Sztab Dudy pozywa Trzaskowskiego jednak nie informuje za co go pozywa…

Już 1/3 Polaków chce mieć Nową Solidarność w Parlamencie

Żyjemy w realiach, które usprawiedliwiają, czasami nadmierne, stosowanie pewnych powiedzeń w języku potocznym. Ileż razy analizując nasze życie społeczne w trakcie mniej lub bardziej energetycznych rozmów użyliśmy stwierdzenia: „tego się nie da wymyślić”? Oto sztab wyborczy urzędującego prezydenta złożył, w trybie wyborczym, pozew przeciwko Rafałowi Trzaskowskiemu.

 

Nie ma w tej procedurze nic nadzwyczajnego. Po to została stworzona aby nieścisłości, kłamstwa, kłamstewka wyjaśniać jeszcze w trakcie trwającej kampanii. Chodzi o to aby wyborca znał prawdę o konkretnym kandydacie i aby to nie była prawda jego politycznych przeciwników. To co powyżej zdaje się być banalnie proste. Okazuje się, że nie u nas i nie dla wszystkich.

Tak więc sztab Andrzeja Dudy pozwał Trzaskowskiego za jego wypowiedź…jednak przedstawiciel tego sztabu poseł Krzysztof Sobolewski stwierdził, że: „nie powie w tym momencie o jaką wypowiedź konkretnie chodzi. – „Domagamy się sprostowania tej wypowiedzi i ukazania się tych sprostowań w mediach, w których one wybrzmiały

 

„Wszystkie dokumentu przekażemy do sztabu Rafała Trzaskowskiego. Czekamy teraz na decyzję sądu. Przypomnę, że musi ona zapaść w ciągu 24 godzin”– dodał Sobolewski.

Cezary Tomczyk z PO:” Nie wiem, o co chodzi. Ciężko obawiać się czegoś, o czym nie wiemy”.

Rafał Trzaskowski: „Kolejne kuriozum. Rządzący składają pozew, nie mówią czego dotyczy. Pierwszy raz widzę coś takiego. To świadczy tylko o tym, jaki chaos panuje w ich szeregach. Jeżeli rząd składa pozew nie informując dziennikarzy, nie mówiąc o nas, czego on dotyczy, to jest to tylko kolejne świadectwo ich słabości” – czytamy na wp.pl

Jeśli więc w najbliższym czasie będziecie bliscy użycia sformułowania: ”tego się nie da wymyślić” to zastanówcie się, proszę czy właśnie nie palnęliście głupstwa.

/as/

Źródło:wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
AndrzejRafał PJantarMaciek123454321Marek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marek
Marek

Zapachniało Kafką.
Ciekawe czy pisiaty sąd powie oskarżonemu o co jest oskarżony, czy też ukryją to np. „dla dobra postępowania”.
Ciekawe też za co dyscyplinarkę dostaną sędziowie gdyby odważyli się oddalić pozew pisu. Sędziowie już pewnie „wylosowani” do sprawy i w ministerstwie trwa właśnie gorączkowe poszukiwanie co można na nich znaleźć jakby nie poczuli „ducha służby suwerenowi”.

Maciek123454321
Maciek123454321

– Wiesz, że skłamałeś?
– Nie, nie wiem. A kiedy?
– Nie powiem.

Jantar
Jantar

Bareja też na coś takiego by nie wpadł. Idąc tym tropem to każdy obywatel może być o coś oskarżony, sąd może wydać wyrok, a obywatel nawet może nie wiedzieć, że toczy się przeciwko niemu jakaś sprawa. A potem przyjdą panowie w kominiarkach o 6.00 rano, zakują obywatela w kajdanki prawie jak terrorystę i zawiozą prosto do więzienia o zaostrzonym rygorze. W międzyczasie prokurator zwróci się jeszcze do sądu, albo sam zdecyduje na mocy prawa przyznanego mu przez Ziobrę, o konfiskacie całego mienia obywatela, co będzie skutkowało natychmiastowym usunięciem rodziny obywatela z zajmowanego mieszkania i przejęciu firmy. Tak proszę państwa może… Czytaj więcej »

Rafał P
Rafał P

Jakie mogą być formalne konsekwencje tej pisiej zagrywki?

Andrzej
Andrzej

Formalne to nie wiem…
Nieformalnie to jeszcze więcej Duda na tym straci niż zyska.
Takimi działaniami tylko ośmieszają siebie i motywują tych do końca niezdecydowanych aby powiedzieli dość…