Stowarzyszenie Chirurgów do Karczewskiego: „Życzymy milionów idei na koncie”

Za sprawą PiS z martwych wstał Bareja

„Dziękujemy za cudownie jałową nie współpracę. Jesteśmy wdzięczni jako środowisko medyczne za uczciwe i niebanalne utrudnianie nam pracy oraz brak potencjału naprawy ochrony zdrowia. Z rozrzewnieniem wspominamy deprecjonowanie rezydentów, arogancję w stosunku do lekarzy i zamiatanie pod senatorski dywan problemów Pana kolegów i koleżanek po fachu” – napisali do Stanisława Karczewskiego lekarze ze Stowarzyszenia Chirurgów „Skalpel”.

 

To ich reakcja na niedawną deklarację tego polityka partii rządzącej, o czym pisaliśmy w artykule „Stanisław Karczewski (PiS) rezygnuje ze stanowiska wicemarszałka Senatu”.

„Życzymy milionów idei na koncie i wielu misek ryżu” – kpili z Karczewskiego członkowie Stowarzyszenia Chirurgów. To oczywiście nawiązanie do wypowiedzi z 2017 r. ówczesnego marszałka Senatu.

 

Myślenie o pieniądzach nie jest najważniejsze w życiu, zapewniam kolegów lekarzy, młodych lekarzy, którzy rozpoczynają pracę, że pieniądze naprawdę nie są najważniejsze w życiu. Naprawdę warto pracować dla jakiejś idei, a nie tylko myśleć o pieniądzach” – tak Karczewski pouczał strajkujących wtedy lekarzy rezydentów

– „Polecamy też nie zużywać sprzętu ŚOO do sesji zdjęciowych bo może nie starczyć na zwykłe, szare dyżury” – napisali na koniec chirurdzy. Przypomnijmy więc nasz artykuł „Lekarze i pielęgniarki w Polsce ryzykują zdrowiem, a Karnowscy na bohatera walki z koronawirusem lansują St. Karczewskiego”.

bt

Źródło: Facebook

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Maciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Karczuniu – emeryturka, kochany! Nie chcą cię już w zawodzie, uświadom to sobie. A emeryturka będzie tłusta, dobra. Skorzystaj, przyjacielu, z możliwości nic-nie-robienia. Zresztą….. co ty – człowieku – robiłeś przez ostatnie 5 lat? No właśnie, nic nie robiłeś, a jeśli już, to właziłeś zawsze w szkodę. To takie słodkie, prawda? Pieprzony dziadu.