Suskiemu się pewnie wydaje, że jest dowcipny. Naprawdę jest żałosny

Ależ ten Gowin straszny…

W Sejmie na komisji kultury i środków przekazu posłowie zajęli się projektem nowelizacji ustawy o KRRiT. Medianie projekt funkcjonuje pod nazwą „lex TVN”. Dwa ugrupowania: Kukiz’15 Pawła Kukiza i Porozumienie Jarosława Gowina już wcześniej zapowiedziały swoje poprawki. Natomiast KO, PSL i Lewica opowiadają się za odrzuceniem projektu.

 

Przed rozpoczęciem obrad wspomnianej komisji dziennikarze zapytali Marka Suskiego czy, jego zdaniem, nowelizacja zostanie zaakceptowana przez komisję. „Ja nie jestem wróżką. Liczę na to, że ta ustawa zostanie przyjęta w kształcie proponowanym (przez PiS) bądź z poprawkami”– powiedział polityk.

Znacznie ciekawiej zrobiło się  kiedy Suskiego zapytano o to, czy nie czuje strachu przed zapowiadanymi przez USA sankcjami, a o których pisała „Wyborcza”? W swoim stylu odpowiedział: „Może mi zabronią kontaktować się z moją chrzestną, która od wielu lat mieszka w Chicago. To będzie bolesne, ale jakoś to wytrzymam” – czytamy na tokfm.pl

 

Suskiemu przypomniano także, iż jak twierdzi Derek Cholleta, doradca sekretarza stanu USA, prezydent Biden osobiście monitoruje kwestie związane z przedłużeniem koncesji da TVN24 – „Życzę panu prezydentowi wszystkiego najlepszego, pomyślności, szczęścia” – skomentował.

Ratujmy Koduj24.pl - Zrzutka.pl

Kiedyś zaśmiewaliśmy się z wypowiedzi Suskiego. Dzisiaj mamy ochotę się schować w ciemną dziurę przed uczuciem zażenowania i wstydu…

/as/

Źródło: tokfm.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zwinka
Zwinka
27 lipca 2021 12:05

Suski to kapelusz na łupieżu. 

Dron
Dron
27 lipca 2021 14:00

Nic dziwnego, że Polska stacza się na dno, skoro tacy ludzie w niej o czymkolwiek decydują. Moja diagnoza jest jedną z możliwych – im wszystkim, po prostu, odbiło. Być może lepiej jest być posądzonym o brak klepek na swoim miejscu, niż o pracę dla innego kraju, do którego można się udać, idąc w kierunku wschodzącego słońca.

Jacek Doliński
Jacek Doliński
27 lipca 2021 14:09

„…państwa wrogie wobec Polski mogłyby wejść – wykupując jakąś stację telewizyjną, radio lub portal – na nasz rynek i szerzyć nieprawdę” (Suski na wtorkowym posiedzeniu komisji ds. kultury).
Panie Suski, ślepy pan jest? To już się dawno stało! Na przełomie lat 2015/16, kiedy PiSlandia, zwana również Wolską, zupełnie za darmo przejęła TVP.

***** ***
***** ***
27 lipca 2021 14:20

Głupi, chamski i arogancki prymityw, taki co to „wyp różnisię na dywanie w salonie” i co mu zrobicie!

Waldemar
Waldemar
27 lipca 2021 15:44

Jak sądzę, jeszcze rok temu nasładzał się Trumpem do wyrzygania i do głowy by mu nie przyszły takie heheszki. Ale oczywiście Suski to drobiazg, PIS ma wielu speców od błazenady i odwracania uwagi. Problemem jest faktyczne przestawienie zwrotnicy w stosunkach polsko-amerykańskich i pogrywanie w znanym od lat stylu: „NIe mamy Twojego płaszcza i co nam możesz zrobić?” Czy faktycznie deal Abramsy za TVN, jak kombinuje Kaczyński z kolegami, dojdzie do skutku? Jakie będą wieloletnie skutki tego kopania się z koniem (nie jest to w pełni adekwatne porównanie, ale nie znajduję lepszego)? Niestety, wszyscy jesteśmy w sytuacji pasażerów pociagu, porwanego przez terrorystów, którzy jadą gdzie chcą i jak chcą.

ewa
ewa
27 lipca 2021 18:01

od komentarzy nic sie nie zmieni, spływa to po nich jak po kacze, jakies tam opinie ekspertów, , prawników, co tam UE i prezydent Baiden, Kaczyński ma społeczeństwo i te opinie gdzies, on sie liczy i dązy do całkowitego rozwalenia państwa a 38 milionów polaków siedzi na kanapach i słucha no gratulacje , na co czekamy? na oklaski a czy będziemy mieli inwestorów czy nie, czy będziemy sie rozwijać jego to nie obchodzi