Świerzyński: „Duda doskonale nas reprezentuje. Świetnie dobiera słowa, bez kartki. Jemu miód kapie z ust”

„Wielki Post” w Europie po raz pierwszy bez zgorszenia, tańców, z rodziną w modlitwie i wierze

TVP wychodzi z siebie by zatrzeć fatalne wrażenie po obscenicznym geście PiSowskiej posłanki Joanny Lichockiej, wykonanym tuż po sejmowym głosowaniu, w sprawie przeznaczenia 2 mld zł…

 

Teraz PiSowskie media dzień po dniu przekonują, że dodatkowe pieniądze na onkologię są zbędne, a rozpoczęta o nie walka to po prostu hipokryzja opozycji. Rzeczowe argumenty najwyraźniej się wyczerpują, bo głos w tej sprawie zabierają „autorytety” pokroju twórcy „dzieła” „Majteczki w kropeczki” Sławomira Świerzyńskiego.

We wtorkowym wydaniu programu #Jedziemy u Michała Rachonia w TVP Info. muzyk disco polo negatywnie ocenił sprzeciw opozycji wobec przekazania przez Sejm 2 mld zł nie na onkologię, lecz na media narodowe, a głównie na TVP pod wodzą Jacka Kurskiego.

 

W swojej argumentacji posunął się ciut za daleko wspominając pierwszą pielgrzymkę Jana Pawła II w Polsce. „Jak była pierwsza wizyta Jana Pawła II w Polsce, była bardzo podobna narracja, identyczna. Że za te pieniądze, za które ten papież przyjedzie do Polski, to można wybudować sto przedszkoli, tysiąc żłobków, szpitale mogłyby wyglądać zupełnie inaczej, ile to by było cudownych dróg za te pieniądze wyrzucone na księdza, który przyjeżdża tutaj nie wiadomo po co. Po co on w ogóle przyjeżdża” – przekonywał Świerzyński w TVP Info.


I dowodził, że teraz sytuacja jest wypisz wymaluj taka sama: „Jest tylko bicie piany pod tym kątem: patrzcie, zabraliście 2 miliardy dla telewizji, tej rządowej, partyjnej, niedobrej, a można by było wyleczyć – nagle, pstryk palcami – i już byliby ludzie zdrowi”.

Portal naTemat przypomina o prawdziwych „amorach” Świerzyńskiego pod adresem dobrej zmiany. „Andrzej Duda jest erudytą, jemu miód z ust kapie, on ma pyłek kwiatowy na ustach” – powiedział o prezydencie z uwielbieniem w programie Ewy Bugały.

„Uważam, że Andrzej Duda, kandydat na prezydenta, razem ze swoją przecudowną małżonką, doskonale nas reprezentuje” – kadził Świerzyński.

Żenujący osobnik. No, ale jaka t v, taki komentator” – przeczytał w zamian na Twitterze. I nie koniec na tym: „Kolejny upadły „artysta” od siedmiu boleści, który chce podlizywaniem, albo raczej zlizywaniem miodu niekoniecznie z ust, przypomnieć o swoim istnieniu. Kiedyś o disco polo mówiono muzyka chodnikowa, teraz niektórzy grajkowie z tego nurtu zeszli niżej do poziomu szamba” – komentuje internauta.

/p/

Źródło: naTemat/ gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

16
Dodaj komentarz

avatar
12 Comment threads
4 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
HalinaZgredzinkaRafał PAndrzejKrzysztof Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kos
Kos

Za chwile sie okaze ze to opozycja pokazala palec Lichockiej. Poza tym uwazam ze plakat z blogoslawionym lonem swietnie sie nadaje do kompromitacji dudy. Wielu zapomnialo albo nie widzialo , warto przypomniec.

Chermes
Chermes

Bardzo mi się podoba to porównanie papieża JP II i Kurskiego. czyżby następne Santo Subito?
Świerzyński powinien jeszcze dodać, że Kurskiemu, podobnie jak Dudusiowi, nie tylko miód z ust kapie ale również i pyłek kwiatowy, (wraz z bąkami) za nim się unosi. 🙂

Nihil
Nihil

No…. „bajer ful” i co tu komentować

HerodAntypis
HerodAntypis

Świeżak wie co mówi, z onkologii zero pożytku, a z TVPIS skapnie mu trochę szmalu. Przepraszam środowisko LGBT, ale teksty o ustach dudy, o miodzie i o pyłku kwiatowym w ustach tego discopolowca są dla mnie wybitnie gejowskie.

Mariola
Mariola

Niedobrze mi …

Paweł
Paweł

Komuś tu wazelina kapie z d… 😉

Janina
Janina

Błogosławione łono, błogosławione piersi mamusi, a gdzie podziw dla błogosławionego narzędzia tatusia ?

Mariola
Mariola

Był, widziałam taki plan na któryś proteście. Przysięgam.

Mariola
Mariola

Chciałam napisać plakat.

Janina
Janina

No! Oświeciło mnie! To właśnie Lichocka pokazała Polakom to narzędzie!

Rafał P
Rafał P

Jak sam Duduś powiedział, tylko mama wie, że to nie był jakiś żyd.

Maria
Maria

jaka partia, taki autorytet.

Cytując Kurskiego: „ciemny lud to kupi…”

Krzysztof
Krzysztof

Wazeliniarz ten Świerzyński…

Andrzej
Andrzej

dlaczego on wrócił z tych Chin a nie kontynuował tam tej szalonej kariery?

Zgredzinka
Zgredzinka

Jak się chłop szmaci, to nie do wiary.
A jeszcze niedawno wyglądał na przyzwoitego gościa.

Halina
Halina

Jasne, najważniejszą rzeczą predysponującą do bycia prezydentem, to przemówienia bez kartki i plecenie co ślina na język przyniesie. Obama jak był w Polsce wygłosił świetne przemówienie, ale czytał je z promptera. Duda odejdzie w zapomnienie, już niedługo 10, najpóźniej 24 maja.