Szumowski zagłosował wbrew własnym rekomendacjom – „W Zjednoczonej Prawicy mają zdecydowany deficyt kręgosłupów”

Szumowski pływa jachtem milionera. Czy Rząd opóźnił zamknięcie granic, żeby mógł wrócić z wakacji?

PiS w ekspresowym trybie – tym razem trwało to 10 godzin – przepchnął w Sejmie ustawę o wyborach prezydenckich w 2020 r. Głosowanie ma się odbywać w lokalach wyborczych, ale będzie też możliwość głosowania korespondencyjnego.

 

Za tym rozwiązaniem głosował także minister zdrowia Łukasz Szumowski. To wbrew wydanej przez niego samego rekomendacji, o czym pisaliśmy w artykule „Szumowski: „Wybory w tradycyjnej formie możliwe za 2 lata, tylko wybory korespondencyjne są bezpieczne”. Tę opinię wygłosił w połowie kwietnia.

„W Zjednoczonej Prawicy mają zdecydowany deficyt kręgosłupów”; – „A tak się wszyscy jarali podkrążonymi oczętami..”; – „Pan Łukasz szybko zmienia zdanie. Z maseczkami było podobnie, co niektórzy zresztą trafnie przewidzieli. Nie chroniły tylko do momentu, w którym okazało się, że jest do zrobienia hajs na boku”;

 

– „Łukasz Szumowski od kilku tygodni powtarza, że wybory tradycyjne mogą się odbyć najszybciej za dwa lata . Dlatego właśnie zagłosował za tym aby mogły się odbyć za kilka tygodni. No ale oczy ma zmęczone i nie pomagał koledze z narciarskiego stoku robić wałków na maseczkach…”; – „Wszystko po linii partii. Był prikaz że korespondencyjne, to korespondencyjne. Przyszedł nowy, że stacjonarne… ależ proszę” – komentowali internauci.

Dodajmy, że wcześniej Szumowski głosował przeciw poprawce opozycji, dotyczącej cotygodniowych testów na obecność koronawirusa dla wszystkich pracowników służby zdrowia. Mieli mieć także do nich dostęp pracownicy Domów Pomocy Społecznej.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Rafał PHerodAntypisBArt Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
BArt
BArt

Szumowski to figurant, robi co mu każą. Jak mu każą odwołać epidemię, to odwoła, a TVP zacznie mówić, że żadnej epidemii nie ma

HerodAntypis
HerodAntypis

Napęd hybrydowy jest ok jeśli jest spalinowo- elektryczny. Pisowcy proponują nam wybory hybrydowe odrzutowo- konne. Do uchwalenia ustawy zastosowali napęd odrzutowy a do głosowania posłużą konie pocztowe. Dodajmy: padłe konie z padłej stadniny.

Rafał P
Rafał P

Bo on jest tylko taki mini-ster, a sternikiem jest konus żoliborski.