Suski znowu usiłował „zabłysnąć” – „Aż dziw bierze, kto na Pana głosuje”

Marek Suski już wie. To koniec Zjednoczonej Prawicy….ale czy faktycznie?

„Dziś na Konwencie Seniorów Kropiwnicki wnosił o zniesienie kar dla posłów z powodu Dnia Matki i Dnia Dziecka. Na pytanie: Czy Nitras jest w ciąży? Niestety nie uzyskałem odpowiedzi” – napisał na Twitterze Marek Suski, poseł PiS i szef gabinetu politycznego premiera.

 

Sławomir Nitras to najczęściej karany przez marszałków Sejmu z PiS poseł opozycji. W Sejmie poprzedniej kadencji wielokrotnie obniżano mu uposażenie poselskie.

Internauci oczywiście komentowali wpis Suskiego: – „Z takim intelektem, to Pan daleko zaszedł … aż dziw bierze, kto na Pana głosuje”; – „Takiego intelektualistę utrzymują podatnicy”; – „Jaki autor, taki tweet”; – „Tytan intelektu z Ciebie Marku, no tytan”; – „Pan Marek, intelektualny fundament PiSu. Jednoosobowy think tank”.  

 

Przypominali także jedną z najsłynniejszych wpadek Suskiego, czyli dopytywanie o nazwisko carycy Katarzyny podczas obrad komisji śledczej ds. Amber Gold. – „Jajcarz!!!! A z tą Carycą Katarzyną to dotarło już? Czy jeszcze idzie?”; – „Marek, wczoraj był dzień mamy. Wysłałeś kwiaty do carycy Katarzyny?”; – „Trzeba było wcześniej zadzwonić do Katarzyny Wielkiej na pewno uzyskałbyś odpowiedź”.

Przypomnijmy także nasz artykuł: „Giertych: Suski na prezydenta! – „Wreszcie się Pan z carycą Katarzyną będzie mógł spotykać jak równy z równym”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Bart Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bart
Bart

Jednoosobowy think tank – dobre 🙂
Giertych ma rację, Suski na prezydenta.