Szarańcza PiS

„Na sprzętach medycznych nie powinno być naklejek WOŚP”

Teraz zawzięła się na Owsiaka i jego Orkiestrę.

PiS-owska szarańcza niszczy wszystko, co szlachetne. Dała 500+ i sądzi, że za to może z Polską robić, co się jej żywnie podoba. Niszczyciele czyli NOWI ONI, to prezes, trzymający władzę nad tym całym towarzystwem oraz Macierewicz, trzymający haki na prezesa i wszystkich innych. Szarańcza zżera to, na co ma apetyt, a głównie to, co jest dobre dla ludzi. Trybunał, sądy, prezydenci miast, samorządy, kultura, szkolnictwo – co napotka, to przeżuwa.
Teraz zawzięła się na Owsiaka i jego Orkiestrę. Chce nam ją odebrać, chociaż ilość dobra, jaką generuje Owsiak ze swoimi ludźmi jest niewyobrażalna, chyba przekracza nawet ilość pisowskiego zła, bo elektorat PiS-u też ją popiera. Każdy chory korzystał z urządzeń kupionych przez Orkiestrę. Każde potrzebujące pomocy medycznej dziecko od narodzin, a nawet jeszcze wcześniej, w łonie matki, przeszło badania, wiele dzieci aparaty uratowały od kalectwa bądź głuchoty.

Teraz Owsiak wziął się dodatkowo za seniorów, a to jest dla szarańczy nie do wytrzymania. Ministrem od naszego zdrowia jest, pożal się Boże, Konstanty Radziwiłł, książę zresztą. Ma wśród swoich przodków ludzi szlachetnych, ale też zdrajców: tych, którzy doprowadzili do rozbiorów Polski, tego, za którego sprawą wprowadzono liberum veto. Zawsze zyskiwali, bogacili się. Sam zachowuje się jak udzielny książę na swoich włościach, pielęgniarki traktował jak sługi, Czarny Marsz zlekceważył, jest za zaostrzeniem ustawy antyaborcyjnej, ma o kobietach złe zdanie. Dziewiętnastowieczne pojęcie o ich powinnościach.

Ludzie! Macie pojęcie? Teraz ten hrabek nie ma czasu dla Owsiaka! Jest tak strasznie czymś zajęty! Nikt nie wie czym. Owsiak, panie Radziwiłł, robi to, co państwo polskie w osobie ministra zdrowia powinno robić. Gdyby nie Owsiak, wyniki zdrowia Polaków byłyby jeszcze gorsze. Śmiertelność dzieci większa, a ich zdrowie marne. Każdy porządny człowiek to wie, każdy szpital to wie, ale wielki pan, że się nie wyrażę Radziwiłł, tego nie chce wiedzieć, nie ma czasu dla twórcy Orkiestry!

Teraz Owsiakowa Orkiestra ujęła się za seniorami, już im bardzo pomogła i w tym roku chce pomóc. To się nie podoba prezesikowi, a więc i rządowi. Służalczy ministrowie robią wszystko, by zniszczyć Orkiestrę! Dlaczego się nie podoba prezesowi di tutti prezesi? A jak myślicie? Jasne! Dlatego, że seniorzy (wszyscy, także ci z PiS-u, bo w szpitalu wszyscy są równi), będą dzięki pomocy Owsiaka dłużej żyli, a więc dłużej pobierali emerytury! A to uderza w finanse. Minister Morawiecki też to wie. Nawet mówił, że ma nadzieję, że starsi ludzie nie będą gremialnie przechodzili na wcześniejsze emerytury.

PiS nie zna wyników badań, które mówią, że ci, którzy przechodzą na wcześniejsze emerytury krócej żyją. Dotyczy to głównie starszych samotnych mężczyzn, którzy są kompletnie bezradni. Kobiety znajdują sobie zawsze zajęcie, potrafią zająć się sobą, nawet jeśli nie zajmują się wnukami. Na Uniwersytetach Trzeciego Wieku jest 90% kobiet, a mężczyzn 10% (w porywach). A więc wprowadzając wcześniejsze emerytury, wyeliminują niewygodnych emerytów. Jak to się mówiło na PW, czyli Przysposobieniu Wojskowym – eliminacja pojedynczych żywych celów. Poprzez strzelanie. No właśnie, a rządzący chcą ich wyeliminować bez strzelania, poprzez: 1. głodową, bo wcześniejszą emeryturę; 2. osłabienie stanu zdrowia, przez brak pomocy geriatrycznej.

Pomoc geriatryczna jest im bardzo nie na rękę, bo leczeni będą dłużej żyli. Chodzi zwłaszcza o kobiety, których średnia życia jest dłuższa o parę lat i jeszcze się wydłużała, dopóki PiS nie rządził. A więc kobiety będą dłużej żyły i pobierały swoje głodowe, bo głodowe emerytury, ale jednak. Dla finansów byłoby lepiej, żeby tych babć w ogóle nie było. Dlatego ONI uważają, że trzeba zniszczyć Owsiaka i nie pozwolić na pomoc seniorom! A MY musimy temu się przeciwstawić!

Krystyna Kofta
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

27
Dodaj komentarz

avatar
16 Comment threads
11 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
17 Comment authors
minddancerQbekgniewko_syn_rybaAdamMagda Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mariola
Mariola

Uwielbiam Pani energię, uwielbiam Pani intelekt, Też mam swoją teorię związaną z niszczeniem WOŚP. Pan Owsiak zakupuje najnowocześniejszy, światowej klasy sprzęt, przy pomocy którego diagnozuje się i leczy wszystkich bez względu czy ktoś zwykłym Polakiem czy super patriotą jest. U kolesi trzymających władzę czyli u mega patriotycznej elity aparatura stwierdziła istotne wady i ubytki. Wcześniejsze EEG ich nie wykazywało, A pan Antoni wcale się nie będzie badał, więc po co ten sprzęt.

Zgredzinka
Zgredzinka

Fakt, tak marnego ministra zdrowia to jeszcze chyba nie mieliśmy.
A co do przeszkadzania Owsiakowi w doposażaniu placówek służy zdrowia, to obecnie jaśnie nam panujący powinni mieć na względzie swój leciwy wiek (który wyraźnie wskazuje na to, że zamiast demolować państwo, już dawno powinni siedzieć, jak większość rodaków, na głodowej emeryturze) oraz to, że z pewnością nie zawsze będą przy „żłobie“ i być może i im przyjdzie leczyć się w palcówkach pozarządowych.

Zbyszek Krakus
Zbyszek Krakus

Strasznie emocjonalny i dobry tekst. Niestety szarancza Pisu i tak nie zrozumie. Dla nich liczą się władza absolutna slupki i wierny wyborca za pincet. Ale skończy się bal gdy zabraknie im kasy!!!

Maciek123454321
Maciek123454321

Bardzo dobrze, że Kolega dodał przed „Krakus” swoje imię, bo szaleje tu pewien zdziczały troll o ksywie „krakus”. Pozdrawiam Kolegę i za jego pośrednictwem Królewski Gród, obiecując, że nawet po szarańczy pisowej nie przeniesiemy Wam stolicy do Krakowa. 😉
Serdeczne pozdrowienia z umęczonej pisiorstwem Warszawy.

Sławomir
Sławomir

To standard bolszewii pisiwskiej, miernot nagle wyniesionych do władzy, standard buty, prostactwa i głupoty dokładnie taki jak był promowany za komuny.

Maciek123454321
Maciek123454321

Jurek Owsiak to już symbol – tak wielki, że żaden PISuar nie da mu rady. A p(i)siarnia niech szczeka. Jak mówi przysłowie – „p(i)sy szczekają, karawana idzie dalej”. Pozdrowienie dla WOŚP. Postaram się dołożyć małą cegiełkę do tego, żeby 25 Finał był rekordowy, jeśli chodzi o wysokość zebranej kwoty.
PS. Gorąco pozdrawiam Panią Krystynę Koftę.

Ewa
Ewa

precz z Pisem! niech żyje Jurek Owsiak!!!!!!

4ward
4ward

* * * * * * * * *
dlaczego „szarańczy” nie podobają się interesy jakie robi z WOŚP

„Mrówka Cała”, „Złoty Melon” czy „Tabasco”

Rebeliancik
Rebeliancik

PiS przystąpił do ataku na samorządy i pozarządowe fundacje.
Trzeba dać odpór przez:
1.Domagajmy się przyśpieszonych wyborów,
2.Delegalizacji PiS,
3.Bojkotujmy firmy, które wspierają PiS, np Orlen, PKO BP, ….
4. Tępmy PiS, gdzie się da i jak się da,
Opozycjo wyprodukuj plakietki do łatwego wpinania w odzież np.
“Przypieszone wybory – TAK”,
“Delegalizacja PiS – TAK”.

Rebeliancik
Rebeliancik

Jak będziecie moderować do kosza oczywistości to daleko nie zajedziecie.

krakus
krakus

Zwykła mowa nienawiści.

Sławomir
Sławomir

Pisiorku, mowę nienawiści to masz teraz w mediach pisowskich, po łajdacku zwanych przez was publicznymi, albo narodowymi.

Tom
Tom

A ja bym proponował panu Owsiakowi, aby w następnej Orkiestrze zbierać na pomoc psychiatryczną. Wiadomo dla kogo.

Zwinka
Zwinka

No i fajnie. Będzie rekordowy Finał WOŚP. Siema !

kasia
kasia

A ja mysle ze chodzi o kosciol. W niedziele zbiorki dostaja mniej na tace, do tego nie moga zniesc ze Owsiak zbiera tak przeogromne pieniadze. Cel ich nie interesuje tylko ilosc. I tak nakrecali pis. Nie jeden przeciez pisowiec wypowiadal sie ze woli dac na msze niz WOSPie. I zapewne jakby mogli przejac te pieniadze ze zbiorki (co chca zrobic) to przeleja na Rydzyka lub tez innego sukienkowego lub na Caritas co w sumie na jedno wychodzi.

gniewko_syn_ryba
gniewko_syn_ryba

A tak konkretnie, to na czym to „zniszczenie” Owsiaka ma polegać ?

Magda
Magda

No przecie nie na targnięciu na jego życie! Oczernią go na wszystkie możliwe sposoby, znając życie;/

gniewko_syn_ryba
gniewko_syn_ryba

Ale konkretnie… ?

Mariola
Mariola

Sorry, że się wtrącam! Konkretnie? konkretnie? – sądząc po dość oryginalnym nicku masz pewien poziom intelektu, poniżej którego nie powinieneś schodzić. Jednak gro desygnowanych komentarzy świadczy, że jedynym przyświecającym Ci celem jest obraza i pogarda do odmiennych racji. Niczym nie uzasadniasz swoich poglądów, nie polemizujesz, nie przekonujesz, ale drwisz lub lekceważysz wymagając od innych objaśnień. Niemożliwe abyś miał takie poglądy z jakimi próbujesz się identyfikować! Opieram to, na częstych odwiedzinach tej strony, która jest jednak forum dyskusyjnym tych, którym demokracja i POLSKA leżą na sercu. Masz potencjał i czas aby stanąć po jasnej stronie mocy. Weź to konkretnie pod uwagę.

gniewko_syn_ryba
gniewko_syn_ryba

Dziękuję za poświęcenie mej skromnej osobie aż tylu słów, a nawet całych zdań, jednakże nadal nie wiem na czym polega rzekome „niszczenie” Owsiaka, które – sądząc z użycia przez autorkę czasu przeszłego – już się zaczęło. TYLKO o wyjaśnienie tego łaskawie proszę.

Qbek
Qbek

Bez beki, też nie wiem o co chodzi po przeczytaniu

Zgredzinka
Zgredzinka

Nick mówi sam za siebie. Nie dziwota, że nie rozumiesz.

Mariola
Mariola

Myślę, że plan = zamach na organizacje pozarządowe w zestawieniu z faktem iż WOŚP właśnie z jedną największych takich organizacji jest wyczerpuje prośbę. Zestawiając to jednak dodatkowo z wcześniejszymi wypowiedziami mędrców takich jak Pięta o „świeckim bożku …..” nie ma potrzeby nic bardziej argumentować. Szkoda, że nie posłuchałeś przyjacielskiej rady weź ją więc od własnych ideologów i nie marnuj żadnej okazji: „do skorzystania z możliwości milczenia”

gniewko_syn_ryba
gniewko_syn_ryba

Nic mi nie wiadomo o jakichkolwiek planach zamachów na organizacje pozarządowe (w odróżnieniu od planów ukrócenia patologii w niektórych organizacjach pozarządowych, które dotąd obficie czerpały z kasy… rządowej i WOŚP wśród nich raczej nie ma), dlatego moja prośba o konkrety nadal pozostaje aktualna.

Magda
Magda

Prośba kolegi została przyjęta! Miłego dnia 😉

Adam
Adam

Powody ataku PIS na Owsiaka są inne, niż sądzi pani Kofta, No, w pewnym sensie podobne, bo oczywiście chodzi o finanse. Ale nie budżetowe. Złodziejska zmiana sądzi, że jak wykończy Owsiaka, to pieniądze, które ludzie wpłacali na WOŚP oddadzą ukochanym biskupom i proboszczom. Ze szczególnym wskazaniem na boże dzieła Ojca Wszystkich Pisiorów. Taki jest prawdziwy powód gnojenia WOŚP

minddancer
minddancer

O co Pani chodzi? Owsiak powiedział „róbta co chceta”. No to przecież robią tak jak kazał.