Starcie posła klubu PiS i dziennikarza. „Grubasek”, „picie na potęgę” i „kompleksy”

Starcie posła klubu PiS i dziennikarza. „Grubasek”, „picie na potęgę” i „kompleksy”

Po wczorajszym meczu na Twitterze zaroiło się od wpisów dotyczących kondycji polskiej reprezentacji. W dyskusję włączył się m.in. poseł Kamil Bortniczuk – jeden z członków niedawno powołanej do życia Partii Republikańskiej.

 

„Nasi grali maxa. Dali z wątroby. Zdecydowały detale. Niefart ze Słowacją. Fart z Hiszpanią. Niefart ze Szwecją… cóż pozostaje?” – napisał.

„Niefart. 😀 Nie pośle Bortniczuk. Niefart nie grał. Nie został powołany. Zdecydowało przygotowanie, umiejętności i zaangażowanie. Jeden Lewandowski nie robi drużyny. Ps. Ja dalej czekam na realizacje tego kibicowsko-piłkarskiego wyzwania, które mi Pan rzucił” – odpisał mu na to dziennikarz Wojciech Wybrańczyk.

„Wyzwanie aktualne. Wybór miejsca i zadań zostawiam Panu. Będzie ciekawie :)” – zareagował Bortniczuk. „Mówimy o treningu czy rywalizacji? Młody człowieku, rzuciłeś wyzwanie, to teraz nie uciekaj jak przed starciem w Gowinem. (…) Jak na razie trenujesz chyba jedynie picie na potęgę” – ripostował Wybrańczyk.

Opinia dotycząca „picia na potęgę” zupełnie wyprowadziła Bortniczuka z nerwów.

„Stary człowieku. Zjem Cię w każdej odsłonie. W każdej dyscyplinie. Możesz wybrać. (…) Jesteś według mnie zakompleksionym grubaskiem, który sobie odbija na TT” – zareagował. Oskarżył też Wybranowskiego o bycie „podłym” człowiekiem.

 

W dalszej wymianie zdań pojawiły się argumenty dotyczące m.in. nadmiernego spożywania alkoholu, chodzenia w za wąskich spodniach i jedzenia na czas. Absurdalne wywody obu panów wzbudziły zainteresowanie użytkowników, wśród których znaleźli się m.in. dziennikarze mediów opozycyjnych i… duchowni katoliccy. Większość krytykowała zachowanie dyskutantów.

Ratujmy Koduj24.pl - Zrzutka.pl

 

Wojciech Wybranowski, obecny naczelny „Głosy Wielkopolskiego”, był wcześniej związany z mediami prawicowymi i propisowskimi – „Uważam Rze”, „Do Rzeczy” i TVP. Czysto teoretycznie, powinno mu być blisko do Bortniczuka. Pozory mylą.

/nt/

Źródło: wprost.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
smętek
smętek
24 czerwca 2021 21:10

Proszę Państwa, nie dajmy się wciągać w chamskie rozgrywki Czy ten Bortniczuk grał kiedyś w nogę, zna zasady? To że żyje za nasze pieniądze nie upoważnia go do obrażania innego.