Suski ostro podpadł Onetowi

Suskiemu się pewnie wydaje, że jest dowcipny. Naprawdę jest żałosny

Oj, nie spodobały się Markowi Suskiemu artykuły Onetu, w których zwraca on uwagę na liczne wady i usterki polskiego karabinka Grot, produkowanego przez fabrykę „Łucznik” w Radomiu.

Dla polityka, te doniesienia medialne, to nic innego jak zwykła nagonka.

 

Umiejętnie odniósł materiał z artykułu do wydarzeń  „12 października 1942 r. Niemcy rozpoczęli serię publicznych egzekucji. Powieszono 50 osób. Większość związana z radomską fabryką broni. Tymczasem ONET prowadzi nagonkę oszczerstw na fabrykę broni w Radomiu”.

W kolejnym wpisie na Twitterze nie omieszkał dosadnie uzupełnić wcześniejszą wypowiedź: „Niemcy są wzorem dbałości o praworządność w Polsce i mają długą tego tradycję. Kiedyś egzekucje dziś ONET!”.

Dla Suskiego sprawa jest jasna. Jak powiedział w Radiu Plus, to niemiecki wydawca, to „Niemcy dokonali zbrodni na pracownikach. Kłamstwa w Onecie, też z niemieckiego wydawcy, pojawiają się ataki nieprawdziwe, kłamliwe na fabrykę broni”.

 

Dalej padły słowa o tych niemieckich wydawcach, którzy atakują Polskę, choć wcześniej nie załatwiono sprawy reparacji ani nie zadośćuczyniono za doznane krzywdy, których Polska doznała w czasie II Wojny Światowej i pod niemiecką okupacją.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Według niego, obowiązkiem obozu władzy jest obrona polskiej fabryki, bo to obrona polskiego honoru i polskiego interesu.

Mówiąc i pisząc takie rzeczy, Suski nie pozostawił Onetowi wyboru.

Wydawca portalu, spółka Ringer Axel Springer, przekazała informację, że w związku z krzewieniem mowy nienawiści i rozpowszechnianiem oszczerstw, podjęła działania prawne przeciwko Suskiemu.

Tamara Olszewska

Źródło: gazeta.pl

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ryszard
Ryszard
15 lutego 2021 19:07

Wszyscy chyba zdawali sobie sprawę z tego, że nie ma bredni, której nie potrafiłby wydalić z siebie ten genetyczny idiota. Ale jak się okazuje, cały czas potrafi niesamowicie zaskoczyć. Brawo Suseł, trzymaj formę!!!

Antykaczor
Antykaczor
15 lutego 2021 19:26

Będzie wpłata na Wielką Orkiestrę? Może ten Pan chce w ten chytry sposób zasponsorować tę akcję? Marzenia. Jest głupi jak but.

Antoni
Antoni
15 lutego 2021 21:27

Perukarz z Grójca?

Maciek123454321
Maciek123454321
15 lutego 2021 21:33

Będzie wyrok sądu rejonowego, potem okręgowego, wyrok się uprawomocni, a śmieć siuśki złoży rewizję nadzwyczajną do kapciowych ziobry. Naprawdę zróbmy wszystko, żeby się pozbyć tej bandy.

Dron
Dron
16 lutego 2021 08:41

Partyzant z wyciętego przez Szyszke lasu dalej pociągi wysadza.

spitwajer
spitwajer
16 lutego 2021 10:49

Wszystkim zainteresowanym proponuję poczytać co się stało jak amerykanie wprowadzili niedostatecznie przetestowaną broń w wojnie w Wietnamie słynny M16, 10 do 15 procent strat osobowych żołnierzy amerykańskich w tej wojnie to straty spowodowane awarią broni, zdarzały się takie kuriozalne przypadki, że żołnierz któremu zacięła się broń, ginął od maczety ponieważ majstrując przy karabinie nie zauważał podchodzącego ukradkiem wietnamczyka od boku lub od tyłu. Rozumiem że syn Pana Suskiego na ewentualną wojnę z taką bronią nie pojedzie, pojadą synowie zwykłych obywateli a skoro tak to pies ich trącał niech jadą i giną. I taki złamas nawija o honorze — żenada! mój dziadek partyzant w grobie się przewraca, kto,no, kto na coś takiego głosował przyznać się bez bicia!