Suski na prezydenta Warszawy

Słodka zemsta Dudy! Marek Suski w niełasce u prezydenta?

Marek Suski zastępuje w świadomości publicznej Kononowicza. Nie wiem, jaki IQ (acz dla PiS-owców należałoby zastosować nowe oznaczenie ilorazu inteligencji, np. CDI – Chodzący Deficyt Inteligencji) miał ten nieszczęsny kandydat na prezydenta Białegostoku, ale Forrest Gump wg autora powieści Winstona Grooma osiągał IQ 72. Odtwarzany przez Toma Hanksa bohater był nader sympatyczny, czego nie można powiedzieć o Suskim, więc jego CDI można sklasyfikować poniżej 72.

Ostatnie osiągnięcie inteligencji inaczej (CDI) Suskiego to wypowiedź o podwyżkach cen paliw o 25 groszy na litrze: – „Nowe ceny nie będą obowiązywać całą Polskę, a tylko stacje benzynowe”.
Suskiemu musiał obniżyć się iloraz CDI, bo oto został przez swoich mocodawców wysłany na fuchę do Bukaresztu, gdzie odbywała się konferencja o nazwie „China-CEE Countries Political Parties Dialogue 2017”, dotycząca dialogu politycznego Chin i państw Europy Środkowo-Wschodniej.

Suski wygłosił tam przemówienie w języku polskim i bez żadnego tłumacza. Może być z tego powodu Suski zdziwiony, że jest to zarzut. Mianowicie, po co mu tłumacz, wszak zrozumiał to, co mówił po polsku. Jako że nie zna języka angielskiego, więc nie zrozumiałby, jeżeli byłby tłumaczony.

Suski jeszcze mógł wyjść z innego założenia. Wszak Beata Szydło niedawno była w Chinach i mógł Suski słusznie zakładać, że Chińczycy uznali język polski za global lingua, a nie angielski, zwłaszcza po Brexicie. Przecież jego prezes też nie zna angielskiego, a mimo to Suski go rozumie.

I jeszcze jedno ważne. Tego wcale nie musiał wygłosić Kononowicz: „żeby nie było bandyctwa, żeby nie było złodziejstwa, żeby nie było niczego”. To frazy właściwe Suskiemu, to jego CDI poniżej ilorazu 72. Więc możemy się spodziewać, że Suski pójdzie śladem Kononowicza, będzie kandydować na prezydenta Warszawy, na prezydenta Polski nie może, bo ten zajęty jest przez Andrzeja Dudę.

Waldemar Mystkowski
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
magdalena
magdalena
15 lipca 2017 06:48

IQ na poziomie zera, chamstwo, brak ogłady i dobrego wychowania, prymityw i matoł, jakich w pisie wielu. Skąd oni biorą takich kretynów? Ani chybi ze swojego elektoratu i sympatyków. Tylu debili w sejmie, rządzie i senacie nigdy nie było.

Natalia
Natalia
15 lipca 2017 07:02

Tak bardzo chciałabym żeby Suski kandydował na prezydenta Warszawy, z wielką przyjemnością zagłosowałabym na kandydata jakiejś partii np 7 krasnoludków
Ale to marzenie ściętej głowy

smętek
smętek
15 lipca 2017 10:12

Forrest Gump był sympatyczną osobą i grający go Tom Henks budził wzruszenie. Pisuarowe „elity” to tępe, chore na władze osobniki, lekceważące wszystkich którzy nie są z ich sekty.

adama
adama
15 lipca 2017 13:39

Myślę, że kot prezesa dostałby więcej głosów.

Zgredzinka
Zgredzinka
15 lipca 2017 14:13

Taki głupol ???
Chociaż może po zniszczeniu samorządności, niski poziom intelektualny samorządowców będzie bardzo pożądany.
Zawsze lepiej rządzi się ciemnotą, która na skutek „deficytu intelektualnego” ma mniej wątpliwości.
Będzie centralizacja, potrzebny jest posłuch i karność.