Szarża PiS-u na obywateli

Pokazowe zatrzymanie Rafalali, czyli nadużycie władzy

PiS woła o miłość, naród waląc na odlew

Nie tylko na Obywateli RP, lecz na wszystkich obywateli RP, którzy mają odruch wymiotny patrząc na to, co wyprawia PiS. Na szarżującego ministra wojny Macierewicza (o Boże nasz, ty widzisz i nie grzmisz?) oraz jego rosłych Misiewiczów i Berczyńskich. Na Brudzińskiego, wicemarszałka Sejmu RP, wyzywającego większość narodu od „komunistów i złodziei”! Kuchciński, marszałek skądinąd, reaguje furią na zwrot posła Szczerby „Panie marszałku kochany”.

Prezes Kaczyński, od którego wszystko, co złe się zaczęło i na nim się skończy, uważa białe róże za symbol nienawiści. Mówią pisiory, że 10 maja były modły smoleńskie. Oglądaliście? Ani słowa o bracie, ani jednego zdania modlitwy, same obelgi. I do 2020 roku mają placet na miesięcznice od 6.00 do 22.00 na przestrzeni 800 metrów! Ludzie! Na każdej tej miesięcznicy powinien stawić się kto może! Nie można dać im zawłaszczyć miasta.
Radziwiłł – niby minister zdrowia, hrabek pomiatający kobietami, choruje na manię wielkości, uważa kobiety za upośledzone umysłowo, chce decydować o ich życiu i śmierci. Kobiety! W następnym marszu – oprócz czarnych parasolek – bierzemy białe róże!

Przelała się czara goryczy, gdy Mariusz z „Ucha prezesa” – niestety, on naprawdę istnieje, a do tego piastuje ważną funkcję szefa MSWiA (o matko ratuj!) – otóż on obciąża PO za mord polityczny na pośle PiS-u, dokonany przez człowieka chorego z nienawiści. A może uderz się ty Mariusz w klatę i przyznaj, że to wy wzbudzacie nienawiść?

Może radny Piasecki katujący żonę przez lata jest waszym idolem i symbolem? Przecież to wasz prezydent mówi, żeby zasad konwencji antyprzemocowej nie stosować! A więc bijcie chłopy, bo na to wam PiS pozwala. Bicie żony i dziatek całość rodziny zapewnia. Dotacje na pomoc ofiarom przemocy zabrane, więc baba nie będzie miała dokąd z dzieciakami uciec! Adwokat radnego twierdzi, że katowanie jest wołaniem o miłość!

PiS też woła o miłość, naród waląc na odlew? Odcinacie się od radnego Piaseckiego, od Macierewicza, Misiewicza, od Berczyńskiego, który zwiał za granicę z całą wiedzą wywiezioną z ministerstwa obrony narodowej. Obrony? Wszak wasze ministerstwa są ministerstwami ataku na obywateli. Ziobro jako minister sprawiedliwości jest jak wilk pilnujący owczarni. Błaszczak gada o nienawiści szerzonej rzekomo przez wszystkich tylko nie przez pisiorów. A o Blidzie zapomnieć Mariusz raczył? O jej rzekomym samobójstwie? Beatka Kempa odezwała się wówczas, mówiąc, że: „Nikt niewinny nie popełnia samobójstwa”. Czy Beatka wie na pewno, że Blida samobójstwo popełniła? Odpowiadacie za to, co się stało. Wezwać można było Blidę na przesłuchanie, ale zachciało się wam spektaklu wyprowadzania kobiety w kajdankach. Niestety, ślady zostały zatarte, nic nie wiadomo. Odpowiedzialny za śledztwo Ziobro ma dziś władzę jakiej w demokratycznym państwie jeden człowiek mieć nie powinien. Razem z Jakim pogrążają sądy i sędziów, czy za to, że w ich sprawach osobistych orzekali nie po ich myśli? Twierdzą, że 50% ludzi jest niezadowolonych z działania sądów. Jasne. Bo w każdej sprawie ktoś przegrywa i jest niezadowolony. Za co siedzisz – pyta się więźnia, a ten zawsze odpowie – za niewinność.

Duda, Adrian czy jakoś tak, mamił nas pojednaniem narodowym. I co? I nico – „ruchadło leśne” i tyle. Ogłosił, że nie może być prezydentem wszystkich obywateli. Nie? No to się podaj facet do dymisji, co innego żeś narodowi obiecywał. Jarek był za węgłem schowany w kampanii. Macierewicz był schowany za Gowinem. Kłamczucha Szydło, patrząc nam w oczy twierdziła, że Gowin będzie ministrem obrony. I co? I też nico, wychynął zza Gowina Antek i rozpirzył wojsko polskie!

Teraz prezes chce się go pozbyć, ale jak pozbyć się tego, który ma w ręku wszystkie haki? No jak? Dalej Antoni, ujawnij, co chowasz, niech się wreszcie zacznie rozpierducha!

Jedno, co dobre, to 500+ i to zostanie. Nikt tego nie ruszy. Reszta oparta jest na kłamstwie. Czy do tego stopnia skłamane wybory mogą być ważne? Jeśli przyjmiemy łaskawie dla PiS-u, że tak, to już wystarczy. Jak mówi Ferdek Kiepski: „Tak być nie będzie”.

Krystyna Kofta
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

13
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
6 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
Roman DolczewskiSwistakGekonbartNihil Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
antymoher
antymoher

Magnat Radziwiłł tylko kobiety uważa za półgłowków,on przekonany jest ,że pielęgniarki to najtańsze posługaczki NA ŚWIECIE i za miskę ryżu mają harować [bez norm zatrudnienia w obozach pracy-szpitalach]. Ignorant nie złożył życzeń pielęgniarkom z okazji ich Święta.Panie Magnat polskie pielęgniarki mają swoją godność a do roboty to są traktory.!!!

bart
bart

Osobiście uważam, że 10 miesiąca odbywają się modły. Modły do jarosława kaczyńskiego

Hiszpan
Hiszpan

I wyrok Sądu Rejonowego w Kielcach o „obscenicznych nagich kobiecych piersiach”. Jak to się ma do naszej rzeczywistości. To jak wyrok Sądu w Białymstoku o swastyce rękach narodowców jako symbolu szczęścia. …
PIS ma niesamowitą moc do wyciągania z najgłębszych zakamarków naszego zadupia wszelakich strachów, potworów i baboków. To ludzie, którzy ośmielili CZERŃ do wyjścia na scenę, skierowała nań reflektory i nagłośniła. Oj czeka Nas sprzątanie. Pytanie ,czy sprzątać będziemy z postępowym Biedroniem, czy prehistorycznym i zacofanym Schetyną.?

Zgredzinka
Zgredzinka

Lansujemy Biedronia?
Myślisz, że ta koncepcja chwyci w naszym zapyziałym grajdołku?
Pedał …. prezydentem …. a fujjj !!!
Już to słyszę „uszami wyobraźni”.
A szkoda, bo to bardzo sensowny gostek.

Hiszpan
Hiszpan

„joł”

Zgredzinka
Zgredzinka

(…) Jedno, co dobre, to 500+ (….) …. jestem odmiennego zdania. Uważam, że świadczenie to jest nieadekwatnie wysokie w stosunku do zarobków, co jest czynnikiem demotywującym do podejmowania aktywności zawodowej. Skutki będą widoczne za parę lat. To ma być pomoc w wychowaniu dzieci, a nie wyręczanie rodziców w ich obowiązkach. Powinni dać po 350 złotych, ale na każde dziecko, do ukończenia przez nie nauki. Wtedy rodziny z jednym dzieckiem też by coś dostały, z dwójką miałyby więcej niż obecnie, z trójką wyszłyby na to samo, a różnice pojawiły by się dopiero od czwartego dziecka. Czyli najbardziej różnicę odczuło by środowisko… Czytaj więcej »

Hiszpan
Hiszpan

Mówmy otwartym tekstem 500 plus jest na kredyt. 500 plus jest na przeżarcie.

Mariola
Mariola

Hochsztaplerzy i krętacze metodą oszustwa wyborczego zdobyli władzę. Dzierżąc tą władzę oszustwem i matactwem posługują się i dysponując narzędziami finansowanymi przez NAS czyli Naród niszczą ustrój Polski. My komentatorzy skupieni na tym forum w większości to dostrzegamy, właściwie oceniamy i martwi nas każdy krok doprowadzający naszą ojczyznę na skraj przepaści. Widzimy, że podły dyktator, wespół z degeneratami i psychopatami pod kierownictwem kleru robi to co Erdogan w Turcji i Łukaszenko na Białorusi, dla kamuflażu posługując się porównaniem do Węgier i Orbana. Tyle, że on posiadając większość konstytucyjną nie łamie prawa i nie jest postrzegany jak największe dziwadło Europy tak, jak… Czytaj więcej »

Nihil
Nihil

Dziękuję P.Mariolu.Esencja tego co robi się nam……I ze nie musimy być bezradni

Gekon
Gekon

Takimi samymi metodami Hitler doszedl do wladzy w Niemczech.

Maciek123454321
Maciek123454321

Zapomniałbym – 27:1 – ogromna kuuupa!!!!!!!!!!!!

Swistak
Swistak

PiS to kłamstwa totalne. Ale czym sie martwić ePiSkopat wszystko wybaczy, byle kasa była.

Roman Dolczewski
Roman Dolczewski

Pani Krystyno,, dzięki za powyższy, trafny komentarz do tego co dzieje się w Polsce. Mam nadzieję, że została Pani zaproszona na Walne Zgromadzenie KODu które odbędzie się jeszcze w Maju, i że wystąpi Pani w dyskusji – i przekona Pani delegatów by mądrze wybrali nowy Zarząd Krajowy KOD-u jako Zarząd Ogólnopolskiego Ruchu Protestu KOD – jest on potrzebny Polsce jak powietrze