Święto demokracji według PiS. „Panu Ozdobie coś się pomyliło. Święto Zmarłych jest 1 listopada”

Minister Ozdoba atakuje posłankę KO Joannę Scheuring-Wielgus

Wybory powinny zostać przeprowadzone 10 maja. Demokracja musi mieć swoje święto” – powiedział wiceminister klimatu Jacek Ozdoba w rozmowie z portalem wPolityce.pl.

 

Zdaniem Ozdoby nie ma żadnych przesłanek ku temu, aby zawieszać wybory, które są istotnym „elementem sprawnie funcjonującego państwa.”

Wypowiedzi wiceministra zostały dosłownie zmiażdżone przez internautów. „Pan się dobrze czuje?”, „Święto jest wtedy, kiedy można osobiście wziąć w nim udział. A to jest farsa!!!” – można przeczytać między innymi w komentarzach pod wywiadem.

 

Panu Ozdobie coś się pomyliło. Święto Zmarłych jest 1 listopada.” – napisał dziennikarz Piotr Szumlewicz.

Wypowiedź wiceministra Ozdoby jest dowodem na to, że zaślepieni walką o władzę politycy partii rządzącej nadal nie rozumieją stanu zagrożenia, a co najważniejsze za nic mają zdrowie Polaków, którzy coraz bardziej czują się zostawieni sami sobie.

wb

Źródło: natemat.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

10
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
MarekBarbaraGosiaZwinkaZbyszek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HerodAntypis
HerodAntypis

Jeśli pisowcy przeprowadzą te wybory, to wiadomo kto wygra i wtedy śmieciowy poseł ze swą bandą rzeczywiście mogą fetować ten dzień. Ale krótko. Koronawirus rozwali pisowską gospodarkę, a PiS z kulawą gospodarką fiknie jak baran na lodowisku. To jak bomba zegarowa- została uruchomiona i nie da rady jej zatrzymać.

Dociekliwy
Dociekliwy

Hasła „święta” i „ozdoba” często kojarzyły mi się z ozdobami wiszącymi na drzewku (oczywiście światecznym) na cienkich nitkach, które niekiedy nie wiadomo czemu urywały się, a ozdoba spadała i potłuczona trafiała na śmietnik. Świat się zmienia. Czy teraz będzie inaczej i ozdoba trwale zawiśnie na drzewku?

Maciek123454321
Maciek123454321

Tercet KaKaO się wywnętrza. To Ozdoba Kaleki, czy Kaleka Ozdoby ciągnięta za hak Kantego?

HerodAntypis
HerodAntypis

ozdoba walnęła o kant haka i stąd kaleka, takie to KaKaO bez mleka.

Maciek123454321
Maciek123454321

DOBRE!!!

Zbyszek
Zbyszek

Jak takie święto to mógł, Ozdoba, sto lat zaśpiewać a moze i flaszeczkę jakąś postawić.

Zwinka
Zwinka

Korespondencyjne święto demokracji. Koń z Janowa by się uśmiał.

Gosia
Gosia

Ozdoba zmien nazwisko na kostuch

Barbara
Barbara

Te „ozdubko”, Gdyby głupota miała skrzydła”, to ty już dawno byś dawno odleciał byś do wszystkich diabłów! Pod warunkiem, że diabli by taką „paskudę i przygłupa”, przyjąć do Piekła!

Marek
Marek

Musimy zagłosować na PIS. Mam nadzieję, że nikt o zdrowych zmysłach nie będzie chciał przejąć teraz kierowania Państwem.
A pisowców należy zakwalifikować jako organizację przestępczą z wszelkimi konsekwencjami – przede wszystkim finansowymi.. Bardzo dobrze, że ta spora grupa pisowców wyjechała do Brukseli i zarabiają. Będzie można zaaneksować do budżetu zupełnie spore p[ieniądze.