Straszył pasażerów w autobusie: „Cioty, geje i pedały muszą się bać!”

Straszył pasażerów w autobusie: „Cioty, geje i pedały muszą się bać!”

Widoczny na zdjęciach mężczyzna dopuścił się homofobicznego incydentu w Gdańsku – wszedł do autobusu nocnego i wykrzykiwał tam obraźliwe hasła. Podchodził do pasażerów i wypytywał ich o ich orientację.

 

„Jesteś pedałem?”, „Jesteś ciotą?” – pytał przebywające w autobusie osoby. Troglodyta krzyczał też, że „Cioty, geje i pedały muszą się bać!”.

Poszukiwania agresywnego i niezrównoważonego homofoba-fanatyka rozpoczął już Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, który prosi, aby osoby znające osiłka dzwoniły pod tel 572932323 lub pisały na omzrik@gmail.com. Stowarzyszenie zapewnia wszystkich informatorów o pełnej anonimowości.

 

Mężczyzna pojawił się w autobusie około godziny drugiej w nocy – był ubrany w koszulkę bez rękawów, krótkie spodenki dresowe i… plastikowe japonki. Homofobiczny sprawca miał też na sobie saszetkę firmy „Tommy Hilfiger”.

Znakiem rozpoznawczym homofoba są też liczne tatuaże, które sprawca posiada m.in. na obu ramionach, przedramionach i plecach.

/nt/

Źródło: natemat.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Ou te 'inoʻino FAʻAFETAIWłodzimierzZbyszekJantar Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jantar
Jantar

No i proszę, oto mamy pierwszy krok nagonki kościoła i PiS-u. Co będzie dalej? Kibolskie bojówki będą przepytywały każdego człowieka w autobusach, tramwajach, kawiarniach, kinach, parkach, etc.? A jak nie uzyskają odpowiedzi to od razu pobicia? A może zabójstwa w biały dzień? Do tego właśnie doprowadzi cała ta nagonka! Tak było w Niemczech za czasów Hitlera! A skończyło się to obozami zagłady, gdzie homoseksualistów palono żywcem w piecach gazowych! Coraz wyraźniej widać, że PiS wzoruje się na partii Hitlera. Z każdym dniem jest to coraz bardziej oczywiste i tylko ślepy lub nie znający historii tego nie zauważa.

Zbyszek
Zbyszek

Duży, twardy Piskorski.

Włodzimierz
Włodzimierz

Bo to był prawdziwy Polak i patriota wg PIS….

Ou te 'inoʻino FAʻAFETAI
Ou te 'inoʻino FAʻAFETAI

i do tego wyklęty był na pewno. A swoją drogą ten patriota z duuuupy nie zachował dystansu i jest bez maski. Jest szansa, że się zaraził.