Straszne słowo na „s”

Zaskakująca wypowiedź prezesa PiS… o koniecznej znajomości języków obcych w PE   

Według prezesa PiS, „seksualizacja” miałaby skutkować kryzysem rodziny i – jak się domyślamy – zagładą narodu.

Pan prezes powiedział „seksualizacja” i już wiadomo, że tegoroczna kampania wyborcza będzie lingwistyczna. Czeka nas wojna na słowa, a raczej wyrazy. Takie, jak „seksualizacja” właśnie, która na konwencji PiS w Jasionce zadebiutowała jako „wyraz”, że się tak wyrażę. Brzydki wyraz, znaczy.

W ten sposób stosunkowo neutralne socjologiczne określenie, dotyczące – z grubsza biorąc – wpisywania zjawisk i rzeczy w kontekst seksualny, weszło do słownika wyrazów obcych naszej tożsamości narodowej, do której partia aktualnie rządząca już wcześniej zapisała ateizację oraz gender.

Co teraz znaczy ta „seksualizacja”? Z wypowiedzi pana prezesa w Jasionce wynika, że chodzi – generalnie – o obiektywną, wolną od ideologii, zgodną z aktualną wiedzą naukową i standardami Światowej Organizacji Zdrowia edukację seksualną dzieci młodzieży. Co w tym złego? Otóż zdaniem szefa formacji władzy – wszystko. O ile tylko przyjmiemy, że wykłady z prawa karnego to podżeganie do zbrodni, a podręcznik do ginekologii klinicznej to instrukcja, jak mordować dzieci poczęte, to już samo omawianie zagadnień związanych z płciowością prowadzi do seksualizacji właśnie. Czyli – w brawurowej interpretacji pana prezesa – do przedwczesnego zainteresowania najmłodszych pokoleń tą sferą życia, co miałoby z kolei skutkować kryzysem rodziny i – jak się domyślamy – zagładą narodu.

A to ponieważ – idąc dalej tokiem takiego rozumowania – owa rodzina jest zbudowana na fundamencie niewiedzy, a przywiązanie do tego modelu życia społecznego to wynik ignorancji i braku wyboru. Przyrost naturalny zawdzięczamy zaś nad Wisłą wyłącznie wyczerpaniu się ostatniego wydania „Sztuki kochania” Michaliny Wisłockiej, bowiem kto potrafi korzystać z antykoncepcji, nie będzie płodzić (ani rodzić) dzieci. Nikt też, nieprzymuszony brakiem innego pomysłu na życie, nie weźmie ślubu ani nie założy rodziny. Zwłaszcza tradycyjnej. Ciekawy pogląd i – jak dowodzą liczne nagłośnione ostatnio w mediach „przypadki” życia rodzinnego w środowisku pana prezesa – być może mający potwierdzenie w faktach.

Prawdą jest również, że statystyki przyrostu naturalnego ratują u nas nastolatki oraz niewiasty, które nie marnowały czasu na długą edukację. Natomiast kobiety z dyplomami nie dość, że jeśli już, to rodzą jedynaka, to jeszcze powszechnie praktykują złowrogi gender i mordercze in vitro.

Poza tym edukacja seksualna zagraża nie tylko Rodzinie, ale także Kościołowi. A to z powodu „epidemii” pedofilii. Wcześniej nikt u nas o żadnym molestowaniu nieletnich nie słyszał. Aż pojawili się edukatorzy tłumaczący, co to „zły dotyk” i przywlekli nad Wisłę tę zachodnią zarazę. Razem z tamponami, które – jak uczą nasze podręczniki pisane przez panie katechetki – powodują sepsę i niepłodność.

Trzeba to sobie wreszcie powiedzieć otwarcie i pan prezes to – poniekąd – w Jasionce uczynił – edukacja szkodzi. Szczególnie na moralność i wyniki wyborów. Taka – na przykład – ekonomizacja uczy, skąd biorą się pieniądze na „prezenty od Jarosława Kaczyńskiego” oraz, co to znaczy „deficyt budżetowy”. Z kolei „prawoizacja” prowadzi wprost do deprawacji i burd ulicznych w obronie Konstytucji, sądów oraz państwa prawa. A filozofizacja – ze wszystkich „-acji” najgorsza – potrafi nawet wmówić niewinnym umysłom że „białe jest białe, a czarne – czarne”. No, naprawdę… Tak dalej być nie mogło, toteż minister Zalewska dokonała „reformy oświaty” i teraz w szkołach już żadnej edukacji nie będzie.

Bożena Chlabicz-Polak
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Polka gorszego sortuJabisTom&JaryMaciek123454321andrzej Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
andrzej
andrzej

Straszniejsze słowo na „K” to kaczyzacja.

Maciek123454321
Maciek123454321

Prezesowi właśnie walnęło w dekiel. Pamiętacie słynne zabawy w skojarzenia? podawało się dwa słowa i należało podać trzecie, z którym dwa poprzednie się kojarzą. Oto dwa przykłady: opony, silnik. ……….. (oczywiście samochód), Apollo, Armstrong,……….(Księżyc). A teraz uwaga – skojarzenie trzecie: pedofilia, gej, ……………………………………………
Odpowiedzi proszę podawać naciskając prostokąt „Odpowiedz”. Proszę nie zapomnieć postawić plusika. Dziękuję.
Maciek123454321

Maciek123454321
Maciek123454321

Z ostatniej chwili. KK ogłasza swój raport w sprawie pedofilii. Dekiel się odwinal i walnął kaczor.

Tom&Jary
Tom&Jary

Czy nasz ojciec narodu Jarosław zawsze dziewica Kaczyński wie ile przedszkoli ma w nazwie to obrzydliwe słowo „tęcza”? . Boje się myśleć co tam robią z naszymi dziećmi mam nadzieje że spełniając teraz swój obywatelski obowiązek odpowiednie służby zainteresują się tą sprawą. I ojciec narodu nas ocalić od tego obrzydliwego lgbt

Jabis
Jabis

Straszy manipulant (odwieczny) … człeczyna bez: rodziny, żony, dzieci. Nadaje się do Episkopatu!
Straszy metodą Putlera … tylko Polska (a nawet Wolska) – to nie Rosja. A kaczyści popadli w manię obrażania nie tylko LGBT ale wszystkie mniejszości. Ich z tego nikt nie wyleczy. A tu nawet PSL? Kosiniak: – jestem lekarzem i wolę nauki seksuologów od nauk polityków.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Oni obrażają nie tylko mniejszości, ale większość narodu. Bo większość na nich nie głosowała.