Szlaban dla Pietrzaka. Niezależne samorządy nie wpuszczają satyryka

„Wynajęta zdzira” - tak Pietrzak w TVP Info nazwał Klaudię Jachirę

Co to za wolna Polska, która nie wpuszcza Pietrzaka? Mówią: „Pietrzak? Nigdy!” – żali się kabareciarz w wywiadzie dla prawicowego portalu wpolityce. Właśnie „stuknęło” mu 82 lata i chciał sobie rocznicowo „pokoncertować”, lecz niestety…

Nie dość, że – jak opowiada – brakuje mu pieniędzy na działalność artystyczną, to jeszcze jego kabaret ma problemy z wynajmowaniem sal z powodu nieprzychylnych władz samorządowych.

Wesprzyj KODUJ24.PL

Nie możemy też wynajmować sal, bo samorządy są teraz „niezależne” i w związku z tym wiele miast nie chce nas w ogóle wpuszczać” – skarży się prawicowy satyryk i podkreśla, że choć na jego występy przychodzą tłumy, to nadal jest zwalczany.

Przy okazji opowiada o swoim niespełnionym marzeniu – budowie Łuku Tryumfalnego Bitwy Warszawskiej. „Jeśli tego nie zbudujemy, będzie to znaczyło, że poddajemy się, że wystawiamy się na kpiny, i na fatalny osąd dziejów. To jest wstydliwa sprawa, że w Warszawie nie możemy postawić pomnika bohaterom roku 1920-go”- ocenił zafrasowany Jan Pietrzak.

Cudne – nie wierzyłem, że doczekam takiej chwili”; „To jest wreszcie wolna Polska – w tych miastach, które nie chcą tego pupila komuny, koncesjonowanego dowcipnisia na usługach cenzury” – od takich i podobnych komentarzy roi się pod wywiadem.

/j/

Źródło: gazeta.pl/wpolityce

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

18
Dodaj komentarz

avatar
11 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
16 Comment authors
PiotrIndiMalgosiaIrenaTenia Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
maro
maro

Może wynająć każdą salę , halę. Zapłaci i ma. W czym widzi problem?

ewa
ewa

w pieniądzach, staruszek ich nie ma a jego czas w PiS już minął, pupilek poszedl w odstawke tak jak wielu innych

HerodAntypis
HerodAntypis

Ale ten upadły satyryk chce aby było tak jak było.

Zbyszek
Zbyszek

No jak? Takiego barda to powinni gościć a nie jemu wynajmować.. No i uczniów że szkół wysyłać na występy, żeby pusto nie było.

Jacek Doliński
Jacek Doliński

On pewnie by chciał, żeby to samorządowcy zorganizowali mu koncerty, pokrywając wszystkie koszty łącznie z jego honorarium. I jeszcze zapełnili salę publicznością.

Tenia
Tenia

Kolejny rydzyk..

smętek
smętek

Ksiądz proboszcz powinien udostępniać niewykorzystane sale katechetyczne.

Jack
Jack

Niech występuje w kościołach. Jeśli ma odwagę.Tam jego wypociny komunistyczne pasują a i on tam pasuje jak ,,dzikiej świni kamizela”. Salę będzie mieć za free.

Leszek
Leszek

Zapomniał biedaczek albo nie chce pamiętać o fantastycznym sukcesie frekwencyjnym na festiwalu w Opolu w 2017 .

ewa
ewa

to była jedna wielka poraza, kilka osob na widownic zciagnietych przez Kurskiego , ale facet nie daje za wygraną

Rafał P
Rafał P

Ale ten Pieprzak pieprzy. Jeśli na te jego wygłupy przychodzą tłumy, to chyba nie za darmo. Co więc dzieje się z tymi pieniędzmi? Nie wystarcza ich nawet na wynajęcie sali na kolejną sesję wygłupów? A przecież ten Pieprzak dostaje też rządowe dotacje rzędu pół miliona złociszy, tzn. również z pieniędzy wypracowanych przez tych, których jego głupawe dowcipy zupełnie nie bawią. Za komuny był licencjonowanym błaznem, a i za dyktatury Kaczafiego bryluje.

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Zastanawiam się, czy to starcza demencja Pietrzaka, czy ordynarne kłamstwo? Bo jakoś trudno mi uwierzyć w diaboliczną moc samorządów, które zabraniają wszystkim dysponentom sal na swoim terytorium wynajęcia ich na koncert „mistrza”.
P.S. Jeżeli pan Pietrzak i jego koledzy o prawicowo-nacjonalistycznych poglądach tak pragną łuku triumfalnego na cześć bitwy z bolszewikami, to niech się zrzucą i go po prostu postawią. Precedens już jest – wielka biało-czerwona flaga na wysokim maszcie, górująca nad rondem Radosława (d. Babka) w Warszawie. Wystawił ją WŁĄSNYM SUMPTEM jeden biznesmen, którego nazwiska nie pamiętam.

Ryszard
Ryszard

I właśnie, Pietrzaku, na tym polega wolna Polska! Na prawie do niewpuszczania Pietrzaka. Paszoł na remizy, dożynki i dni sołtysa.Może tam znajdą się wielbiciele subtelnego humoru.

Tenia
Tenia

Jaka wolna Polska??? Za pisu wolna nie jest… Stary głupiec niech daje swoje wątpliwe przedstawienia na nowogrodzkiej

Malgosia
Malgosia

Tenis, oczywiście za PO była wolna Polska. Szczególnie jak weszła policja do redakcji wprost, szczególnie jak strzelali do górników z gumowych naboi. Nasi kochani politycy i biznes.eni nagrani u sowy. Na szczęście już ich nie ma u władzy bo byśmy mieli port centralny w Berlinie i jak to powiedział prominentny polityk PO u sowy Polska to ..uj, dupa i kamieni kupa.

Irena
Irena

No i teraz przyjdzie bidulkowi umrzec z głodu…..jedynym ratunkiem emigracja do Stanow !

Indi
Indi

Zapomniał że kapował na kolegów, zdrajca, komunistyczny pachołek. Idź w PiSdu chamie

Piotr
Piotr

Żeby Polska była Wolską…