Studentka i stylistka rzęs do lekarz pochodzenia arabskiego: „Wracaj do domu j…ć kozy”

Studentka i stylistka rzęs do lekarz pochodzenia arabskiego: „Wracaj do domu j…ć kozy”

Nietolerancja, sianie nienawiści i wszelakiej maści nacjonalizmy oraz zwykła ksenofobia przynoszą coraz ohydniejsze żniwo. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych zacytował w swoim wpisie na Facebooku treść wiadomości, jaką od profilu Kasia Kasia dostał 17 października lekarz pochodzenia arabskiego pracujący w Polsce. Sprawa trafiła do prokuratury.

 

Takim jak Tobie rozwalam łeb o krawężnik. Jebać Ciebie, Twoich brudnych kolegów i Allaha… jebane zwierzęta, które dostały się do cywilizacji. Wracaj do domu jebać kozy, tylko do tego się nadajecie, ścierwa. WHITE POWER, ŚMIERĆ CIAPAKOM„- napisała dziewczyna.

Jak się okazało jest aktywistką ONR zaangażowaną w organizację Marszu Niepodległości. „Dysponujemy jej zdjęciami z Marszu Niepodległości z plakietką „organizator” – mówi Konrad Dulkowski – prezes ośrodka.

 

Ustaliliśmy dane Kasi” (…) „Kasia ma dwa konta na Facebooku, używając jednego z nich, wyzywa od »brudnych, jebanych zwierząt, które dostały się do cywilizacji« lekarza. Mężczyznę, który pracując w szpitalu, niesie pomoc innym” – pisze Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. „Chodzi konkretnie o znieważanie ze względu na przynależność etniczną i rasową, czyli art. 257 Kodeksu karnego” – uściśla Konrad Dulkowski.

„To prawdziwa twarz organizatorów tzw. Marszu Niepodległości. Tacy ludzie jak Kasia i jej koledzy będą szli 11 listopada w tzw. Marszu Niepodległości” – komentuje Ośrodek na Facebooku.

Wiadomo też, że dziewczyna pochodzi ze Świdnicy, ale mieszka, studiuje i pracuje w Poznaniu. Jak podaje zajmuje się stylizacja rzęs.

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych nazywa ją „miłośniczką kibolstwa” i „uczestniczką ataków na Marsze Równości”. Jak uzasadnia, jest ona widoczna na zdjęciu wśród kiboli w Gnieźnie podczas ostatniego Marszu Równości.

/p/

Źródło: wyborcza.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

11
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
AntyMariuszmarianZbyszektak jest Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maria
Maria

to jest pokłosie rządów PiS:

zewsząd otaczają nas wrogowie – stłamsić ich, pozabijać, tylko my Polacy mamy prawo żyć nie tylko w Polsce ale i na całej planecie…
___________________________________________________________

Wyborco PiS, czy nie jest Ci wstyd?

Maciek123454321
Maciek123454321

Podać imie,nazwisko, rysopis, kilka zdjęć, miejsce pracy i zamieszkania. Gwarantuje, że ta szmata w życiu już niczego nigdzie nie zamieści. To jest ścierwo i nie chce być inaczej.

Nina8209
Nina8209

Daj spokój. Nie warto iść siedzieć za takie bezmózgi.

Anty
Anty

Warto. Chcą rewolucji, to trzeba zrobić kont-rewolucję. To będzie dla nich szok, że są bezkarni, że te ich całe prześladowania to w końcu coś więcej, niż tylko prośba o rozsądek i racjonalne argumenty.

Mariola
Mariola

Tak mi bardzo przykro, że tacy ludzie są wśród nas. Nieudacznicy, zakompleksieni bezmózgowcy. PiS ich ośmielił, puszka Pandory otwarta….

Jantar
Jantar

To dopiero początek! ONR staje się zbrojnym ramieniem PiS-u i Kościoła. Jak tylko Kaczyński zmieni konstytucję i wprowadzi państwo wyznaniowe, bojówki ONR-u i OT ruszą do akcji „polowania” na „wrogów narodu polskiego i Kościoła, obcych, czarnuchów, brudasów”, etc. To już było w latach 30-ych w hitlerowskich Niemczech. Doskonale pamiętamy, czym się to skończyło.

Kris
Kris

wstyd dziewczyno!!!!!

tak jest
tak jest

A pewnie Andruszkiewicz ją poparł!

Zbyszek
Zbyszek

Tak kiepsko ma te rzęsy wystylizowane, że aż gębę jej trzeba było zamazać?

marian
marian

Musi być dobra ta dziwka w te klocki,obsłużyć tylu ,,ogierów” z ,,onr i młodzieży wszechpolskiej” to mogła tylko kiedyś nijaka godek,ale to już starocie,więc znalazła godną nastepczynię a klecha jedraszewski popiera,że będą mieli różaniec w swoim logo na ,,marszu niepodległości”,teraz wiadomo kto oprócz pis wspiera neofaszystów,ale patologia dalej ich popiera.

Mariusz
Mariusz

Mam nadzieję uczelnia wywali ją na zbity pysk. Faszystów nie potrzeba na polskich uczelniach