Szokujący wpis Pawłowicz o kobietach

Kolejne rekordy chamstwa Krystyny Pawłowicz

Pawłowicz przekroczyła wszelkie granice. Nie można inaczej chyba określić jej kolejnego wpisu na Facebooku, w którym „komentuje” obrady Kongresu Kobiet. Tegoroczne spotkanie odbywa się w Poznaniu pod hasłem „Alert dla praw kobiet” . IX Ogólnopolski Kongres Kobiet zgromadził ponad 5 tys. osób.
Uczestniczki debatują m.in. o roli kobiet w samorządach, o kwestii polityki w kulturze, o uchodźcach, roli kobiet w mediach.

Pawłowicz wie jednak swoje i na Facebooku napisała: – „W Poznaniu dziś Kongres Kobiet pod hasłem -ALERT dla KOBIET. Przy pustej w połowie sali zebrane osoby – sądząc po tym haśle – debatowały albo o nasilającym się zagrożeniu i zniewoleniu Dekalogiem, albo o tym, jak – na złość PIS-owi i swym facetom – przyjmować szariat w Polsce, a z nim przemiłych, delikatnych, dobrze wychowanych „gości” pani Merkel”. Posłanka PiS dodała, że „w końcu, niektóre kobiety są tego warte. A może chcą przywrócenia długiego wieku emerytalnego i dostępu do pracy w kopalni. Kopalni złota, oczywiście, lub diamentów”.

W Poznaniu dziś Kongres Kobiet pod hasłem – ALERT dla KOBIET.Przy pustej w połowie sali zebrane osoby – sądząc po tym…

Opublikowany przez Krystyna Pawłowicz na 9 września 2017

Jakby tego było mało – w kolejnym wpisie odniosła się do obecności na Kongresie Rzecznika Praw Dziecka. – „Pan Rzecznik Praw niektórych Obywateli na Kongresie Kobiet zapowiedział wzmożenie walki o prawa REPRODUKCYJNE kobiet. Ale, panie Rzeczniku, jeszcze pan nie zauważył, że ludzie nie są rzeczami, ani tym bardziej zwierzętami, bydłem, które można „reprodukować”? Myli pan fermę hodowlaną z rodziną człowieczą… Czyżby był pan rzecznikiem „obywateli baranów, krów, kóz i owiec”? – pytała Pawłowicz w swoim wpisie.

Pan Rzecznik Praw niektórych Obywateli na Kongresie Kobiet zapowiedział wzmożenie "walki o prawa REPRODUKCYJNE kobiet"…

Opublikowany przez Krystyna Pawłowicz na 9 września 2017

A my pytamy, czy na sali jest lekarz?
(Źródło: wprost.pl)

bt
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

19
Dodaj komentarz

avatar
12 Comment threads
7 Thread replies
5 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
Polka gorszego sortushaqmikaMariaantymoher Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ted
Ted

Gorąco popieram wstępne i później cykliczne badania psychiatryczne WSZYSTKICH posłów i senatorów.

shaq
shaq

krystyna zazdrości wszystkim uczestniczkom Kongresu inteligencji, a niektórym pewnie też urody i udanych relacji uczuciowych, stąd ten jad. U pisowców to typowa reakcja, Prezes też zazdrości wszystkiego prawie wszystkim, więc nienawidzi prawie wszystkich. Dlaczego tak faworyzuje błaszczaka? Bo błaszczak jest od niego głupszy.
Rządzą nami socjopaci.

Danka
Danka

jak zauważyla sama pawłowicz to zjazd kobiet, więc nic do tego

Mariola
Mariola

Nie można chamstwa tłumaczyć niedyspozycją psychiczną. Żaden lekarz nic tu nie pomoże. Drodzy Państwo może pozew zbiorowy przeciwko tej pani i kary finansowe coś zdziałają?

ola22
ola22

gdyby nie wieloletnia walka feministek, takie coś siedziałoby cicho…

Zbyszek
Zbyszek

Szokuje was to? Przecież to normalne wypowiedzi tej osoby. Szokujące jest to, że takie wypowiedzi cieszą się w naszym kraju sporym poparciem. Nad tym trzeba się głęboko zastanowić.

Stanisław
Stanisław

Dedykacja dla uczestniczek sabatu:
„Ty, orędowniczko dzielna
Uciśnionej polskiej nacji,
Arcykapłanko naczelna
Naszej starobabokracji;”
Ciekawe, czy zgadną czyje to?

Laurenty
Laurenty

Boy Zelenski – ale cytat pasuje raczej do madame Pawlowicz jak ulal i ten tez. .” co za stwor podeszly wiekiem, co kobieta byc juz przestal a nigdy nie byl czlowiekiem… „

Stanisław
Stanisław

Cieszę się, że obaj oceniamy, że w tym sabacie wzięły udział jednak babiszony.

Laurenty
Laurenty

Polemizowalbym, …co do Pawlowicz sprawa jasna ale reszta nie…

smętek
smętek

To jest odrażająca postać dbająca o nienaruszalność jej godności, obrażająca wszystkich spoza sekty. Zastanawiam się czy coś takiego ma godność osobistą?

Maria
Maria

„ma” to za dużo powiedziane. To coś nie wie co to jest godność osobista

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

A ja pytam, czy ten babsztyl ma jakąkolwiek rodzinę, poza rodziną wiadomego radia? Jeśli chodzi o jej własną godność, to ma jej mnóstwo, za to innym odmawia jej na każdym kroku. Kolejny kliniczny przykład filozofii Kalego.

smętek
smętek

Jeśli Pawłowicz jest kobietą, to zgodnie z tokiem myślenia pisuarowej koleżanki, powinna zająć się opiekuństwem. Wiek ma odpowiedni. energię też. Nie powinna już zajmować fotela w sejmie. Pewnie jednak ta ceduła 60.lat dla kobiet nie dotyczy wybranek kurdupla bo one tam w większości mają już 60+.

agatka
agatka

Oddzial zamkniety dla tego czegos

Marek
Marek

Tak się czasami zastanawiam czy w tej partii pisowskiej są sami idioci, czy może tylko takich musza udawać na rozkaz swojego wodza, a może mówiąc jezykiem dzisiejszej młodzieży są na jakimś haju a jak tak to ciekawe co im każe brać lub im podrzuca jaruś

Maria
Maria

„Tak się czasami zastanawiam czy w tej partii pisowskiej są sami idioci”
są ! Dlatego elektorat uznał ich za swoich i dał im władzę

antymoher
antymoher

hm,Apetyt pozbawił Krysię Rozumu!Pozdrawiam.

mika
mika

Babsko jest chore. Zresztą spora część PiSiorów również. Tylko kto i kiedy ich wyleczy i uwolni zarazem kraj od nawiedzonych debili.