środkowy palec w kierunku opozycji.

Posłanka miała pecha, bo jej gest ujawniły kamery TVN24, a zdjęcia z tym palcem w górze wkrótce obiegły internet. Trudno nie zgodzić się z Janem Grabcem z PO, który słusznie zauważył, że nie tylko o opozycję parlamentarną tutaj chodzi, ale taki właśnie gest pokazuje, jak Lichocka potraktowała „chorych na raka, którym PiS zabrał przed chwilą 2 mld zł i przekazał na propagandę w TVP!”.

 

Lichocka postanowiła pójść w zaparte. Jak tłumaczyła na Twitterze, nie pokazała nikomu „fucka”.

Ona tylko przesuwała „dwukrotnie palcem pod okiem, energicznie bo byłam zdenerwowana. Nic więcej, a politycy PO sądzą po sobie. To ich styl”. Wezwana przed oblicze prezesa zapewne w ten sposób tłumaczyła swój gest, ale wydaje się, że nawet on jej nie uwierzył.

Internauci nie pozostawiają suchej nitki na posłance. Piszą, że „Pis inwestuje tylko w obywateli co na nich głosują reszcie pokazuje faka. Onkologiczny wyborca słabo rokuje”,

„Zdjęcie Pani Poseł powinno być podpisane ” pozdrowienia dla dzieci z rakiem” czy też  „Przed wyborami taki strzał w kolano ? Nieprawdopodobne. Na bilbordy z tym”.

Tamara Olszewska
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

15
Dodaj komentarz

avatar
11 Comment threads
4 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
WłodzimierzGrześAndyewaMaciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Goool
Goool

Jak Duda podpisze tę ustawę, to nie ma mojego głosu w drugiej turze. Zachowanie tej (p)oślicy to jest dramat. Nie po drodze mi PO i SLD, ale widzę ze PiS jeszcze bardziej.

Maciek123454321
Maciek123454321

No proszę, proszę… Kolega – jak widzę – przechodzi powoli na jasną stronę mocy. Ale co się nahejtował, to się nahejtował… W każdym razie gorszy sort wita serdecznie. Pozdrawiam. Proponuję oddać w pierwszej turze głos na Kosiniaka. To przyzwoity facet. A w drugiej – no cóż, wypadnie Koledze zostać w domu, lub poprzeć MKB.
PS. DługoPIS podpisze, spokojna głowa. Toto wszystko podpisuje.

ewa
ewa

a tak Twój głos,ma? ciekawa jestem Twojego uzasadnienia dlaczego

Andy
Andy

Miłośniku trylogii pamiętaj, że brak wiedzy od głupoty różni się tylko tym, że ze braki można uzupełnić. Najwidoczniej dochodzisz do wiedzy!

HerodAntypis
HerodAntypis

To była przeróbka gestu Kozakiewicza: „Takiego wała jak prezesa pała!!!”

Antoni
Antoni

No cóż, Lichocka doskonale wypełniła swoją rolę. Jak wszyscy PiS-owcy odwróciła zdarzenie jak kota ogonem – należy się spodziewać, że wkrótce awansuje na szefa KRRiT a może nawet zostanie prezeską TVPiS. PiS swoich nagradza.

Maciek123454321
Maciek123454321

Jak zwykle – wina Tuska.

Ryszard
Ryszard

Nie dość, że chamidło, godna spadkobierczyni Pawłowiczów, Brudzińskich i Tarczyńskich, to jeszcze śmierdzący tchórz, który kłamie na poziomie przedszkolaka.

Jantar
Jantar

Te zdjęcia z wpisu na twitterze z pokazywanym fuckiem powinny pójść na billbordy, żeby to do suwerena dotarło. Na billbordach powinno się też znaleźć to piękne foto Kaczyńskiego z szaleństwem w oczach, kiedy wrzeszczał bez trybu w Sejmie, że opozycja zamordowała mu brata i są mordercami. Te billbordy powinny być rozwieszane przede wszystkim w małych miastach i we wsiach. Jeśli nie można będzie ich rozwiesić, bo władze pisowskie nie dadzą pozwolenia to na samochodach, jako konwój wstydu je wystawić. Znajdą się tacy, którzy chętnie na swoich pojazdach coś takiego postawią. Plakaty oczywiście jeszcze należy odpowiednio podpisać komentarzem.

Dociekliwy
Dociekliwy

No i co za sensacja? Zawsze mówiłem, że obce rasy od dawna są na Ziemi. To zakamuflowana kosmitka. Jak byście mieli oczy na szypułkach to jak byście je pocierali. A jej nieporadne tłumaczenia to efekt nieznajomości polskiego języka, który jak wszyscy wiedzą jest trudny.

Marek
Marek

Tłumaczenie Lichockiej to tylko w praktyce słowa prezesa: „….”Nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne….” Dalej niech każdy sam wyciągnie wnioski. Ja mam zdanie że ilość idiotów w każdej zbiorowości musi być stała . Miejsce zajmowane przez Krysię Pawłowicz zajęła z przytupem Joanna Lichocka. Już dawno byłem zdania że ze wszystkimi klepkami u niej w porządku nie jest, a ostatnie występy posłanki tylko to potwierdzają

Godek
Godek

Alle ! Powinna zadrzeć kiecke i zakrzyknąć; a pocałujta me gdzieś ! To z literatury cytat.

Jantar
Jantar

EDIT: W Wiadomościach PiS pasek: „Partia hejtu oburzona gestem posłanki Prawa i Sprawiedliwości”.

No koment.

Grześ
Grześ

jak znam życie a żyję dosyć długo to ten paluszek Asiu służy do pocierania innego ,,miejsca,, na pewno nie oka i Ty o tym dobrze Wiesz.

Włodzimierz
Włodzimierz

Istna czarownica. Wydrukuję to zdjęcie i postawię przy cukiernicy, żeby dzieci cukru nie wyjadały!